BlueMax pet 1.10.2021 14:13
DuxCro kaže...
BlueMax kaže...

 Oprosti ali moram ti napisati - glup si.

Ako se prije godinu dana mRNA cjepivo i moglo smatrati neispitanim (a nije jer se proučavalo godinama prije pojave COVID-19) onda se danas može smatrati najispitanijim cjepivom jer je testirano na 2 milijarde ljudi u periodu od 2 godine + pretprodukcijska ispitivanja. Ispitivanja mRNA liječenja vrše se od 2011.god.

Mogu misliti koliko si proučavao ta cjepiva protiv gripe s kojima si se X puta cijepio. Ali ne, ovo novo ne valja jer tako kaže ekipa na facebooku. 

 Oprosti, ali ako sam ja glup, onda si ti TOTALNI RETARD.

Prva  osoba je mRNA cjepivo dobila u Ožujku 2020. a masovno su se počela primjenjivati NA LJUDIMA krajem iste godine. Dakle ni godinu dana nije prošlo.  A ti očito ne znaš što to znači dugoročno. Jer nema veze koliko milijardi ljudi je dobilo cjepivo, jer dugoročne posljedice se saznaju GODINAMA KASNIJE.
A kad vidim ljude poput tebe, iskreno se nadam da će za nekoliko godina 2 milijarde retarda manje biti na planetu.

 

 mRNA se u liječenju određenih oblika karcinoma koristi od 2011. Pfizerovo cjepivo je prvo cjepivo na mRNA principu ali nije prvi put da se mRNA upotrebljava u medicini.

Dugoročno? Godinama? A koliko godina? 300?

Ako te toliko strah mRNA, zašto se ne cijepiš klasičnim cjepivom koje je od onih za koje kažeš kako si ih koristio X puta različito samo po vrsti umrtvljenog virusa. Evo, Sputnik ti je apsolutno isti kao dosadašnja konvencionalna cjepiva protiv gripe. Sinopharm skoro isti. Razlika je samo u malom virusiću za kojeg mali mozgići i onako kažu kako nije opasan.

Ako si se 2019 cijepio protiv gripe dobio si umrtvljeni H1N1, cjepivo koje je tada bilo puno manje testirano nego bilo koje današnje protiv COVID19.

 

Ali kad glupan, koji je uz to i pičkica, počne razmišljati svojom glavom sva medicinska dostignuća padaju u vodu. Njega brinu "dugoročne" posljedice iako svakodnevno u sebe trpa svakakva sranja za koja su dokazane i kratkoročne posljedice a dugoročne možemo samo pretpostaviti.

nikonja pet 1.10.2021 18:27

Baš me zanima koliko puta ste doktora kad vam je prepisao nekakav ljek pitali "koliko dugo postoji taj ljek, na koliko ljudi se testiralo, kakve su sve nuspojave, kakva je ta firma koja ga je napravil....." nikad eto koliko puta, isto kao što va boli k... kad se svaki dan trujete sa nezdravom hranom i sa drugim sranjima koje trpate u sebe, ali neeeeee ovo cjepivo sam ja posebno istražio (nakon što sam dobio titulu imunologa i dokotra znanosti na fejsbuku i jubitubu) i ja znaaaam da dugoročno nije dobro !!!

 

Nije demokaracija za balkan nikad bila i očito nikad neće ni bit, treba nama jedan Putin da žvajzne o stol, cjepi sve u 3 dana i završimo sa ovim izdrkavanjem i mišljenjima nevažnih idiota koji misle da su popili svu pamet svjeta nakon 10 min na internetu. Čim prije shvatite da kur...a ne znate to je bolje za sve.