IT trgovine

Acquisitum Magnum - ADM

lucky_look čet 9.4.2009 10:22
mrgud_zg kaže...

Molim neka svatko napiše dobra ili loša iskustva sa ovim dućanom IT opreme.

 ja sam nedavno od njih narucio komp i ono sve super napravis narudžbu, uplatis pare na njihov racun i za 2 dana ti dolazi slozena konfiguracija, ja sam bio prezadovoljan i odsad kupujem sam kod njihOsmijeh
cro_denis čet 9.4.2009 10:25

Kod njih sam kupio par dijelova od racunala  i  mp4 i nikad nisam imao problem i jos su bili korektni pa sam se  covijekom i zapricao i objasnio mi je neke stvari kad sam kupio accelero s1 rev. s2 i covijek mi je rekao sto i kako spojiti uglavnom nikad nisam imao problema sve sto sam kupio traje i sada i nikad nije otislo na servis.Usluga im je dobra stovise i predobra kad pogledam neke vece trgovacke centre, nadam se da ce ostati tako uvijek dobri prema kupcima i skromni prema cijenama.

livadasb čet 9.4.2009 10:54
epic kaže...

neznam za uslugu kod adm-a, ali znam da je protis jeftinij i ima puno vise  stvari za kupit

 ovisi šta i kada, nije uvijek

s vremena na vrijeme znam bacit oko na cijenike pa znam, nekad budu jedni jeftiniji, a nekad drugi, a i ponuda isto ovisi, nemaju uvijek svi sve
StormZg sub 11.4.2009 10:57

super iskustva,puno uslužniji od vemil,prihvatljivije cijene,besplatno slaganje konfiguracije...

I često osvježavaju internet stranicu tako da nikad nemaš brige u vezi dostupnosti robe.

Naručio sam cijelu konfiguraciju kod njih,a sad ću još odnijet komp kod njih da mi ugrade dva blue leda i jedan običan 120mm...

Još imam jedno pitanje...Dakle kupio sam cijelu konfu kod njih i zalijepili su kućište s nekom trakom zbog garancije,i sad ja to ne bi smio otvarat, ali već se nakupilo podosta prašine u onim filterima. Kućište je u potpisu.Ako netko zna dali trebam nosit njima,ili nema veze ako sam otvorim?

Također bi htio i namijestiti brzinu svih ventilatora na low jer mislim da su mi ih stavili na high ili medium.

Dandy sub 11.4.2009 11:35

iskreno nema nista protiv njih..al ja recimo imam negativno iskustvo..

prvi put(i zadnji) kod njih narucio procesor(jedini su imali jer je bio starije generacije) i hladnjak...poslali kuriskom postom... u kartonskoj kutiji velicine ko za pc kuciste..unutra otvorim..hladnjak zapakiran u originalnom pakiranju(zavaren)... a procesor..ee...plasticna otvorena kutijica na jednoj strani...spuzvica di je treba biti procesor upiknut na sredini...i onda jedva nakon groznicave potrage pronadjoh procesor zatucen u kutu kutije..naravno svinutih pinova...

i to okej nebi bio problem..dogadja se....da nisu bili bahati i neljubazni...i preko fona mi tvrdili da je procesor bio uredno zapakiran obljepljen sa tri sloja samoljepljiva trake..i da je nemoguce da je mogao ispasti iz kutijice..ma mos mislit ni traga samopljepljiovj traci :(

nakon dva dana zivkanja..udostojili su se upristojiti...i onak prek k. : ok vratite procesor poslat cemo vam novi..ali mi smo sigurno dobro zapakriali prozivod..

 

toliko o mom iskustvu...sto je vjerojatno izuzetak..al kupujem godinama online..i nkad mi se tako nesto nije desilo..

 

Manzi pet 17.4.2009 15:05

Ja imam jedno pitanje, gledao sam  po ostalim dućanima i sve je jeftinije za 300-400kn kod adm-a. Sad sve bi bilo krasno, ali ja nisam iz Zagreba i interesira me kako ide ta isporuka i čekanje, plačanje i sve stvari vezane uz to.

Hvala.

F1-IVO pet 17.4.2009 15:12
Manzi kaže...

Ja imam jedno pitanje, gledao sam  po ostalim dućanima i sve je jeftinije za 300-400kn kod adm-a. Sad sve bi bilo krasno, ali ja nisam iz Zagreba i interesira me kako ide ta isporuka i čekanje, plačanje i sve stvari vezane uz to.

Hvala.

 Pogledaj par postova iznad moj post.
ihush pet 17.4.2009 15:34
Manzi kaže...

Ja imam jedno pitanje, gledao sam  po ostalim dućanima i sve je jeftinije za 300-400kn kod adm-a. Sad sve bi bilo krasno, ali ja nisam iz Zagreba i interesira me kako ide ta isporuka i čekanje, plačanje i sve stvari vezane uz to.

Hvala.

 -za dostavu provjeriti npr. vemil iznad 2000kn -besplatno, slično je u većini većih trgovina...
Sama dostava se može plaćati i pouzećem ali ugl. je uplatnica ili online banking.
Najbolje je svaku trgovinu nazvati i vidjeti mogućnosti jer nekima nije istaknuto na cjeniku... Cijena je ugl 30-60kn. U okolici ZGa je isporuka drugi dan od uplate, za dalje dodaj jedan dan...(3+ dana).
Kad primiš pošiljkiu odmah je otvoriti i pregledaj! Po mogućnosti uključi. (ako je došlo do oštećenja...)
stoncin3 sub 18.4.2009 14:25

Ja sam kupio lani u maju mjesecu cijeli komp i radi do danas. oni su složili, ja sam odabirao... Došla je za pet dana od datuma narudžbe! I da kako neki savjetuju dobro je i to što su neih 10-tak i više posto jeftiniji od drugih dućana informatike

legend sub 16.5.2009 18:43

zanima me gdje mogu vidjet koliko je jamstvo na koji proizvod jer vidim u cjeniku nepise a zanima me...ak kupim sve komponente kod njih kako to jel onda sveukupno jamstvo 3 godine ili kak molim vas pomozite

BORG sub 16.5.2009 19:43
legend kaže...

zanima me gdje mogu vidjet koliko je jamstvo na koji proizvod jer vidim u cjeniku nepise a zanima me...ak kupim sve komponente kod njih kako to jel onda sveukupno jamstvo 3 godine ili kak molim vas pomozite

 Jamstvo ti je na svaku komponentu posebno, dobijes papir na kojem ti pise koliko vrijedi jamstvo na svaku komponentu.
ihush uto 19.5.2009 16:11

(kao što kaže klimamama linkom..) -slićne/identične uvjete ima svaka trgovina PC opremom, no neke od tih odredbi nisu u skladu sa zakonom, npr. ambalaža-nije/nemože biti uvjet, još dosta takvih 'sitnica' ali kupac obično nije u situaciji pritisnuti ih.

flux_91 uto 19.5.2009 21:52

Samo dobra iskustva. Jednom prilikom naručio dvokomponentno ljepilo umjesto termalne paste zajedno s novim tray procesorom i nakon narudžbe, prije uplate, stigao je mail u stilu: Jeste li sigurni da želite ljepilo, a ne pastu? Svaka im čast, odmah su prepoznali po narudžbi o čemu se radi i nisu mi to utrpali samo da se riješe. Ja nisam znao u čemu je razlika i oni su to skužili, što pokazuje da posvećuju pažnju kupcu. Da ne spominjem da je taj tray procesor bio vrlo pažljivo upakiran čemu također obraćaju pozornost.

Radikal sri 20.5.2009 11:15

S njima samo pozitivna iskustva. Sve sto sam kupio u zadnjih 2 god kupljeno je kod njih. A posto smo i za firmu puno stvari narucivali zbilja sve najbolje o njima.

I jos jedna zanimljiva stvar. Od puno kupljenih komponenata niti jedna nikada nije bila neispravna ni mjenjana. Sto nije bio sluca niti sa jednim ducanom do sada.

Kod svih drugih ducana jedna od 10 komponenata (manje, vise) dosla neispravna.