Internet

Ne mogu se prijaviti na Google account

zombie pon 14.12.2020 13:07

Do prije pola sata je sve funkcioniralo, a sada ne radi. Želio sam se prijaviti na YouTube kanal, ali nisam mogao. Prije toga me je pitao za email adresu i broj telefona. Na toj adresi nemam account, ne znam odakle mi baš tu adresu izbaci. Uglavnom, pritisnuo sam "next" i ušao tada u svoj account na YouTube-u. Sada pokušavam, ali ne može. Piše da je nešto krivo. Onda pokušam ući u Google account, ne može ni to. Kucam i tu drugu adrsu koja nema veze, ne može ni to. Uđem u običan YouTube video i ne mogu gledati komentare, nema ni tuđih ni mojih. Uđem u video koji nisam komentirao i ni tu ne mogu gledati komentare. Što se dešava?

Ezio pon 14.12.2020 13:09
zombie kaže...

Do prije pola sata je sve funkcioniralo, a sada ne radi. Želio sam se prijaviti na YouTube kanal, ali nisam mogao. Prije toga me je pitao za email adresu i broj telefona. Na toj adresi nemam account, ne znam odakle mi baš tu adresu izbaci. Uglavnom, pritisnuo sam "next" i ušao tada u svoj account na YouTube-u. Sada pokušavam, ali ne može. Piše da je nešto krivo. Onda pokušam ući u Google account, ne može ni to. Kucam i tu drugu adrsu koja nema veze, ne može ni to. Uđem u običan YouTube video i ne mogu gledati komentare, nema ni tuđih ni mojih. Uđem u video koji nisam komentirao i ni tu ne mogu gledati komentare. Što se dešava?

 ja se usro da mi nije netko upao u acc. ženi još sve radi. meni sve krepalo prije 10 minuta

Avensac pon 14.12.2020 13:10
zombie kaže...

Do prije pola sata je sve funkcioniralo, a sada ne radi. Želio sam se prijaviti na YouTube kanal, ali nisam mogao. Prije toga me je pitao za email adresu i broj telefona. Na toj adresi nemam account, ne znam odakle mi baš tu adresu izbaci. Uglavnom, pritisnuo sam "next" i ušao tada u svoj account na YouTube-u. Sada pokušavam, ali ne može. Piše da je nešto krivo. Onda pokušam ući u Google account, ne može ni to. Kucam i tu drugu adrsu koja nema veze, ne može ni to. Uđem u običan YouTube video i ne mogu gledati komentare, nema ni tuđih ni mojih. Uđem u video koji nisam komentirao i ni tu ne mogu gledati komentare. Što se dešava?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/poteskoce-pristupu-google-uslugama/279512.aspx

ddarknessfairyy pon 14.12.2020 13:32
zombie kaže...

Zamolio bih vas da netko javi kada mu YouTube proradi. 

 

Koliko su ovakvi problemi trajali prije?

 Evo kod mene upravo proradio. Sporo učitava početnu stranicu, al svaki video mi radi normalno tak da nebu dugo down. 

Edit: blogger i maps također proradili. Jedino hangouts mi ne radi, al to ni ne koristim.

sage uto 18.5.2021 15:38

Pošto imam isti problem vezano za naslov teme, imam sljedeći i problem.
Prije par tjedana sam promjenio šifru na gmail accountu, uspješno, zatim se s tim računom logirao na android tv. I taj račun na android tv-u radi uredno, no ne mogu se sjetiti šifre da se logiram na taj email račun preko računala. Nisam je zapisao.
Je li ikako moguće kako preko Android tv-a, pošto tamo taj račun je uredno aktivan, jel ikako moguće preko tv-a pristupiti postavkama googla, pa oporaviti lozinku. Jel preko browsera na računalu nikako ne uspijevam oporaviti lozinku. Molim vas neki savjet bilo kakav, unaprijed hvala..