Darkoooo pon 9.7.2018 20:16

Imate li kakva iskustva s ovom web trgovinom?

Ono što mi se ne sviđa su one generičke poruke xy prodano u zadnjih 48 sati, a znam da je to nemoguće jer artikl uopće nije na zalihama...

Planiram kupiti GoPro Hero6 pa prije nego potrošim toliko para želio bih čuti vaša iskustva s njima.

aleng3 pon 9.7.2018 21:13
Darkoooo kaže...
Imate li kakva iskustva s ovom web trgovinom?

Ono što mi se ne sviđa su one generičke poruke xy prodano u zadnjih 48 sati, a znam da je to nemoguće jer artikl uopće nije na zalihama...

Planiram kupiti GoPro Hero6 pa prije nego potrošim toliko para želio bih čuti vaša iskustva s njima.

 Ja sam od njih uzimao maskice i folije/stakla za LG G6/G4 i P10lite. Sve stiglo za dan ili dva. Komunikacija s njima je odlicna. Prvi paket mi je bio ostecen i odmah su mi poslali zamjensku maskicu i dar kao ispriku. Doslo za dva dana. Svaki tjedan imaju akcije gdje salju kupone na gmail. Obicno 20-30% ili free shipping. Zadnji put sam narucio u 4. mjesecu i kasnio je paket par dana jer su slali s Overseasom. Poslali mi mail gdje se ispricavaju na cekanju, rekli da su u postupku zamjene partnera za isporuku i umanjili mi racun za iznos postarine. Za sad s njima sve OK. Cijene im jesu visoke ali nisam imao problema s artiklima jer su stvarno kvalitetni. Preporucam.

Čitatelj uto 10.7.2018 07:23

Jel to mozda Slovensko preduzece?

 

Za Cookie je tipa "V redu", a dio su Val Skupine d.o.o.:

https://www.bizi.si/VAL-SKUPINA-D-O-O/maticno-podjetje/

 

Salju li iz Hr ili Slo?

 

PS - Iskreno, preskocio bi ih - rade preprodaju sa Amazona.De,

i to uz bar 10€ provizije - kod njih 25€, Amazon 15€:

https://gizzmo.hr/premium-type-c-punjac-za-vozilo-33w-tronsmart-quick-charge-30-artikel-13703

https://www.amazon.de/Ladeger%C3%A4t-Tronsmart-Charge-Eingebautes-Samsung/dp/B0146FK3G0/

natal sub 14.7.2018 09:48

Meni su okej. Jesu skuplji al imaju sirok asortiman i jako su brzi sa isporukom tak da u biti ne gledam druge trgovine jer odradjuju odlicno posao.

 

btw nema smisla linkat amazon a uopce seller ne dostavlja u RH, prije nego sto me ispravis naravno da postoji nacin da se dostavi u RH al ipak seller ne dostavlja i vecina kupaca ce odmah odustat od kupovine ukljucujuci i mene ukoliko mi stvarno nije nesto jako vazno i nemogu nabavit nigdje.

 

Isto tako sam siguran 99% da ne prodaju nist sa amazona vec da robu direktno nabavljaju i prodaju. Marzu imaju i vise od 100% al opravdavaju cijene kvalitetom usluge, nest slicno ko amazon.

ivanm75 pon 8.5.2023 17:19

Ti reborn uređaji su obicni polovni telefoni, poznanik kupio mob sa 80% kapaciteta baterije.

A moje iskustvo je da sam narucio 2 maske za samsung S21, a poslali su mi za S20. Pisem im mail i onii vele nemaju trenutno na skladistu za S21, jel to problem?

Ne nije problem. Samo mi ne pas uopce na mob i ne treba mi to. Kazem da mi vrate novac.

I od tad nikakav odgovor.

 

Što dalje? Mislim maske su 10€ i dostavu OE su mi lupili 5€. Nije bas sitna lova. Po starom prek 100 kn.