IT trgovine

Bits and bytes - iskustva

Bevanda pet 2.12.2022 19:35

Kupljena GreenCell baterija za UPS, zadovoljan sam.

 

Poslan upit da li je dostupno, rekli da je. Naručeno, uplaćeno, javili da ide za dva dana, tako je i bilo. Dao sam im priliku, pokazali su se kako triba. Opet kupim kod njih bez razmišljanja.

Marcek555 ned 4.12.2022 18:06

Meni i dalje nije jasno kako netko , pod iskustvo sa trgovinom, ide pisat da je narucio, platio i na kraju to isto i dobio? 

 

Iskustva se pisu kad se desi neki problem i reklamacija, kako se to onda rjesava

 

NHF a to mi jednostavno nema smisla

Widowmaker ned 4.12.2022 19:02

Ne vidim šta tebi tu nije jasno.

iskustvo može biti i pozitivno i negativno.

Čovjek je zadovoljan kako je sve prošlo, nisu ga zatezali sa dostavom nekoliko dana, sve je bilo kako su i rekli i podijelio je to sa svima.

 

Zamisli recimo u teoriji da je ova ili nekakva druga prodavnica savršena i da svi imaju pozitivno iskustvo.

Po tvojoj logici ne bi bio ni jedan post u temi i to bi bio pokazatelj da je ta prodavnica odlična.

 

 

ministar ned 4.12.2022 19:36
Marcek555 kaže...

Meni i dalje nije jasno kako netko , pod iskustvo sa trgovinom, ide pisat da je narucio, platio i na kraju to isto i dobio? 

 

Iskustva se pisu kad se desi neki problem i reklamacija, kako se to onda rjesava

 

NHF a to mi jednostavno nema smisla

pogledaj malo teme o drugim trgovinama, pa će ti biti jasno zašto.. naručiš, platiš, pa te zavlače 10 dana, nije im dobavljivo, bla bla.. onda poskupi 30% i odjednom je dobavljivo, ali tebi i dalje ne mogu isporučiti jer je od drugog dobavljača i slične gluposti

Kant ned 4.12.2022 19:42

Preporuke, bila jedna mala reklamacija Asus mehanicke tipkovnice, rijeseno u najkracem roku, i stvarno se poitrudili da bude što bolje za mene, tj. novi proizvod, unatoc tome sto je uvoznik forsirao poravak!

 

Bravo!

fer-de-lance ned 4.12.2022 21:05
ministar kaže...

pogledaj malo teme o drugim trgovinama, pa će ti biti jasno zašto.. naručiš, platiš, pa te zavlače 10 dana, nije im dobavljivo, bla bla.. onda poskupi 30% i odjednom je dobavljivo, ali tebi i dalje ne mogu isporučiti jer je od drugog dobavljača i slične gluposti

Baš to.

Išao baš ja u šoping prike dva tjedna: tri dućana koja kao imaju na stanju zapravo nemaju i kažu da će narućiti, dođe kao za tjedan dana.

Naravno, ostavio kontakt, ni jedni se nisu javili, na kraju našao taj isti dan u futuri.

Ali stanje im i dalje stoji isto (raspoloživo u poslovnici).

Premda, kad vidim u nekim poslovnicama kaj sve radnici moraju radit, mislim si ziher ih tjeraju da i ažuriraju web, a to ne stignu (ne bi me čudilo).

Fascinantno, neki će izgorit maksimalno i puknut.

A i od jednog poznanika koji je voditelj jedne poslovnice stvari koje sam čuo - uputnica za Vrapče.

 

Bevanda ned 4.12.2022 23:03
Marcek555 kaže...

Meni i dalje nije jasno kako netko , pod iskustvo sa trgovinom, ide pisat da je narucio, platio i na kraju to isto i dobio? 

 

Iskustva se pisu kad se desi neki problem i reklamacija, kako se to onda rjesava

 

NHF a to mi jednostavno nema smisla

 

Prijo moj, iskustvo može bit i dobro i loše. Šta bi sad tribalo, pisat samo najgore o trgovinama? Triba pofalit kad sve valja. Meni je ovo bilo prvo iskustvo sa ovim web shopom, zadovoljan sam i podilija sam sa svima vama.

 

Uostalom, moje zapažanje će nekome pomoć, nekome neće. Trošit vrime na filozofiju koju si ti pokrenija je nešto šta nema smisla.

 

Ostaj ti meni u najboljen zdravlju. Ne mislin se više raspravljat i nadovezivat na ovu temu.

Burs uto 17.10.2023 15:57

Baš i ja gledam da ubodem neku konfu kod njih. Skuzio ih u zadnji cas i vidim imaju dosta toga dostupno i jeftinije nego drugdje.

Inace sam mislio nekaj izvana dovuci, jer je generalno povoljnije, a nasao sam i par dobrih konfiguratora gdje svaku komponentu mogu odabrat po volji.

Gledam gornji segment njihovih BaB/Premium konfi - steta sto ih je dosta "fiksnih", dok bih ja samo drugu boju kucista ili vise ram-a, ssd-a i slicno.

Ali vidim da navode "mogućnost izrade računala po želji kupaca, pružajući im mogućnost personalizacije i prilagodbe"..

Da se to bar moze poklikat preko weba kroz neki konfigurator, nego (pretpostavljam) mora preko maila sa bezbroj "imamo/nemamo/moze/ne moze"..

freshyy uto 17.10.2023 23:25
Burs kaže...

Baš i ja gledam da ubodem neku konfu kod njih. Skuzio ih u zadnji cas i vidim imaju dosta toga dostupno i jeftinije nego drugdje.

Inace sam mislio nekaj izvana dovuci, jer je generalno povoljnije, a nasao sam i par dobrih konfiguratora gdje svaku komponentu mogu odabrat po volji.

Gledam gornji segment njihovih BaB/Premium konfi - steta sto ih je dosta "fiksnih", dok bih ja samo drugu boju kucista ili vise ram-a, ssd-a i slicno.

Ali vidim da navode "mogućnost izrade računala po želji kupaca, pružajući im mogućnost personalizacije i prilagodbe"..

Da se to bar moze poklikat preko weba kroz neki konfigurator, nego (pretpostavljam) mora preko maila sa bezbroj "imamo/nemamo/moze/ne moze"..

 Ćuo sam se snjima preko messengera. Pristojni, brzo odgovaraju, tražio sam jednu komponentu koju nisam našao na shopu pa su mi bacili link i pokazali da je dostupno, imaju besplatno slaganje i jeftinije me izađe kod njih sve uzeti nego da uzimam iz 10 različitih trgovina.

 

Ostale stvari nzm kako stoje, da li uvijek imaju na raspolaganju to što im piše ili ima tu nečeg drugog.

nbdy32 sri 18.10.2023 13:20
Burs kaže...

Baš i ja gledam da ubodem neku konfu kod njih. Skuzio ih u zadnji cas i vidim imaju dosta toga dostupno i jeftinije nego drugdje.

Inace sam mislio nekaj izvana dovuci, jer je generalno povoljnije, a nasao sam i par dobrih konfiguratora gdje svaku komponentu mogu odabrat po volji.

Gledam gornji segment njihovih BaB/Premium konfi - steta sto ih je dosta "fiksnih", dok bih ja samo drugu boju kucista ili vise ram-a, ssd-a i slicno.

Ali vidim da navode "mogućnost izrade računala po želji kupaca, pružajući im mogućnost personalizacije i prilagodbe"..

Da se to bar moze poklikat preko weba kroz neki konfigurator, nego (pretpostavljam) mora preko maila sa bezbroj "imamo/nemamo/moze/ne moze"..

Možeš se tamo dogovoriti da ti stave neku drugu komponentu u gotov komp ...

 

Samo napomeni u mejlu, pa ti pošaljeju novu ponudu ...

 

Imaju dosta komponenti na lageru, bio kod njih u dućanu u Strmcu ...

darkborg čet 15.2.2024 10:24

Evo da i ja podjelim svoje (za sada) pozitivno iskustvo. Jučer oko pola 10 navečer poslao upit u vezi dostupnosti kućišta koje me zanima, odgovor stigao za manje od pola sata. Znači u 10 navečer mi čovjek odgovorio da će ujutro provjeriti u poslovnici i javiti.

Tako je i bilo, u 9 jutros stigao mail da je dostupno tako da sam odmah i naručio.

 

Pohvala za gosp. Horvata s kojim sam komunicirao.

 

 

Edit: Kućište došlo za manje od 24 sata, jutros prije 8 

A nije baš da sam im u susjedstvu, na Krku sam. 

Tako da evo još jedna pohvala njima za brzo slanje a i paketu24 za brzu dostavu.