Internet

YouTube - tips & tricks

mp3david sri 19.5.2021 22:42

Imam jedan cudan problem.

Igram igrice i tako uploadujem na Youtube.

Igram COD, i prva misija koju sam uploadovao mi u videu nalazi neki copyright koji mi blokira gledanje  u svijetu.

 

Pokusao sam uploadovati video ponovo sa stisanim zvukom na minuti videa gdje pocinje copyright i opet isto, kao da nije problem u zvuku nego u samom sadrzaju.

Na youtubu mogu samo ukloniti dio gdje pocinje copyright, vise nema opcije ni stisavanja zvuka niti zamucivanja sadrzaja u studio editoru.

Ili mogu osporiti prava, ali u to se nebi upustao jer mi nebi prošlo.

Ne kuzim u cemu je problem, copyright glasi kao XZXCVD14140H H264 da je upotrijebljeni sadrzaj.

 

Nebi mi bilo nista cudno da na youtubu nema drugih videa koji nemaju takvih problema, i objavljivane su cijele misije, mislim, uopce neznam sta se desava.

Ima li ko slicnih problema?

CyberDemonVZ čet 20.5.2021 09:21
mp3david kaže...

Imam jedan cudan problem.

Igram igrice i tako uploadujem na Youtube.

Igram COD, i prva misija koju sam uploadovao mi u videu nalazi neki copyright koji mi blokira gledanje  u svijetu.

 

Pokusao sam uploadovati video ponovo sa stisanim zvukom na minuti videa gdje pocinje copyright i opet isto, kao da nije problem u zvuku nego u samom sadrzaju.

Na youtubu mogu samo ukloniti dio gdje pocinje copyright, vise nema opcije ni stisavanja zvuka niti zamucivanja sadrzaja u studio editoru.

Ili mogu osporiti prava, ali u to se nebi upustao jer mi nebi prošlo.

Ne kuzim u cemu je problem, copyright glasi kao XZXCVD14140H H264 da je upotrijebljeni sadrzaj.

 

Nebi mi bilo nista cudno da na youtubu nema drugih videa koji nemaju takvih problema, i objavljivane su cijele misije, mislim, uopce neznam sta se desava.

Ima li ko slicnih problema?

 Nisam imao takvih problema, ali ja bi na tvom mjestu na Google ili Youtube upisao COD Youtube copyright. Vjerojatno postoje ljudi sa sličnim problemima, možda je netko sredio taj problem.

 

T700 čet 3.6.2021 14:04

Da li je tko prebacivao podatke sa jednog youtube kanala na drugi ? 

Pod podacima mislim na spremljene oznake, povijest, spremljeni kanali koje pratim itd.  

 

Htio sam promjeniti ime na Youtubeu ali u postavkama piše da to nije moguće. Razlog promjene je to što u imenu koristim ime sa kvačicom, i strancim me često čudno zovu kad nešto komentiram. Htio bi prebaciti podatke na drugi kanal koji će biti sa boljim zvučnicim imenom za strance :) 

 

zombie sri 7.7.2021 16:25

Zna li netko zašto mi se brišu komentari na YouTubu i tko briše komentare? To se dešava bez obzira da li je vlasnik kanala komentirao moj komentar ili ne. Evo baš jučer sam napisao jedan lijep i dobronamjeran komentar, bez ikakvog vrijeđanja ili slično. Vlasnik kanala je dao lajk, srce i odgovor na komentar, također sve pozitivno. Danas je taj komentar izbrisan. Što je krivo? Zašto se to dešava. Ovo nije izoliran slučaj, nego se sve učestalije događa.

CVET2 uto 13.7.2021 10:07

Postoji li način da nekako pogledam sve svoje povratne informacije (feedbacks) koje sam poslao YouTubeu. Naime, prije godinu i pol sam im posalo niz prijedloga što bi mogli napraviti sa sekcijom sa komentarima i sada vidim da su na mobilnoj aplikaciji u beta verziji nešto od toga implementirali. Naravno, ne znaći da sam se ja te ideje prvi sjetio, ali bi volio sada i ja dobiti nekakvu povratnu informaciju da je moja ideja bila konstruktivna, ili tako nešto. Međutim, ne mogu nigdje naći kako uopće vidjeti to što sam im poslao. Za one koji žele znati o čemu se radi, predložio sam youtube-u da naprave opciju sortiranja komentara na takav način da će prikazivanje komentara sa vremenskim oznakama biti usklađeno sa reprodukcijom videa. Sad sam vidio da ta opcija postoji, u beta fazi testiranja je i zove se "Vremensko usklađivanje". Ne namjeravam tražiti novce ili neku nagradu, ali bi volio negdje vidjeti barem da su mi lajkali feedback ili tako nešto. 

MUĆAK sri 4.8.2021 17:58

Nedavno sam registrirao You tube premium , 2 mj. free i odmah su mi skinuli 10 kn. sa TR. vjerovatno zbog toga ako odustanem prije isteka free korištenja .

No imam drugi problem kad preuzimam bilo koji file na svoj mob ili SD karticu aplikacija prikazuje preuzimanje ali ja na mobu nigdje ne vidim te datoteke  zbog čega je to , u postavkama sam odredio spremanje na SD karticu i putem mobilne veze jer imam FLAT na mobu .

Da nije to možda blokada dok je usluga free stvarno ne kužim .

Kolacic sri 4.8.2021 18:28
MUĆAK kaže...

Nedavno sam registrirao You tube premium , 2 mj. free i odmah su mi skinuli 10 kn. sa TR. vjerovatno zbog toga ako odustanem prije isteka free korištenja .

No imam drugi problem kad preuzimam bilo koji file na svoj mob ili SD karticu aplikacija prikazuje preuzimanje ali ja na mobu nigdje ne vidim te datoteke  zbog čega je to , u postavkama sam odredio spremanje na SD karticu i putem mobilne veze jer imam FLAT na mobu .

Da nije to možda blokada dok je usluga free stvarno ne kužim .

 Ne skidas na "mobitel" nista nego u aplikaciji. Tamo gledas,slusas. Isto je sa svim streaming aplikacijama. 

Otvoris yt aplikaciju i tamo imas opciju download gdje si skinuo te videe. Spotify, Deezer, Netflix itd rade na istu foru. Mozes uci u aplikaciju bez Internet veze i gledati sadrzaj koji si skinuo. Naravno Premium.

Za 10 Kuna kaj su ti skinuli zali se. Nemaju sta uzimati ako imas probni rok,imas pravo u bilokojem trenutku otkazati uslugu. 

Naravno kad se Premium usluga otkaze,vise nije moguce gledati,slusati sadrzaj koji si skinuo.

MUĆAK čet 5.8.2021 02:01
Kolacic kaže...
MUĆAK kaže...

Nedavno sam registrirao You tube premium , 2 mj. free i odmah su mi skinuli 10 kn. sa TR. vjerovatno zbog toga ako odustanem prije isteka free korištenja .

No imam drugi problem kad preuzimam bilo koji file na svoj mob ili SD karticu aplikacija prikazuje preuzimanje ali ja na mobu nigdje ne vidim te datoteke  zbog čega je to , u postavkama sam odredio spremanje na SD karticu i putem mobilne veze jer imam FLAT na mobu .

Da nije to možda blokada dok je usluga free stvarno ne kužim .

 Ne skidas na "mobitel" nista nego u aplikaciji. Tamo gledas,slusas. Isto je sa svim streaming aplikacijama. 

Otvoris yt aplikaciju i tamo imas opciju download gdje si skinuo te videe. Spotify, Deezer, Netflix itd rade na istu foru. Mozes uci u aplikaciju bez Internet veze i gledati sadrzaj koji si skinuo. Naravno Premium.

Za 10 Kuna kaj su ti skinuli zali se. Nemaju sta uzimati ako imas probni rok,imas pravo u bilokojem trenutku otkazati uslugu. 

Naravno kad se Premium usluga otkaze,vise nije moguce gledati,slusati sadrzaj koji si skinuo.

 

Znači unutar app. You tube ali što znači ovo dolje evo screnshoot u postavkama app.

Marko :D čet 5.8.2021 08:56

Da, skidanje je samo unutar aplikacije. Odnosno, datoteka se skine na mobitel, ali je šifrirana i spremljena negdje tako da je samo aplikacija može pročitati. Kao što je kolega rekao, tako rade sve aplikacije za streamanje, a razlog je piratiziranje sadržaja.

djigibao sri 30.3.2022 13:27
Hacker002 kaže...

Firefox, YT, otvori se video u novom tabu, čim klikneš na taj tab video se automatski reproducira. Ekstremno iritantno, i najgore, nema u postavkama način za ugasiti to. Ima li kakav način?

Postoji opcija u FF da se blokira Autoplay.

zombie uto 12.4.2022 22:31

Da li večeras imate problem sa YouTube kanalom? Kada uđem na YouTube i ukucam željene riječi za pretraživanje, ponuđeni videozapisi prikazani su u krupnijem prizoru nego prije. U gornjem lijevo kutu imaju tri horizontalne crtice i kada kliknem na njih izdvoji se samo prazan prostor, a tu tebali biti moji podaci i lista kanala koje pratim. Također, kada kliknem na ikonu svog profila, ne može da mi učita ponuđene opcije među kojima je opcija da se odjavim.

T700 sri 1.2.2023 08:02

Jedna osoba je kreirala youtube račun i u imenu vrijeđa nekog na nacionalnoj osnovi, kako se može ta osoba prijaviti zbog toga ? Jer nema opcije prijavi osobu pa odabrati to kao razlog. 

njonji uto 21.2.2023 18:36
T700 kaže...

Jedna osoba je kreirala youtube račun i u imenu vrijeđa nekog na nacionalnoj osnovi, kako se može ta osoba prijaviti zbog toga ? Jer nema opcije prijavi osobu pa odabrati to kao razlog. 

 Moraš biti ulogiran i onda odeš na profil tog računa -> About i na desnoj strani ima ikona zastave za prijaviti nekoga. Ta se ikona vidi samo ako si ulogiran.

 

PeroMilic03 kaže...

Poz,kako da se rijesim ovog skripta? 

Skoro svaki put mi iskoci kad pokrenem YT.

To je javascript datoteka od youtubea, ne možezš je se riješiti.

Čini se da ti je kompjuter spor ili browser pa se zato pojavljuje ta poruka.

 

Ako imaš hrpu addona možeš probati neke isključiti, možda pomogne.

PeroMilic03 sri 22.2.2023 07:20

PeroMilic03 kaže...

Poz,kako da se rijesim ovog skripta? 

Skoro svaki put mi iskoci kad pokrenem YT.

To je javascript datoteka od youtubea, ne možezš je se riješiti.

Čini se da ti je kompjuter spor ili browser pa se zato pojavljuje ta poruka.

 

Ako imaš hrpu addona možeš probati neke isključiti, možda pomogne.

 

U pravu si,na poslu koristim XP pa zato se to desava ?! :)

 

Goran pon 17.7.2023 21:05

Pozdrav svima! Ekipa pitanje, sad sam skrolal po youtube historyu i vidim pun kup nekakvih Turskih videa od glazbe do nekakvih showova, od jučer. Jasna stvar, nisam gledal, a da bi bilo bolje bil sam za računalom. Imam 2 pass verify. Kak je to moguće? Dal se negdje može vidjeti nekakvo spajanja na račun s drugog računala? 

T700 pon 31.7.2023 17:03

Ovako, ako je netko ima iskustva sa time. 

 

Dakle ja gledam emisije kad gostuju neke osobe, ima ih na više kanala, sada ovisi gdje gostuju. 

 

Najčesto koristim filter u upišem ime osobe i ograničim vrijeme recimo na tjedan dana, ili 24 sata itd. 

 

i to provjeravam za više osoba na yotubueu. Jedino to ne mogu ako nisu u naslovu ili ako nisu u opisu. 

 

 

 

To najčesto radim preko moba jer preko moba slušam preko bluetooth slušalice. Sad pitanje : Mogu li ja kreirati pretrage, možda linkove sa pretragama ? Pa da klikam na web stranice na smartphoneu da mi izlista sve u vezi te osobe u posjednja 24 sata ? Da ne moram upisivati ime i prilagođavati filter. 

 

ili postoji neki praktičniji način poput aplikacije ? 

 

 

imba_kewl sri 11.10.2023 18:19

Našao sam svoj stari Youtube kanal na kojem imam 4500 subscribea. Nisam se logirao na taj kanal barem 10 godina. Kako da se ulogiram jer mislim da tada Youtube nije bio povezan sam Google računom, a uvjek me prebacuje na Google sign up. ?

Vampir001 čet 26.10.2023 01:48
Apachy kaže...

Mic po mic i eto prvog upozorenja za adblocker...

 

Instaliraj uBlock Origin, ako ga imaš, odeš u njegov dashboard i klikneš na purge all caches, trenutno funkcionira.

 

Za mobitel naravno YouTube ReVanced.

Mosha čet 26.10.2023 21:39

Ne pojavljuju mi se reklame na Youtubeu od kad ga gledam preko Brave browsera. Samo ponekad treba refreshat stranicu (pritisnit F5) kada se na videu s Youtubea pojavi da nema internet konekcije. Nadam se da će ovaj tip nekome pomoć.