IT trgovine

Tia mobiteli - web shop

DigiMagic sub 30.5.2015 11:48

Prije par mjeseci uzeo neke sitnice, sve ok i dobio poštambiljanu garanciju. Ništa mi se još nije pokvarilo pa ne znam što bi se dogodilo da zbilja zatreba. Nagađam da sami rade uvoz, pa zbog manje posrednika u lancu mogu staviti manje marže.

 

sandokan111 pet 12.6.2015 22:07

Evo prvi put uzeo nesto, dosta jeftinije nego na drugom mjestu (40%) Sve fino stiglo bez problema. Jedino nije bilo bas neke komunikacije dok sam nisam pitao :) Napravio narudzbu, obicno nakon toga stigne nekakvi predracun i slicno i provjera da ne bi netko narucio stvari na necije tudje ime, ovdje nista takvo :) Tako da nisam bas znao kad ce proizvod stic dok nisam pitao sam, ali sve je stiglo uredu, fino zapakirano, s ovjerenim jamstvom i racunom (da, ovjereno jamstvo :) :) ).

zzz999 čet 20.8.2015 12:03

imam jako loše iskuistva sa Tia mobitelima, telefon Iphone za 4.200 kn kupljne u 2 mjesecu  ne prizna garanciju jer je kao telefon otvaran u nelegalnoim servisu, a to nije,  i neželi sudsko viještačenje, niti prihvača garanciju nego krivicu prabacije na kupca da je on nešto napravio,

nevjerojatnooooooooooooo  i  sramotaaaaaaaaaaaaaa 

NEMOJTE TU NIŠTA KUPOVATIIIIIIIIIIIII

čisti lopovi

sandokan111 pet 11.12.2015 18:16
zzz999 kaže...

imam jako loše iskuistva sa Tia mobitelima, telefon Iphone za 4.200 kn kupljne u 2 mjesecu  ne prizna garanciju jer je kao telefon otvaran u nelegalnoim servisu, a to nije,  i neželi sudsko viještačenje, niti prihvača garanciju nego krivicu prabacije na kupca da je on nešto napravio,

nevjerojatnooooooooooooo  i  sramotaaaaaaaaaaaaaa 

NEMOJTE TU NIŠTA KUPOVATIIIIIIIIIIIII

čisti lopovi

Nemaju oni sto ne prihvacat ili prihvacat, vjestacenje ide htjeli oni ne htjeli. ZOO clanak 43, stavak 5 i 6. Sad kad to znas i siguran si u sebe fino obavi to pa javi rezultate. Nacin pisanja ipak mi ne ulijeva povjerenje u tebe.

Imao sam jako pozitivno iskustvo u kontaktu s njima tako da neznam sto mislit.

sandokan111 pet 1.7.2016 23:34

Ja nedavno uzeo nesto.

 

Pro's - Cijene dobre, vlasnik se javlja na mobitel i kad ne radi. Kad im se direktno posalje mail odgovore brzo, iako mi na mail preko "kontakt forme" na webu nisu nikad odgovorili.

con's - Nakon narudzbe nema nikakve komunikacije s kupcem. Drugi put vec lol. Napravim narudzbu, pojma nemam dal je proslo, kad ce stic, kad je poslano. Prvi put je uredno stiglo jako brzo, ovaj put je malo potrajalo, al bila su 2 praznika taj tjedan pa se mozda radi tog produzilo jer mi je rekao nemaju robu na lageru vec je mora narucit iz van.

 

Sve u svemu, legit su. Jos da popravi malo informiranje kupca kako sta i bilo bi sve za 5. Reklamacije jos nisam odradio nikakve preko njih, al ima na webu detaljno objasnjeno sve, i koliko vidim, proucio je zakone cega se treba drzat.

garlic sri 23.11.2016 10:34

Evo da podijelim svoje iskustvo s njima:

 

prije desetak dana naručio futrolu za tablet, stigla uredno, ali sam shvatio da sam naručio krivu.

 

Kontaktirao ih putem maila, odg mi nakon dan-dva da će pokušati naći futrolu za moj tablet ili vratiti novac, ali da im pošaljem ovu.

 

Poslao sam im je u ponedjeljak, javili su mi u utorak da nemaju onu koja meni treba i da će vratiti novac samo da im dam broj računa.

 

U srijedu novac već na mom računu i to uključujući trošak dostave, dakle iako sam ja kriv za pogrešnu narudžbu, vratili mi lovu uključujući trošak dostave

 

imao sam samo tu jednu narudžbu, ali eto, pokazali su se kao korektni

JosephBullet sub 6.5.2017 08:52

Bas gledam. iPhone 7 32 je 1500 kn jeftiniji u tia mobiteli (4699Kn) kod njih nego u iStyleu (6264Kn)

Na sluzbenim apple stranicama je $649 dolara (to je mislim bez ikakvih poreza) sto u kunama bude cca 4389Kn.

 

Vidim da gore ljudi imaju pozitivna iskustva ali mi je ova cijena nestvarna za ovo podrucje. Dal se mozda radi o refurbished telefonima?

Zapravo jedino lose iskustvo na ovom threadu je vezano za iPhone :(

softwaremaniac pon 5.6.2017 03:17
JosephBullet kaže...

Bas gledam. iPhone 7 32 je 1500 kn jeftiniji u tia mobiteli (4699Kn) kod njih nego u iStyleu (6264Kn)

Na sluzbenim apple stranicama je $649 dolara (to je mislim bez ikakvih poreza) sto u kunama bude cca 4389Kn.

 

Vidim da gore ljudi imaju pozitivna iskustva ali mi je ova cijena nestvarna za ovo podrucje. Dal se mozda radi o refurbished telefonima?

Zapravo jedino lose iskustvo na ovom threadu je vezano za iPhone :(

Mobiteli su zapakirani, novi. Nisu refurbished, a negativno iskustvo o kojem govoriš nije provjereno, tako da...

passat čet 6.7.2017 18:19

Jel dostava uvijek 35 kuna?

Glupo mi za jedan usb-hub i zvucnike koji zajedno kostaju 60 kuna dati 70 samo na dostavu(ako se ne moze slat zajedno).. Steta sto nisu u Zagrebu.

Ima li netko iz Zga da planira nesto narucivat pa da prepolovimo dostavu 

soft pet 7.7.2017 11:39
passat kaže...

Jel dostava uvijek 35 kuna?

Glupo mi za jedan usb-hub i zvucnike koji zajedno kostaju 60 kuna dati 70 samo na dostavu(ako se ne moze slat zajedno).. Steta sto nisu u Zagrebu.

Ima li netko iz Zga da planira nesto narucivat pa da prepolovimo dostavu 

 Je, dostava je bila 35 kn. Prijatelj i ja smo naručili istu stvar i podijelili troškove dostave.

kokum20 sri 21.2.2018 21:18

Kupio iPhone 8 256gb u subotu navecer, stigao jucer. 6000kn, cca 1000 i nesto kuna jeftinije nego igdje drugdje.

 

Dobio GLS tracking kod za pracenje nakon sto je poslan, mob u kutiji neotpakiran sve okej zasad. Naravno i racun i jamstvo.

 

Evo i slike kako je dosao zapakiran te odmah nakon vadjenja iz kutije: https://imgur.com/a/5oZsW

 

Ako ista znaci i prije sam poslovao s njima dvaput, kupovao Samsung Galaxy S5 (prije par godina kad je bio najnoviji model) i Samsung Galaxy S7 (takodjer kad je bio najnoviji model), i nikad nisam imao problem niti sam ikada reklamirao ista pa o tome ne znam reci vise kako ide.

 

Jedina zamjerka koju imam je nikakva komunikacija (osim ako se ne javis prvi).

 

Prvi puta se nisam ni javio ni nista nego ispunio korake na webshopu i samo docekao kurira da dostavi nakon 2-3 dana.

 

Drugi i treci put sam se javio da provjerim jesu zaprimili narudzbu jer nikakvog feedbacka nema.

kokum20 ned 25.2.2018 20:33
Donna kaže...

Zelim narucit iphone 7. Ima li ko iskustva s kupovanjem istog preko njih jer vidim da jedine zamjerke na ovom forumu su za kupovinu iphona?

 Imam, doslovno dva posta iznad tebe sam napisao osvrt.