IT trgovine

Notebooksbilliger.de

hahhaajaads sri 20.11.2019 17:02
R3nchi kaže...

Cigani..Probat cu na sogija narucit..Oni su u njemackoj..

Radeon vega 56 219€ i imam kod za 25e popusta..

Ne znam dal cekat black friday?

 Zasto ne narucis preko mindfactorija i mailboxa ? Tamo je  217€ (+2 igre i xbox game pass), sveukupno ce te izaci negdje 230ak€ na adresu...

Čitatelj čet 21.11.2019 07:59

https://www.mindfactory.de/create_account.php

 

Ihre persönlichen Daten
Kundenart: Vrsta racuna, odaberes "Verbraucher", ako si krajnji kupac, ili "Unternehmen" ako kupujes kao poduzece
Anrede: Sto si, musko ili zensko (nema srednje, trans, dinosaur, alien ili tegla ajvara): Herr / Frau
Vorname: Ime
Nachname: Prezime   
E-Mail-Adresse: Ako ovdje trebas pomoc, iskljuci internet   
E-Mail-Adresse bestätigen: X2
Geburtsdatum: Datum rodjenja

Ihre Adresse
Land: Zemlja
Postleitzahl / Ort: Postanski pretinac i mjesto
Straße / Nr: Ulica i broj

Ihre Kontaktinformationen
Telefonnummer: Broj telefona
Telefaxnummer: -||- fax uredjaja

Ihre Kontaktinformationen
Ihr Passwort: Lozinka
Passwort bestätigen: Potvrda lozinke
Wie sind Sie auf uns aufmerksam geworden? Kako si otkrio MindFactory, mozes ostaviti "Keine Angabe" ako se ne zelis izjasniti

t00mob pon 28.8.2023 15:22

Dižem temu, jel skužio netko kako kupovati sa ovog shopa? Bilo da probam kupit karticom bilo paypalom stalno mi storniraju narudžbu. Ne prolazi. Također sam probao onaj trik za koji su neki negdje napisali da kod njih radi, a to je da se kao adresa za slanje računa upiše orginalna adresa u Hr a adresa za slanje pošiljke MAilbox.de. I niti to ne radi. A na njihovim stranicama piše da bi to trebalo raditi:

 

https://service.notebooksbilliger.de/help/de-de/7-bestellen-bei-notebooksbilliger-de/22-bestellen-aus-dem-europaischen-ausland-fur-endkunden-eu-ewr

 

Znam, postoji Mindfactory i naručio sam prije par dana kod njih jednu matičnu i stigla je u MAilbox.de uredno, sad čekam da mi stigne doma, ali hoću ubost jedan proc. koji je na NBB trenutno najjeftiniji ali nejde pa nejde..

Horned Reaer pon 28.8.2023 16:17

Gamad je najgora koja postoji meni u doba ludnice rudarenja umjesto nove graficke kartice 3080 titanium poslali zapakirani plastelin! Malo me nije šlog opizdio! Nisam uspio nikada vratiti pare cak sam probao i preko odvjetnika. Tako da izbjegavajte tu gamad lopovsku