Internet

MAXadsl promjena paketa-pomoc

Miro sub 19.2.2011 13:37

Zanima me kako si se prebacio na flat - sam na korisnickoj stranici ili si isao u t-com poslovnicu? Ako si preko weba - što je s onim njihovim poklonom (nisam sad provjerio ali do nedavno su dijelili neki samsung mobitel)?

Moby25 sub 19.2.2011 13:39
Miro kaže...
Zanima me kako si se prebacio na flat - sam na korisnickoj stranici ili si isao u t-com poslovnicu? Ako si preko weba - što je s onim njihovim poklonom (nisam sad provjerio ali do nedavno su dijelili neki samsung mobitel)?

Preko weba sam se prebacio! Mobitel dobiju samo novi korisnici!bar mi se tako čini!

blacko sub 19.2.2011 13:40
Moby25 kaže...
blacko kaže...

U biti da, nisam previše dubio po tvojem izračunu  {#}

Sve 5.

znači da ću sada platiti tih 148 kn bez obzira koliko sada gb za vrijeme flata potrošim! kaj ne?

Da, možeš opičiti skidati kao lud.

Moby25 sub 19.2.2011 14:14
blacko kaže...
Moby25 kaže...
blacko kaže...

U biti da, nisam previše dubio po tvojem izračunu {#}

Sve 5.

znači da ću sada platiti tih 148 kn bez obzira koliko sada gb za vrijeme flata potrošim! kaj ne?

Da, možeš opičiti skidati kao lud.

To sam htio čuti ... )

lovac82 čet 31.5.2012 14:36
laux kaže...

Sada imam 15GB paket,pa sam mislio sada za ljeto prebacit se na flat,jel se mogu ja onda kasnije opet vratiti na 15GB?

Mozes ako ne odaberes ugovornu obvezu, logiraj se na user.t-com.hr i tamo ti sve detaljno pise, odnosno tamo i mozes promijeniti paket

_psychoo_ uto 5.6.2012 21:54

možeš jednom mjesečno promjenit paket koji želiš koristit, osim ako npr. ne izabereš flat s ugovorom na 12. mjeseci, onda moraš samo njega koristit tih 12.mjeseci ali u tom slučaju te ispadne čini mi se nekih 20kn mjesecno jeftinije od klasicnog flat paketa ali njega mozes nakon 30 dana promjeniti na recimo 15gb...

Dino.Randic sub 23.6.2012 13:45

Njihovu matematiku ti nemoze nitko skuzit, ja kad sam promjenio sa 15gb na flat sam skuzio da su mi krivo obracunali i trebali su mi 50 kn manje naplatit iako sam ih zvao i oni su mi rekli da sam u pravu nas da sam vidio tih 50 kn.

T-com je dobar za pare pobrat, da mogu odma bi se prebacio na b-net.

lovac82 sub 23.6.2012 14:07
laux kaže...

Sada imam 15GB,ali već sam potrošio 14GB tako da bi uzo sada flat bez ugovorne obveze za ovaj mjesec.Kako će mi onda naplatit kao da sam imao cjeli mjesec flat ili?

Ovisno, koliko dana si koristio paket od 15 GB, a koliko dugo FLAT (samo ce podijeliti s brojem dana)