jollyb ned 28.5.2017 20:57

Na kraju sam uzeo purevpn, ali lifetime licencu preko stacksocial. (Zasad 5+5 godina, ako sam dobro shvatio).

S obzirom na broj opcija (vise uredaja sigurnost i ostalo) i broj servera, zadovoljan sam. 

jollyb čet 1.6.2017 16:18

Radi ok. Isprobao sam zasad samo sa njemackim serverima. Nisam stigao puno.

U Frankfurtu sa njemackim serverom je sve radilo bez problema i jako brzo (wlan na laptopu).

 

Cekam neku utakmicu da pogledam, ali mogu provjeriti na hrti veceras.

 

Brzine nisam mjerio, dosad mi je uvijek sve radilo relativno brzo.

Rad na mobitelu i laptopu sa aplikacijom je bio ok.

 

Torrente ne koristim, nego namjeravam samo stream .

Blackstorm pet 2.6.2017 04:26

AirVPN je možda i najbolji, ali je namijenjen za malo stručniju ekipu koja dobro barata svim pojmovima i stvarima oko podešavanja VPN usluge.

 

I za razliku od većine, ima probni rok 3 dana za 1€ pa probajte.

Gorstak79 ned 4.6.2017 18:19

prije bih kupio ruter od betterneta nego da negdje moram ukucat username i pass...cim ti to traze, znaci da netko ima podatke o svemu di si bio i sto si radio...samo je pitanje vremena kad ce svabe zatrazit te podatke....ako se sluzis kodijem (ili sto god da radis), skini betternet app za windowse, nemoj koristiti chrome extension jer ti on vrijedi samo za surfanje...

dar01 ned 4.6.2017 18:30
Gorstak79 kaže...

prije bih kupio ruter od betterneta nego da negdje moram ukucat username i pass...cim ti to traze, znaci da netko ima podatke o svemu di si bio i sto si radio...samo je pitanje vremena kad ce svabe zatrazit te podatke....ako se sluzis kodijem (ili sto god da radis), skini betternet app za windowse, nemoj koristiti chrome extension jer ti on vrijedi samo za surfanje...

 dobro i gdje je problem username i password a platiš bitcoinom. koristi vpn samo koji su ti preporučili, nordvpn, pure vpn, pia, ipvanish i čitaj šta piše u uvjetima prodaje

 

https://betternet.zendesk.com/hc/en-us/articles/206570308-Is-downloading-torrent-files-allowed-

 

..da to koristi i onda dođi pulupijan iz subotnjeg izlaska i skini neki film...hehe..

Gorstak79 ned 4.6.2017 18:48

dakle nikakva razlika izmedju njih i ostaliih...i ipvanish bi isto comply with court order....kupis fino ruter i nema teorije da ce se to softverski zaobici na bilo koji nacin, dakle nema teorije da ce svabe ista posumnjati, jer nemaju apsolutno blage veze sto ti radis, a bez osnovane sumnje ne mogu dobit ni court order...koristio ti bilo sto bez rutera, oni mogu analizirati network traffic i dobit court order....

dar01 ned 4.6.2017 19:17
Gorstak79 kaže...

dakle nikakva razlika izmedju njih i ostaliih...i ipvanish bi isto comply with court order...

oni se slažu s odlukom suda ali oni nemaju podatke o tebi

 

First, any request has to be a valid and lawful request before we will even acknowledge the request. If the request is for user data or identification of a subscriber based on an IP address, we inform the agency making the request that we do not keep any logs and we operate in a Jurisdiction that does not require mandatory data retention.

Sometimes, legal agencies or authorities may not be happy with this response. We politely remind them that IPVanish operates within the letter of the law and is a valid and needed service to protect the privacy of its subscribers.

 

Nikada ne vjeruj ničemu što je besplatno jer uvijek postoji kvaka..zašto je besplatno...

 

...naskidao sam tonu serija i filmova u DE. IpVanish ima zero log politiku.

 

...we do not track user activities outside of our Site, nor do we track the web activities of users when they are logged into our VPN Services...

 

https://torrentfreak.com/vpn-services-anonymous-review-2017-170304/

Gorstak79 ned 4.6.2017 19:21

imas gore link na betternet na mom postu gdje ti ogromnim slovima pise da ne drze logove...

 

no logovi nisu ni potrebni...onaj tko te zeli ulovit ce radit analizu mreznog prometa...ako je chunk tvog prometa dio nekog filma, serije ili igre ili nes, oni imaju dokaz....ali ako koristis ruter, veza izmedju njega i vpna je enkriptirana i ne mogu ti nis...

dar01 ned 4.6.2017 19:27
Gorstak79 kaže...

imas gore link na betternet na mom postu gdje ti ogromnim slovima pise da ne drze logove...

 ma sve je to u redu. ja bih testirao betternet u HR ali ne u DE.

samo ne vjerujem nikome jer znam neke hrvate koji su tu od 800 do 2000 E kazne dobivali. U HR svi sve skidamo bez beda.

Dođu mi frendovi na more u dalmaciju kupaju se a laptop u stanu skida tone materijala za ponijeti. Ja kažem pa šta vam nije bolje VPN uzet i bok.

Gorstak79 ned 4.6.2017 19:33
dar01 kaže...
Gorstak79 kaže...

imas gore link na betternet na mom postu gdje ti ogromnim slovima pise da ne drze logove...

 ma sve je to u redu. ja bih testirao betternet u HR ali ne u DE.

samo ne vjerujem nikome jer znam neke hrvate koji su tu od 800 do 2000 E kazne dobivali. U HR svi sve skidamo bez beda.

Dođu mi frendovi na more u dalmaciju kupaju se a laptop u stanu skida tone materijala za ponijeti. Ja kažem pa šta vam nije bolje VPN uzet i bok.

 znaci nisi ga testirao, a nakon 15 dana koristenja ti je stigla na adresu plava kuverta?

 

Zanimljivo :D

dar01 ned 4.6.2017 19:33
Gorstak79 kaže...

...ako je chunk tvog prometa dio nekog filma, serije ili igre ili nes, oni imaju dokaz....ali ako koristis ruter, veza izmedju njega i vpna je enkriptirana i ne mogu ti nis...

 oni ti ne mogu ništa ako nisi nešto 100% skinuo. Znači oni moraju imati dokaz da je fajl 100% skinut od te i te IP adrese preko te i te infrastrukture čiji je pretplatnik taj i taj u toliko i toliko sati.

 

..kada si u VPN mreži tvoji podaci su enkriptirani i to kako..

 

dar01 ned 4.6.2017 19:43
Gorstak79 kaže...
dar01 kaže...
Gorstak79 kaže...

ja koristim betternet...

 Koristi to u Njemačkoj i nakon 15 dana ti na adresu stigne Abmahnung od Waldorf Frommera. toliko o betternetu...

...plati IPVanish i mirno spavaj..

 this

..ja nisam čuo za betternet do danas odn., do tvoj posta ovdje...

..a čuj mene baš zanima kako bi to funcioniralo ovdje ali ja nisam avanturista...

 

..A samo sam se prilagodio sredini pa sam proučio zakone

m77 ned 4.6.2017 19:54
dar01 kaže...
Gorstak79 kaže...

ja koristim betternet...

 Koristi to u Njemačkoj i nakon 15 dana ti na adresu stigne Abmahnung od Waldorf Frommera. toliko o betternetu...

...plati IPVanish i mirno spavaj..

 Kakve su brzine s ovim čudom, je li moguće jel khm, khm...

m77 čet 8.6.2017 19:55

Malo gledam IPVanish i za oko mi zapne dio njihova TOS-a...

 

Copyright Protected Materials

IPVanish respects the intellectual property rights of others and expects that you do the same. It is our policy to terminate in appropriate circumstances the accounts of subscribers who infringe the copyrights of others. You may not upload, download, post, publish, transmit, reproduce, or distribute in any way, files, material, information, software or other material obtained through the System that is protected by copyright or other proprietary right or derivative works with respect thereto, without obtaining permission of the copyright owner or other right holder. Additionally, you shall not upload, download, post, publish, reproduce, transmit or distribute in any way any component of the System itself or derivative works with respect thereto.

 

Koja je onda svrha tog vpn-a?

MSN pet 15.9.2017 12:30

Trebao bih preporuka vpn koji nudi velike brzine.

 

Preselio sam se u novi stan u Njem, te ostao u soku kada mi rekli da mogu imati 500mpbs net.

 

Kako se ipak nalazim u njem, sva skidanja s torrenta su strogo kažnjiva pa sam do sada koristio vpn. 

Nisam imao neku brzinu prije 16mbps te sam koristio vpn na jednom  kompu i brzina je bila u tom rangu.

 

Kako cu sada imati 500mpbs, htio bih da imam vpn preko kojeg neću izgubiti previse  te brzine. 

Sada ne znam dali mi je svejedno koji vpn uzmem jer svi podržavaju takve brzine ili bas možete preporuciti neki?

Mojo32 pon 29.1.2018 23:27

Da li postoji neki VPN sa serverom u Hrvatskoj? Ali da je to zaista u Hr, jer ima samo expressvpn.com u bazi lokaciju i BiH i HR ali imali su oni skandal sa laznim lokacijama tako da im ne vjerujem... expressvpn.com ima veliku za marketing slubu najvecu na internetu u vezi vpn-a ali upitna je kvaliteta zastite... Zanimljivo je kako je www.restoreprivacy.com otkrio da expressvpn koristi lazne lokacije a kasnije uvrsti njihov vpn kao jedan od najboljih... eto sta novac radi...

 

https://www.engadget.com/2017/07/28/is-your-vpn-lying-to-you/

izvone uto 17.4.2018 13:10

Pozz u potrazi sam za brzim i dobrim VPN-om koji mi nudi cross platform (windows,macOS,iOS i android),te da podržava torrenting,pa da mi je i to zamaskirano. Mobilne platforme su mi potrebne da mogu preko netflixa i ostalih stranica imat pristup region locked contentu.

 

Nailazim na IPVanish,NordVPN i na PIA. Koji je po vama najbolji? Ima najbolje brzine i bez prekidanja? 

 

Svi savijeti su dobrodosli!