iPhone

IPhone X - [Rasprava]

MARKOZD15 pet 26.10.2018 20:33
Robi1992 kaže...
Ok zelis bit faca i uspio si odusevit ovim komentarom ljude na forumu...covjek je pitao i ja sam mu odgovorio sta sam procitao na dosta stranica o baterijama i punjenju i sam apple ti preporuca takvo punjenje na njihovoj official stranici za najbolji vijek baterije...ako zeli nek tako puni ako ne nikoga nije briga tako ni tebe ni mene...

Nisam pokusao ispasti faca niti uvrijediti nikoga. Kupio si mob od 1000E, on je tu da za tebe sve radi. Baterije nisu kao prije, poprilcno su napredovale. S tim pazenjem ako dobijes u godinu dana 2/3%, to je jedan veliki reach

T700 ned 28.10.2018 14:16

Za litijionske preporučuje se drzat između 20 -80%
Moj stari mob je trpio svaki dan vrzo punjenje, ponekad dvaput i tako izdrzao 3 godine.
Neznam za iphone ali nova baterija dođe 150 kuna u to nije uračunano zamjena, ja bi to sam uradio . Poanta je da bi trebalo gledat da baterija izdrži 2 godine barem toliko traje jamstvo i ako tada baterija pokazuje da je blizu groba a to je rijetko zamjenite opet za 150 kn.
Ono sto ja zelim reći, svaki dan imate brige jeste li ugasili aparat, jeste li zaključali garažu itd a baterija ne dođe puno a izdrži 2 god. To sto vam je počelo brze trošit, večinom je do softwera kojeg ste u međuvremenu stavili ili veliki temporalni file koji se nakupio svega.

iDelete čet 1.11.2018 20:59

Pozdrav ljudi. Zanima me misljenje vas koji imate iPhone X, a koji ste nadogradili na iOS 12.1. Je su li vam usporili mobitel sa tom nadogradnjom 12.1.? Jeste li primjetili razliku u fluidnosti s iOS 12 i 12.1.? Unaprijed vam hvala na odgovoru. 

ATJLučko čet 1.11.2018 21:04
iDelete kaže...

Pozdrav ljudi. Zanima me misljenje vas koji imate iPhone X, a koji ste nadogradili na iOS 12.1. Je su li vam usporili mobitel sa tom nadogradnjom 12.1.? Jeste li primjetili razliku u fluidnosti s iOS 12 i 12.1.? Unaprijed vam hvala na odgovoru. 

Nemam ja X, ali ima moj prijatelj, budem ga sutra pitao ako nitko drugi ne javi, stavim dojmove! 

Gogy7 pet 23.11.2018 22:20

Nastavlja se moja agonija s baterijom. Kupljen 12.10. Evo nije ni mjesec i pol i eto na 98%. Svaki mj 1% dolje. Sto bi tek bilo da igram ige na njemu. Ako ovako nastavi morat cu mijenjat bateriju vec nakon pol godine. Stavili su taj postotak samo da me nerviraju :)

MARKOZD15 pet 23.11.2018 23:05
Gogy7 kaže...
Nastavlja se moja agonija s baterijom. Kupljen 12.10. Evo nije ni mjesec i pol i eto na 98%. Svaki mj 1% dolje. Sto bi tek bilo da igram ige na njemu. Ako ovako nastavi morat cu mijenjat bateriju vec nakon pol godine. Stavili su taj postotak samo da me nerviraju :)

Kod mene na Xs ista stvar, kupio prije 2mj i vec na 98%. Doduse 2% mi je palo u prvih 5tj i sada stoji ovako na 98% vec neko vrijeme, valjda je krivo ocitanje.

toncek333 sub 16.2.2019 23:01

Može mi netko ukratko objasniti trenutno stanje jailbreaka? Razmišljam prodati S9+ i uzeti X cisto iz promjene jer nikad nisam koristio iPhone, ali bez jailbreaka mi se cini previše ograničen. Ako je netko slucajno koristio i X i S9/S9+, kakva je baterija u odnosu na samsung?

Sil pet 22.2.2019 06:57

Još ako gledaš fotografije na TV-u nema više smart view... iPhone je odličan ali pripremi se da nećeš imati dosta stvari koje sad uzimaš zdravo za gotovo. Google set aplikacija donekle spašava stvari ali zašto onda napustiti Android?

Ili uložiti u Apple ekosustav i onda sve super radi.

tomislavivic uto 26.2.2019 20:36

da li neko ima problema sa ekranom da mu se neće ugasiti ugl vec par dana primjećujem da kada ostavim mob na stolu ili negdje i vratim se a ono i dalje home screen upaljen?
najnoviji software sve ažurirano itd probao sam restart koji je riješio problem na nekih 2 sata al se opet vratilo. 

kbenzema sub 23.3.2019 10:41

Nije za mene, tak da bi bilo dobro što jeftinije. Jel uopće postoji neko da prekriva cijeli ekran? Za samsung znam da ima za par $, ali se nakon nekog vremena nakupi prašine ispod, a i touch počne štekat nakon mjesec-dva. Prošlo bi i takvo, uzme odma par komada pa mijenja.

semperfidelis67 čet 9.5.2019 13:53

Pozdrav! Novi ovdje!

Nakon sto sam procitao sve 42 stranica topica znam da ne duplam pitanja...

Na forum.hr-u nije bilo neke pomoci...

Planiram prijeci s SE na X pa me zanimaju neke sitnice.

Hoce li mi nedostajati nesto sa SE-a? Koliko X zapravo (ne)voli vodu s obzirom na IP67? Jeste li imali problema s FaceID-om nakon pada kao sto su neki korisnici imali? (ne pada cesto, ali zna ispasti iz djepa dok cucnem ili dok sjednem u auto, maska i staklo obavezni)

Hvala!