Pezer sub 7.11.2020 23:30

Ljudi moze preporuka nekog VPNa, glavna namjena netflix i sl.
Nordvpn i expressvpn vidim da su najpopularniji ili ima nesto i jeftinije za moje potrebe..
Inace na koliko uredjaja moze raditi istovremeno?

jaZey ned 8.11.2020 09:35

ovomjesecni bug casopis ima usporedbu svih VPN-ova pa baci oko, ja sam se odlucio na surfsharf zbog cijene i broja konekcija, ukoliko ti treba samo za netflix a koristis android uredjaj imas express vpn malo "izmijenjen" za djabe

geronimo4661 ned 8.11.2020 10:05
Pezer kaže...
Ljudi moze preporuka nekog VPNa, glavna namjena netflix i sl.
Nordvpn i expressvpn vidim da su najpopularniji ili ima nesto i jeftinije za moje potrebe..
Inace na koliko uredjaja moze raditi istovremeno?

 Ako želiš pouzdan i brz VPN za Netflix bez stalne zajebancije sa blokiranim serverima nemoj gledati dalje od Expressvpna. Nord i ostali će ti svako malo raditi sranja, a ovako platiš 100 dolara i miran si godinu dana. Uz to imaju i najbolji customer support koji sam vidio. Jebes ustedu od 50 dolara godišnje ako  ne radi kako treba. 

Što se tiče uredjaja, možeš koristiti na 5 istovremeno, što znači da možeš i podijeliti pretplatu sa nekim da smanjis cijenu. 

NorthBlue ned 8.11.2020 12:01

Imam problem s Netflix-om i VPN-om na Androidu. Znači koristim NordVPN na iOSu i svaki put radi, spojim se na američki server i otvara US Netflix.

Kod Androida taj isti VPN otvara uvijek HR Netflix osim u slučaju da obrišem cache od Netflix aplikacije i isključim lokaciju.
Zna li netko zašto je to tako?

dar01 ned 8.11.2020 12:04
NorthBlue kaže...
Imam problem s Netflix-om i VPN-om na Androidu. Znači koristim NordVPN na iOSu i svaki put radi, spojim se na američki server i otvara US Netflix.

Kod Androida taj isti VPN otvara uvijek HR Netflix osim u slučaju da obrišem cache od Netflix aplikacije i isključim lokaciju.
Zna li netko zašto je to tako?

 a koji ti želiš da ti otvara?

 

Na server te zemlje se i spoji!

bubaQ pon 7.12.2020 22:32

Pozdrav, treba mi neki VPN, isključivo za IPTV pošto u večernjim satima T-Com očito throtla IPTV servere pa je negledljivo. Preko dana i kasno navečer je sve normalno. Poželjno bi bilo da je što jeftinije, dakle ne treba mi Netflix, ne treba mi više uređaja. Hvala na preporukama.

shilev ned 13.12.2020 18:53

ja sam kupio prije na crno i express i nord, i trajali su max mjesec-dva...tak da...

imam sad pravi express vpn i netflix radi s losim throughputom veci dio dana.
isto tako neki serveri otkljucavaju samo originalni netflix katalog (recimo server croatia) i oni su dobrog throughputa. neki poput recimo italija milano otkljucavaju full katalog, ali su loseg throughputa.

totalno glupo

ima netko slican problem?

AudreyTEWA2 pet 7.5.2021 09:51

Ma samo uzmi neki od ovih velikih imena – Nord VPN, Proton VPN, može i IPVanish kako su ti već rekli. Normalno, svi bismo mi radije bez VPN-a da možemo, ali takva su vremena…nisu više rane 2000-te, naročito vani. Živio sam jedno vrijeme tamo i dođe mi upozorenje…kažu tri puta i paf. Više se ne bih tako igrao…od tada sam uzeo VPN i puno mirnije spavam. Ove moderne VPN sisteme zaista nije teško podesiti, tehnička podrška obično je sjajna, kao i softver…a za dodatno osiguranje i provjeru preporučam https://hr.vpntesting.com po kojem sam i ja podesio svoj. VPN jest trošak, ali miran san nema cijenu…sad radim što hoću – torenti, filmovi, igre, ma milina, baš kao nekad. Istina, košta, ali čemu dati velikim da nas ucjenjuju, kao da već nemaju dovoljno love.

srcipesak uto 25.5.2021 15:14
D3lBoy kaže...

Također nedavno uzeo surfshark, no sad mi se pocelo ovo pojavljivati, ne znam jel povezano sa VPNom, ali nemam nikakav novi addon ili slicno

 

 

 Čitaj netko (je) radio sranja s te ip adrese i sad je google flaggao taj ip, pa da malo uspori "napad" svi zahtjevi s tog ip-a imaju captcha. Može biti da je korisnik s tog vpn servisa, moze biti da je dijeljena ip adresa pa pitanje tko radi sranja, moze biti svasta. Pozadina price: ne koristi ekipa vpn samo za gledanje stvari i zaobilaženje geo restrikcija ... Da ne idem sad u mračan dio šume, kužimo se valjda :D

bunker pon 21.3.2022 12:59


Bok. Nemam iskustva sa vpn pa malo početničkih pitanja , ako tko ima znanja i volje da odgovori.

Da li će doći do problema u korištenju bankarskih aplikacija ( mzaba, adiko ) na mobitelu na kojemu bih počeo koristiti vpn ? Čudno bi mi bilo da banka dopusti aktivnost iz npr mexica a nikad dotad nisam od tamo bio prijavljen ...

ihush pon 21.3.2022 17:30

-banka ima drugačijiu autentifikaciju.. ako želi može i to, no nema potrebe tj npr filtriranje po ip adresi bi stvorilo probleme (a realno ne bi riješilo ni jedan..), dok to koriste npr forumi-blogovi i sl. primarno zato jer nemaju drugi način, npr key+token i sms...

-nema razloga da ti bakning budo ograničen neovisno gdje se nalaziš, npr na putu, kao što možeš koristiti i bankomate tj ako misliš na tu 'sličnost', bankomat se fizički nalazi na nekoj lokaciji i logično ako ti nisi na putu tad to netko radi lažno na tvoj teret + ako si recimo izgubio karticu.. odnosno, zbog kontrole i pranja novca sve međunarodne transakcije se izvršavaju s odgodom kao i limit po iznosu koji okida 'alarm'..