Mladen čet 28.6.2018 13:09

Nažalost, više izgleda kao ovo drugo :( .

Sinoć napravim narudžbu za 2 monitora koja uredno prođe bez ikakvih upozorenja o raspoloživosti ili potrebi dodatne provjere i stoji na statusu "Čekamo vašu uplatu".

Jutros, prije same uplate pošaljem upit mailom kada mogu očekivati da mogu preuzeti jer vidljivost uplate ovisi o bankama a ni MSanovo skladište u Rugvici mi nije baš usput i tip mrtav hladan veli da nemaju na stanju i kraj. Ne očekujem sad čokoladu i cvijeće za ispriku ali ne bi bio na odmet malo ljubazniji odgovor sa objašnjenjem što se desilo, da li će i kada artikl biti raspoloživ, što sa postojećom narudžbom itd.

 

Sve skupa me razočaralo jer se radi o kupovini na firmu gdje povrat novca na žiro-račun zna biti p.i.t.a. a 4 sata nakon maila i dalje stoji kvačica "Na zalihi".

 

big_bang čet 2.7.2020 16:02

Znaci. katastrofa. narucio router. dostavljen krivi uređaj. Nakon toga izbjegavaju pozive. Potom je dogovoreno da im vratim poštom. Pa su odbili paket, te sam morao platiti poštarinu u oba smjera. Izbjegavajte u širokom luku.

smartway2011 pon 8.3.2021 12:43

Poštovani,

Isprike ako ste imali takvo iskustvo. Jednostavno nam to nije ni praksa ni običaj.

Poslujemo od 2005. godine i do sada smo imali preko 20.000 narudžbi i vjerujemo da smo u velikoj većini opravdali povjerenje kupaca. Nikada niti jedan kupac nije ostao oštećen.

Molim da nam pošaljete email na prodaja@moduldevet.hr ako imate neki problem i odmah ćemo ga riješiti.

Srdačan pozdrav,
ModulDevet.hr

zvonko00 sri 4.1.2023 19:12

27.12. ujutro sam uplatio i poslao im na mail potvrdu o uplati za Ryzen 5600 za koji piše da je na skladištu

28.12. pišem poruku na chat da provjerim jesu dobili potvrdu o uplati i kad šalju paket: dobivam odgovor da danas šalju paket

29.12. očekujem da stigne paket, provjeravam ponovno status koji je i dalje "Očekujemo bankovnu potvrdu plaćanja", zovem i kažu mi da je gužva i da bude ovih dana riješeno

03.01. šaljem mail na prodaja@moduldevet.hr, nema i dalje odgovora, a status narudžbe je i dalje isti

 

toliko o brzoj dostavi unutar 24-48h

 

za razliku od njih, 3.1. sam naručio 7 komponenti u Protis-u i već u 15:30 ISTI DAN mi odgovaraju da su zaprimili moju uplatu (bez slanja potvrde o uplati). U prvom mail-u su mi odmah napisali da je isporuka kroz 10-ak dana i to mi je skroz ok jer je pola komponenti bilo "dobavljivo", a ne na stanju.

 

to be continued...

Glamac uto 14.2.2023 11:25

Naručio pouzećem četiri nosača kamere 3. veljače. Paket stigao 13. veljače iako reklamiraju dostavu za 24-48 sati. Platio iznos za 4 nosača i dostvu. U paketu jedan nosač! Zovem dućan, kažu njihova greška. Pitam ako mogu poslati ostala tri u roku od dva dana, kažu da ih nema na stanju, da će još provjeriti “kada budu imali vremena” i da su u stvari poslali jedan jer su mislili da je hitno (podsjećam naplatili sva četiri pouzećem). Uglavnom počeli tripati…
Nisam dobio račun s pošiljkom. Zanima me na koju količinu će izdati račun, pošto sam platio 4, a primio jedan nosač. Poslao sam im email da mi vrate cjelokupni uplaćeni iznos i pošalju dostavu da pokupe natrag taj jedan nosač koji sam primio. Ako ne reagiraju do sutra , obavještavam nadležne…

Glamac uto 14.2.2023 11:26

Naručio pouzećem četiri nosača kamere 3. veljače. Paket stigao 13. veljače iako reklamiraju dostavu za 24-48 sati. Platio iznos za 4 nosača i dostvu. U paketu jedan nosač! Zovem dućan, kažu njihova greška. Pitam ako mogu poslati ostala tri u roku od dva dana, kažu da ih nema na stanju, da će još provjeriti “kada budu imali vremena” i da su u stvari poslali jedan jer su mislili da je hitno (podsjećam naplatili sva četiri pouzećem). Uglavnom počeli tripati…
Nisam dobio račun s pošiljkom. Zanima me na koju količinu će izdati račun, pošto sam platio 4, a primio jedan nosač. Poslao sam im email da mi vrate cjelokupni uplaćeni iznos i pošalju dostavu da pokupe natrag taj jedan nosač koji sam primio. Ako ne reagiraju do sutra , obavještavam nadležne…

Dupein uto 16.5.2023 12:45

Isto naručio Ryzen 5600 još tamo 17.4. i uplatio i tjedan i pol nikakav odgovor ni najave paketa. Zovem gde je zapelo, 'pa nismo ga imali na stanju, naručeno je, u dolasku je drugi tjedan.' Ok, dođe i prođe cijeli taj drugi tjedan i ništa, nikakve obavijesti ili najave slanja. Prođe još pola sljedećeg tjedna i opet nazovem, kažu 'da evo dobili smo šaljemo sutra.' Pa šta nisu poslali odmah kad su dobili, narudžba već tri tjedna stoji... Dođe taj sutra - nikakve najave paketa. Prođe vikend, dođu dva radni dani - opet ništa i nikakve najave paketa i eto točno mjesec dana se već to razvlači i još taj proc ne vidim.

sosta pon 17.7.2023 13:04

Evo i mog iskustva, nažalost prije kupnje zaboravio provjeriti forum.

27.06. naručio kod njih USB čitače kartica, 4 komada, uplačeno isti dan, poslana potvrda u uplati, nakon tjedan dana u statusu narudžbe i dalje stoji da čeka uplatu, šaljem mailove, nema odgovora, nakon poziva se javlja i obećava poslati, nakon tjedan dana ništa, opet nakon poziva (javlja se nakon desetak poziva) napokon šalje, i evo stiglo danas 17.07.