Barnie čet 1.10.2009 18:57

Evo gleda sam malo na linksu jer sam cua da su izvrsni,svidilo mi se ovo kuciste i htia bih ga narucit jer zivim u sibeniku.Pa imam par pitanja

1.Da li se placa postaru ili ppreko kartice

2.Da li dode na postu ili na kucu

3.da li se placa 55 kn uvijek ili ovisis o tezini

4.evo kucista koje sam htia naruciti,jel mi ko moze rec koliko bi me doslo s postarinom i svime

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Ku%E6i%9Ate+NZXT+Alpha+Case+ALP-001%2C+crno%2C+plexi%2C+MIDI%2C+bez+PS&option=artikl&id_kategorija=052690&id_artikl=052.690.007

 

kostolomac pet 9.10.2009 18:14

Ja sam naručio od njih monitor samsung T220 i platio tih 55 kn za dostavu, a doći će mi iz njihovog centra u Zadru( u Zg ga valjda nemaju trenutno), Mislim da je tih 55 kn stvarno jako malo s obzirom što sam naručio!Namigiva

191x7 pon 26.10.2009 14:49
dalmata40 kaže...

da evo i ja sam iz Šibenika, i narucio bih 2 ventilatora i da moram dati 110 kn za postarinu...malo puno....

 

To ti oni pošalju kao jednu pošiljku.

A pošto je manje od kilogram, mislim da te dostava izađe manje od 40 Kn...

joze uto 6.7.2010 21:03

kad sam uzima konfiguracija, par puta su me zivkali i govorili nema vam ove grafe, za 200kn možete dobit još bolju itd. Pa par puta tako i povećali oni meni cijenu do 6000kn. Jeste vi imali takvih iskustava i situacija

zvonebaba sri 7.7.2010 01:17

ja nemam takvih iskustva sa linksom, moja iskustva su najbolja sa njima jer u Rijeci izbor trgovina je katastrofa netcom bas nema neku ponudu ventex ko da smo u nekoj drzavi di je placa nam 20000kn pa mozemo kupiti po 30% skupljoj cijeni a u Linksu je super, cijena je OK radnici su prva liga, nemam se sta zamjeriti tamo sam sa klientima i ja sve ukupno 50-60 tisuca kn potrosio

tommy hilfiger sri 7.7.2010 11:34

Slažem se s zvonetom jer links je najeftinija trgovina u Hrvatskoj i jedna je od kvalitetnijih jer cijeli sam kompjuter s zvučnicima,mišem,monitorom,web kamerom itd.. kupio u linksu došlo me jeftinije nego da sam kupio u nekoj drugoj trgovini,a sve radi savršeno.

joze sri 7.7.2010 11:44

ma i ja sam zadovoljan ali kad sam ja slaga kongu slaga sam je za 4000kn, a na kraju s njihovim možete ovo možete ono dobia sam 6.500kn (dobro vjerojatno sam i ja tu kriv jer sam prista na sve njihove savjete :D). Što se tiče cijena nisu super a nisu ni ko zna koliko skupi.. ADM je jeftiniji od njih

vlad0 sri 7.7.2010 12:04
joze kaže...

ma i ja sam zadovoljan ali kad sam ja slaga kongu slaga sam je za 4000kn, a na kraju s njihovim možete ovo možete ono dobia sam 6.500kn (dobro vjerojatno sam i ja tu kriv jer sam prista na sve njihove savjete :D). Što se tiče cijena nisu super a nisu ni ko zna koliko skupi.. ADM je jeftiniji od njih

Ne, svakako nisu najjeftiniji, ali spreman sam platiti komponente nešto malo više jer smatram to cijenom kvalitetnog supporta (ako nešto rikne).

 

Isto tako, sviđa mi se što su jako fer i ne gule kupce ako nešto sami za**bu - primjer: išao sam kupiti neke 2 x Thrustmaster gamepadove i na webu je pisala cijena 300 kn / kom (realna cijena za te gamepadove), ali su greškom na kutije naljepili cijenu od 150 kn / kom (što je bila cijena sličnih Thrustmaster gamepadova, ali bez vibro motora i još nekih featurea). Skontali su da je greška kad su bipnuli bar kod, ali bez riječi su mi naplatili iskazanu cijenu. Tako da sam sve u konačnici platio 300 kn (a trebao sam 600 kn). Nije velika lova, ali čovjeka veseli takav odnos prema kupcu.

joze sri 7.7.2010 12:08
vlad0 kaže...
joze kaže...

ma i ja sam zadovoljan ali kad sam ja slaga kongu slaga sam je za 4000kn, a na kraju s njihovim možete ovo možete ono dobia sam 6.500kn (dobro vjerojatno sam i ja tu kriv jer sam prista na sve njihove savjete :D). Što se tiče cijena nisu super a nisu ni ko zna koliko skupi.. ADM je jeftiniji od njih

Ne, svakako nisu najjeftiniji, ali spreman sam platiti komponente nešto malo više jer smatram to cijenom kvalitetnog supporta (ako nešto rikne).

 

Isto tako, sviđa mi se što su jako fer i ne gule kupce ako nešto sami za**bu - primjer: išao sam kupiti neke 2 x Thrustmaster gamepadove i na webu je pisala cijena 300 kn / kom (realna cijena za te gamepadove), ali su greškom na kutije naljepili cijenu od 150 kn / kom (što je bila cijena sličnih Thrustmaster gamepadova, ali bez vibro motora i još nekih featurea). Skontali su da je greška kad su bipnuli bar kod, ali bez riječi su mi naplatili iskazanu cijenu. Tako da sam sve u konačnici platio 300 kn (a trebao sam 600 kn). Nije velika lova, ali čovjeka veseli takav odnos prema kupcu.

takav je zakon!!

vlad0 sri 7.7.2010 14:00
joze kaže...

takav je zakon!!

 

Eh... Začudio bi se čega svega sam se dosad nagledao / naslušao prilikom nabavke inf. opreme za osobne potrebe / firmu. I vjeruj mi - pravo je osvježenje kad te netko niti ne pokušava preaviti magarcem, nego odrade stvari korektno "od prve".

 

EDIT:

Da, takav je zakon (pričam konkretno o ovom primjeru s cijenama), ali što misliš koliko ljudi nije toga uopće svjesno? :/

2029.MN4 sri 7.7.2010 14:04

Links je kvalitetna trgovina, sa dobrom uslugom i profesionalnim radnicima - no, daleko od toga da je najjeftinija. Najjeftiniji je Protis.

Pa ipak - najviše love trošim u Linksu jer su mi najbolja i najdraža trgovina.

tommy hilfiger sri 7.7.2010 14:25

Pa ako je razlika u novcu tako velika rađe kupi u protisu, a ako nije preporučam ti links pogotovo ako nisi iz zagreba jer dok ti platiš poštarinu cijena ti je tu negdje pa bolje kupiti kvalitetnije nekupuješ takve stvari svaki dan.

Filip21 pon 9.8.2010 11:07
made kaže...

evo mene samo zanima jel mogu ulinksu plstiti gotovinom posto mnogi ljudi kazu ne a neki da zvao sam ja links al se niko ne javlja vec 3 PUTA!!

Možeš platit gotovinom, a ljudi ti se ne javljaju jer su na godišnjem. Nazovi opet danas-sutra jer se jedan zaposlenik danas vratio s godišnjeg.

 

 

EDIT: Kad naručuješ prek neta onda samo možeš platiti prilikom preuzimanja paketa Izlanuo se

zvonebaba pon 9.8.2010 11:11
Filip21 kaže...
made kaže...

evo mene samo zanima jel mogu ulinksu plstiti gotovinom posto mnogi ljudi kazu ne a neki da zvao sam ja links al se niko ne javlja vec 3 PUTA!!

Možeš platit gotovinom, a ljudi ti se ne javljaju jer su na godišnjem. Nazovi opet danas-sutra jer se jedan zaposlenik danas vratio s godišnjeg.

hahahahhaah koja provala nemozes gotovinom

made pon 9.8.2010 13:16

moze jos samo jedno pitanje malo je offtopic al se odnosi na links naime htio bi kupiti vent za kuciste XILENCE RED WINGS 120 mm MOLEX pa me sad zanima jel ga mou spojit na napajanje a ne na maticnu ???

Asta pon 9.8.2010 13:22
made kaže...

moze jos samo jedno pitanje malo je offtopic al se odnosi na links naime htio bi kupiti vent za kuciste XILENCE RED WINGS 120 mm MOLEX pa me sad zanima jel ga mou spojit na napajanje a ne na maticnu ???

 pa svaki možeš samo je pitanje da li s ventilatorom u kutiji dobiješ i adapter sa 3-pin na 4-pin molex, a ako ne kupi ga i to je to ili ako hoćeš cvikat žice i spajat onda može i to al oprezno ak nemaš iskustva....

 

osim toga nema u Linksu ovog Xilence venta već tu

made pon 9.8.2010 13:26
Asta kaže...
made kaže...

moze jos samo jedno pitanje malo je offtopic al se odnosi na links naime htio bi kupiti vent za kuciste XILENCE RED WINGS 120 mm MOLEX pa me sad zanima jel ga mou spojit na napajanje a ne na maticnu ???

 pa svaki možeš samo je pitanje da li s ventilatorom u kutiji dobiješ i adapter sa 3-pin na 4-pin molex, a ako ne kupi ga i to je to ili ako hoćeš cvikat žice i spajat onda može i to al oprezno ak nemaš iskustva....

 

osim toga nema u Linksu ovog Xilence venta već tu

kako nema ja sad pito lika preg telefona !!!!!!

e ovako na napajanju imam ovakve molex conector ( slika dolje prva ) e sad nezz jel taj vent  to podzava jer onima drugciji molex (slika dolje druga)

 

markonio uto 10.8.2010 09:46
made kaže...

kako nema ja sad pito lika preg telefona !!!!!!

e ovako na napajanju imam ovakve molex conector ( slika dolje prva ) e sad nezz jel taj vent  to podzava jer onima drugciji molex (slika dolje druga)

 

Tog ventilatora NEMA u Linksu. Bit će da ste se krivo razumjeli.

U Linksu imaš SCYTHE ventilatore koji ti dolaze s 3-pin i molex konektorima. 3-pin konektor služi za spajanje na matičnu, a molex na napajanje.

Slike koje si postavio su ti muški molex (crni) i ženski molex (bijeli). Ženski se "nalazi" na ventilatoru, a muški na napajanju i bez problema ih možeš spojiti.

made uto 10.8.2010 12:08
markonio kaže...
made kaže...

kako nema ja sad pito lika preg telefona !!!!!!

e ovako na napajanju imam ovakve molex conector ( slika dolje prva ) e sad nezz jel taj vent  to podzava jer onima drugciji molex (slika dolje druga)

 

Tog ventilatora NEMA u Linksu. Bit će da ste se krivo razumjeli.

U Linksu imaš SCYTHE ventilatore koji ti dolaze s 3-pin i molex konektorima. 3-pin konektor služi za spajanje na matičnu, a molex na napajanje.

Slike koje si postavio su ti muški molex (crni) i ženski molex (bijeli). Ženski se "nalazi" na ventilatoru, a muški na napajanju i bez problema ih možeš spojiti.

dada imate pravo lik meni kaze da ima repk telefona ja dodem tamo i nema ko tu koga **** nema veze kupio ja 2 kom stavio sam 2 naprid koja upuhuju i 2 iza koja ispuhuju

 

sad mi je temp oko 30-45 to je normalno??

nani_cropes pet 31.12.2010 09:41

ja sam kod njih u četvrtak naručio kućište i gamepad i evo stiglo je danas ujutro oko 9h... platio kod preuzimanja i to je to... možda su neke komponente kod njih skuplje za 100-200 kn u odnosu na protis i adm ali su stvarno brzi {#}