Envy sub 7.9.2013 19:54

Preskačem. Sony Xperia je veći tj. 6,4" te kud i kamo je ljepši uređaj, a sintetički testovi nisu mi bitni, pa pobogu brate neću nuklearne simulacije sa njima vrtiti. Ako iti jedan od ovih 3000+ kn Androida danas 'štuca' fino lijepo pozdravim se sa Androidom jednom za uvijek. Btw: uređaj je i dalje jednostanvo ružan.

l.p. 

Doctor Freak sub 7.9.2013 20:06
Envy kaže...

Preskačem. Sony Xperia je veći tj. 6,4" te kud i kamo je ljepši uređaj, a sintetički testovi nisu mi bitni, pa pobogu brate neću nuklearne simulacije sa njima vrtiti. Ako iti jedan od ovih 3000+ kn Androida danas 'štuca' fino lijepo pozdravim se sa Androidom jednom za uvijek. Btw: uređaj je i dalje jednostanvo ružan.

l.p. 

Stari sry ali i 5.7 incha je too much u pojedinim situacijama pa makar imao šapetine. 

 

 

DarkLord ned 8.9.2013 20:18

Mladi, sry ali nekim ljudima 5.7 incha nije "too much" u nikakvim situacijama, kao ni meni a nemam neke ogromenske šapetine. Bilo je prije nekoliko godina 3 incha "too much", pa je sada standard, pa je bilo da ne bi trebalo iznad 3,5 incha ici, pa je postalo standard, pa 4 incha, pa 4,5, pa smo sada trenutno na 5 incha u smartphone kategoriji, slijedece godine ce najvjerojatnije i smartphone kategorija premasiti 5 incha, a prema prodajnim rezultatima galaxy note linije vidis da ima jos mnogo ljudi koji dijele moje misljenje, a mozda mozes jos i bolje vidjeti prema tome da puno prozivodjaca sada lansira ili se priprema lansirati 5+ incha, neki cak i 6+incha uredaje. Sumnjam da bi to radili da nisu vidjeli da samsung ima sve vise i vise kupaca u toj "phablet" kategoriji i da ta kategorija sve vise i vise dobiva na popularnosti.

Tonči pon 9.9.2013 09:12
DarkLord kaže...

Zasto si ga uopce kupio ako ti je prevelik?, tebi je mozda prevelik, milijunima ljudi nije, ti si napisao generalno da je 5,7 incha preveliko.

Znaš li koliki je udio kupaca tih uređaja? Mizeran.

EchoOne pon 9.9.2013 11:51
Tonči kaže...
DarkLord kaže...

Zasto si ga uopce kupio ako ti je prevelik?, tebi je mozda prevelik, milijunima ljudi nije, ti si napisao generalno da je 5,7 incha preveliko.

Znaš li koliki je udio kupaca tih uređaja? Mizeran.

U mizernom dijelu kuapaca se opet naslo 10ak milijuna ljudi koji su kupili samo Note 2.. a to je dosta veliko trziste za ovakav model...

win32 pon 9.9.2013 14:08

Ima li BUG lektora ili se Petric zamjerio lektoru (ovo s tipfelerima vise nije smijesno vec postaje zalosno).

 

Sto se tice uredaja, ne znam zasto ljudi pljuju po dimenzijama...ako vam ne pase, kupite manji uredaj i to je to.

Osobno vise ne bi isao nikako ispod npr. 4,3'' i to je neka minimala no ovdje pricamo o phabletu, a svi dobro znaju koje su njihove dijagonale.

 

Osobno mi se ne svida odabir materijala tj. ne mogu vjerovati da su stavili "skaj" na ovako skup uredaj.

DarkLord pon 9.9.2013 22:55
Tonči kaže...

Znaš li koliki je udio kupaca tih uređaja? Mizeran.

Tonči da malo istražiš vidio bi da će uskoro doći uređaji za tu količinu kupaca od večine svjetskih proizvodjaca, pa ja tebe pitam kako je tebi mizeran a tim ogromnim kompanijama nije? Znači tončeku je mizeran a sonyu, nokiji, alcatelu, htc-u itd da ne nabrajam dalje nije? Netko nije u pravu a mislim da je nepotrebno razmisljati tko.

Tonči uto 10.9.2013 09:10

Radi se o postotku, udjelu, margini profita i sl. Nisam napisao da je to "mizeran" broj sam po sebi, nego da je to u kontekstu svih handheld uređaja. No, to je za vas očito viša matematika: vi ste zaključili da svi žele 6" telefone i točka. :)

DarkLord uto 10.9.2013 14:53
Tonči kaže...

Radi se o postotku, udjelu, margini profita i sl. Nisam napisao da je to "mizeran" broj sam po sebi, nego da je to u kontekstu svih handheld uređaja. No, to je za vas očito viša matematika: vi ste zaključili da svi žele 6" telefone i točka. :)

Tonči, ubuduce ti napisi samo pocetnu rijec tvoje poruke a posto smo mi svi vidovnjaci ovdje na "http://www.bug.hr/forum" znati cemo tocno sta si ti mislio. Molim te budi tako ljubazan i citiraj gdje je tko zakljucio da SVI zele 6" telefone? Ja sam napisao da postoji potražnja za njima jer da ne postoji ne bi samsung 3 godine za redom lansirao uredaj u toj kategoriji i ne bi ga drugi proizvodjaci odlucili pratiti, a ako ti imas problema sa shvacanjem toga meni je stvarno zao, za eventualni prijevod ili podalje tumacenje slobodno mi se obrati privatnom porukom, hvala!

Ezio uto 10.9.2013 18:17

Sta je na kraju sa straznje strane? Umjetna koza od plastike? Uglavnom, po onome sto sam vidio , konacno su uvedene neke funkcionalne stvari u nadogradnju os-a. Dizajn kucista je jos uvijek meh, ali ostalo mi se sviđa.