netmajstor sub 18.9.2021 22:54

Star Citizen Hrvatska je kao sto i samo ime kaze Hrvatski org  koji ima namjeru sakupiti što više ljudi sa ovog podrucja. Kako je Hrvatska mala zemlja isto tako ima i maleni broj ljudi ljudi uopce igraju ovu igru, a jos manje onih koji su culi za nju.

 

Ukratko ako ste nas pronasli vjerojatno ste vec vidjeli videa na you tube.u kako igra izgleda, znam da ce neki rec da ovocjos nije igra te da je scam ali u to uopce ne zelim ulazit.

 

SC je trenutno u Alpha fazi gdje je tokom godina sakupila skoro 400 milijuna dolara za razvitak igre od backera.

 

SC je vjerojatno jedina i jedinstvena igra ovog tipa te pozivam sve zainteresirane da nam se pridruze i dođu na discord da zajedno zaigramo kao org :)

 

Ukoliko tek namjeravate kupiti Star Citizen start paket preporučam da ne idete vise od Avenger Titana cca.45$ , kako je on odličan starter brod te mozete sa njime raditi sve misije, bounty i dostave, u svakom slucaju kako bi automatski pomogli nasem orgu pri kupnji upišite.

 

KOD:  STAR-XKKX-JNSP

 

Ovaj kod ce vam dati dodatne novce na samom startu u igri te iste dati orgu :)

 

Link: discord.gg

sexytoiletpaper uto 16.11.2021 08:42
dax-lax kaže...

Kolko traju letovi do najbližeg planeta u igri? Koji dio igre će biti free za isprobat?

 Sve ti je besplatno za probati tokom free flya i jos dodatno dobijes na posudbu brodove itd.

Zabavno za probati ali ne bih preporucio kupovinu, igra je i dalje u biti tehnicki demo koji lijepo izgleda sa fpsom prosjecne knjige.

dax-lax uto 16.11.2021 09:04
sexytoiletpaper kaže...
dax-lax kaže...

Kolko traju letovi do najbližeg planeta u igri? Koji dio igre će biti free za isprobat?

 Sve ti je besplatno za probati tokom free flya i jos dodatno dobijes na posudbu brodove itd.

Zabavno za probati ali ne bih preporucio kupovinu, igra je i dalje u biti tehnicki demo koji lijepo izgleda sa fpsom prosjecne knjige.

 Ne mislim još kupovati jer znam da je daleko od bete, ali i ovo što vidim na yt-u je maestralno tak da ću isprobat malo. Postoji gdje popis brodova za freefly evente?

plavi_medved sub 20.8.2022 22:27
netmajstor kaže...
Obavezno ssd...dobar cpu...gpucod 1660 na gore bi rekao.....instalacija oko 70GB

 Kolik bi fps bio npr na I5 9400F i gtx 1660 super 6gb, malo gledao po yt na high kaze 20 30 fps... ima nize low graficke postavke

 

dax-lax sub 20.8.2022 23:37

Ovisi u kojem si dijelu mape.
Pričekaj neki free fly event da ne trošiš pare na brod a uopće nisi siguran hoće li ti se igra svidjeti. Meni je igrivo na 3930k i rx580 4gb no ne kao na prijašnjem 8600k i rtx3070. Dosta bitno je da imaš brz cpu.
Recimo, nisam neku veliku razliku imao na ta dva kompa dok sam na ArcCorp-u. Na oba su performanse sranje, odnosno, slideshow. Na Orisonu radi puno bolje. MicroTech ovisi da li je kakav event u tijeku ali do sad je pretežno bilo igrivo. Većinom mi igra sasvim dobro radi.
Trokira malo dok ne digne podatke u ram pa računaj da imaš bar 16GB i obavezno igra na ssd-u jer ćeš poludit dok loada.

dax-lax ned 21.8.2022 11:21

Onda ti je mišljenje o igri relevantno na max. Koji dio te muči? Ako je do performansi, ulaziš sa 1660. Nemaš baš kaj puno za očekivati, pogotovo kad igra još nije ni u beti. Kaj se sadržaja i misija tiče, mislim da ih ima dovoljno za lunjat mjesec-dva. Jedine bugove koje sam ja iskusio su liftovi i ponekad nemogućnost da igra napravi trigger ra završit misiju.

plavi_medved ned 21.8.2022 12:35

Nakon 5 sati igranja, igrali smo stvarno do rano ujutro 3 4 sata, isprobali smo sve i svašta , jer imam isto par prijatelja koji igraju tu igru... uglavnom niti oni nisu imali bas ljepe rijeci, to su svi decki koji su kupili igru jos 2015 2016... uglavnom jednostavno ne igrivo je na 1660 super grafi, i to je zalosno po meni... igra nudi nesto novo kao do sad nikad viđeno... ali realno mazanje ociju je to.. kad su mi jos objasnili da mozes kupovat brodove po 1000 eura sve mi bilo jasno pay to play klasicna piramidna shema krađe naivcima pare, a igra jos nije ni u "beti" nakon 10 godina rada na njoj sto je po meni ili nesposobnost ili jednostavno im tako odgovara jer realno imaju tu neku bazu naivaca koji ce kupovat svaku godinu neke brodove koje ce oni kao ajmo reci tako izbaciti u igru a igra ce i dalje stajat neoptimizirana i jako malim sadrzajem... i to nisu realne moje rijeci to su rijeci ljudi koji povremeno sim i tam upale igru da vide sto ima novog a nema nista osim sell brodova itd... 

dax-lax ned 21.8.2022 12:56

Ko te tjera da kupiš brod za 1000 baksa? Igrom možeš zaradit pare za skoro svaki brod.
Koliko se sjećam, 2016. je bilo glasanje cig-a da li da se igra završi širinom koja je do tada bila ili da se razvija dalje s velikim dodacima pa je većina glasala da se ide dalje.
Kaj se hardveraja tiče, na releasu ne budu dovoljne ni današnje high end grafe.

Ne sikiraj se. Kupit ćeš igru kad i ako bude završena.