macak sri 9.3.2011 07:45

S njima imam dobra iskustva, čine se kao ozbiljna firma. Imaju povoljne cijene zato što robu nemaju na skladištu, već je nabavljaju nakon narudžbe. Brzi su i pouzdani, laptop sam čekao 2 dana nakon narudžbe, a neke manje stvari (memorija i tipkovnica) su dobili isti dan - ako naručiš kroz jutro, onda obično stignu nabaviti robu do kraja radnog vremena.

ivan159 čet 10.3.2011 00:14
Omega_vu kaže...

kako im ide postarina?

postarina je uracunata u cijenu .znacu cijena proizvoda + postarina  ...dostava je 24 sata od uplate ....a cijena postarine ovisi o kilaži proizvoda 2 kg -33 kn,5 kg -40 kn,10 kg -55 kn ....

etnes pet 28.10.2011 22:36

ja sam kupio svoj laptop kod njih i sve je prošlo ok. plačao sam gotovinom (otišao sam u zg kod preuzimanja). također, moj bratić si je naručio isto laptop kod njih te je naručio dostavu i odmah sljedeći dan su mu ga dostavili ... nisam siguran kako je platio al znam da je i kod njega sve prošlo u najboljem redu. stvarno nemam zamjerki na njih te mislim da se nebi trebao ničeg bojati.

seljak007 ned 8.1.2012 00:43

Samo da podijelim svoja iskustva, jer vidim da nema puno poruka tu pa vjerojatno ljudi izbjegavaju ovaj webshop jer nisu sigurni.

Ja sam tamo kupio telku, zvucnike i tipkovnicu prije mjesec-dva i sve je super proslo. Racun nije bio mali, i sve je bilo korektno, a i koliko vidim imaju dosta dobre cijene(sto je naravno jedan od razloga sta sam uzimo kod njih). Samo je vazno da pogledate sta imaju raspolozivo jer ja dosad nisam uzimo nista sta nisu imali pa ne znamo koliko im treba da naruce i isporuce robu u tim slucajevima. Ako neko zna nek javi.

Eto toliko od mene 

rooswelt1991 sub 5.1.2013 20:54
hrčak kaže...

Da vas pitam posložio sam si pc kod njih i jel su oni stavrno tako jeftini???

 

A ono šta nije raspoloživo toga više neće imati uopće ili samo moraju naručiti

Uglavnom neće ni imati. To ti je stanje sa skladišta od dobavljača, sad jedino ako nekom srećom dobavljač nabavi još tih stvari, ali čak i onda je pitanje dali će biti pod tom cijenom. Naši herojski dobavljači imaju običaj malo podignuti cijenu onome što se dobro prodaje...

Burkelja pet 6.9.2013 12:27

Najbolji web shop ikad, kupujem kod njih i za doma i za firmu. Pošto mi je blizu po sve idem tamo, a plačam e-bankingom. Do sad sam kupio tamo 3 televizora, frižider, fotoaparat, male kućne aparate, par ekrana za PC, laptope, stotinjak komponenti za računala. Za 80% stvari cijene su im najniže na tržištu. Usluga je super.

gamer001 sri 29.7.2020 11:13

Evo da malo doprinesem novim iskustvima.
Nisam do sad vidio ovako dobro uslugu. Narucio proizvod u subotu navecer, a vec u ponedjeljak oko 13h sam dobio e-mail da je spremno za preuzimanje. Stvarno prva liga, jedino bi im web stranica mogla bit malo modernija, ali na kraju bitno je ono sto nude. Tople preporuke!
10/10

sethdot uto 22.12.2020 16:31

I od mene preporuka.

 

Jako cijenim što brzo odgovaraju na mail o statusu narudžbe, dostupnosti robe i sl. Dobar dućan, jedino je malo zbunjujuće prvi put doći do njih ako se osobno preuzima roba. Kasnije je uvijek sve išlo glatko, dosad sam 4 puta kupovao kod njih.

mrsmith čet 9.12.2021 15:55
ZenGuru_1337 kaže...

Odlični su, profesionalni, brzi i komunikativni i spremni pomoći. Jako ugodno iskustvo kupnje i preporučam svakome.

 

Prije koji dan sam nešto uzimao i jako sam zadovoljan.

Hvalite me usta moja