CoKsA čet 11.5.2017 20:29

Kako appearat offline al za stvarno?! Jer stavim na mobu da sam "offline" i na kompu ugasim chat,a opet mi ljudi vide da sam bio online tipa prije minutu iako sam sve pogasio prije 3 sata. Koja je svrha tog isključivanja chata onda?

deepshitcro ned 27.8.2017 21:00

Ima li netko zadnjih tjedan dana losa iskustva sa facebookom na pc-u i na mobu ? Jednostavno vise ne dobivam nikakve vijesti i slike, u cijelom danu dobijem svega nekoliko novosti... Kao da sam stisnuo da prestanem pratiti 95% ljudi i stranica... Lp

MatijaZG čet 7.12.2017 18:07

Jel postoji način da izbrišem sve postove na timelineu odjednom? Otvorio sam fejs 2008 i na svu sreću zadnjih par godina nisam skoro pa ništa objavio ali prije sam znao stalno neke pjesme stavljati. Isto tako, prije tri godine sam uklonio datum rođenja da ne dobivam čestitke. Od tada ih dobijem 5/6 od osoba koje se stvarno sjete a do tada sam dobivao po 200 tih glupih čestitki i ne da mi se jednu po jednu brisati.

marxone sri 3.1.2018 16:15

Pozdrav, koja je max rezolucija do koje bi facebook najmanje "unistio" sliku kod uploada, tj. kako postici da slika i dalje ima svoju oštrinu ?

Vidim dosta profila(koji se bave fotografijom) da imaju jako kvalitetne slike.

zombie pon 8.1.2018 23:03

Prije, kada uđeš na profil, sa desne strane, čini mi se, je bila opcija da pogledaš objave po godinama. Sada toga nema. Osoba ima previše objava, dva sata sam skrolovao prema dole, ali nisam došao do početka. Zna li neko brži način? 

Markić7 pon 22.1.2018 12:24

Jeste li se susreli sa ovim ??? 

 

Someone asked us to review your profile because it might not be following our Community Standards. We'll need to review your name on Facebook with you by ponedjeljak, sij 29, 2018.
We'll walk you through the review process in your Support Inbox. That's where we'll keep all of your messages with you.
odjednom me prekine na mobu kao da je prekinuta sesija i  pokušavam mjenjati šifru itd i nepomaže i vidim ovu poruku. 
Markić7 pon 22.1.2018 12:42
Markić7 kaže...

Jeste li se susreli sa ovim ??? 

 

Someone asked us to review your profile because it might not be following our Community Standards. We'll need to review your name on Facebook with you by ponedjeljak, sij 29, 2018.
We'll walk you through the review process in your Support Inbox. That's where we'll keep all of your messages with you.
odjednom me prekine na mobu kao da je prekinuta sesija i  pokušavam mjenjati šifru itd i nepomaže i vidim ovu poruku. 

 Da nadodam, sada sam na računalu gledao  o čemu se radi u detalje.  Netko me prijavio da mi račun nije u skladu sa facebookom jer nisam koristio pravo prezime nego slogan i kada sam promjenio prezime ponovno imam pristup. 

 

gocc01 sri 7.3.2018 12:18

Pozdrav, imamo kolegu koji puno vremena provodi na messengeru za vrijeme posla. Ako mu kažemo da pokaže messenger da se vidi aktivnost za taj dan zadiremo mu u privatnost. Može li se iz messengera izvući nekakav log u kojem bilo prikazano samo vrijeme odlaznih poruka bez njihovog sadržaja? 

turbojc čet 8.3.2018 15:54

Ako bi zadirao u njegov log gdje je i kada bio i što je radio, ne bi se smatralo zadiranjem u privatnost, ili?
Možda postoji opcija last session kao kod gmaila. Ali opet je to nešto što vidi korisnik tog računa, ne vidim na koju bi foru ti to bez njega mogao vidjeti.
Uostalome, ukoliko odradi posao, pustite ga, ako ne odradi posao otkaz je jedino riješenje, pa nije to vrtić.

zombie pon 20.8.2018 12:37

Kada uđem u oznake "Sviđa mi se" piše da sam lajkovao 580 oznaka, ali na listi ime svega sto i nešto. Zašto ne mogu da vidim sve oznake koje sam označio? Isto tako i za glazbu mi piše da sam lajkovao 69 izvođača, a prikazuje mi samo njih 20.

iPhone6sPlusRoseGold128gb sub 1.12.2018 04:54

Zašto treba proći mjesec dana da mi se facebook obriše, a kada ga sam ga otvorio, nije niti trebalo ono, pet minuta posla? Prije se je trebalo čekati 14 dana. Da li se kako može ubrzati taj proces, i da li je to po pravilima eu? Jer mi je glupo ono, facebook račun otvorim na jen, dva, a da ga obrišem, treba mu 30 dana..

pasko pon 10.12.2018 16:33

pozdrav imam jedno pitanje zatrazio sam micanje nekih oglasa iz grupe trazim prijevoz
i jedan od administratora je valjda to prihvatio i dobio sam u obavijestima da je administrator grupe izbrisao te objave
ali problem je sad sto tu poruku ne mogu izbristai iz obavijesti
nema mi one tri tockice koje kad kliknem mogu izabrati sakrij
pomoc

miller1985 pon 24.12.2018 10:13

zanima me da li imate problema sa automatskim kreiranjem stranica. 

 

naime već sam dvije stranice izbrisao koje nisu moje, a napravljeni su u moje ime i bez mog znanja, da li je to neki virus ili facebook problem 

promjenio sam i šifru i opet se stvaraju stranice. 

zombie uto 15.10.2019 12:32

Kada odem na listu za glazbu, sport i ostalo brojke koje stoje u zagradama i ponuđeni prozori lajkanih stranica se ne slažu. Na primjer: piše da imam 17 lajkovanih glazbenika, a meni su ponuđena samo 4 da ih mogu vidjeti na listi. Zašto je to tako, i da li mogu negdje da vidim punu listu?

Gale92 sub 2.11.2019 09:51

Pozdrav, možda je mali no brat mi ima Samsung Galaxy A70, napravio sam mu facebook te išao povezati pubg mobile s FB računom dođe do onog dijela gdje prepozna facebok "povežite se kao (ime i prezime) i nakon toga izbaci grešku "aplikacija nije dostupna. aplikacija kojom se pokušavate služiti više nije dostupna ili joj je ograničen pristup"

 

Nije samo stvar za pubg već i na drugim igricama isto tako daje grešku.... dali netko zna u čemu bi mogao biti problem....

Ges čet 25.11.2021 16:47

Odlučio sam potpuno očistiti sve što sam radio sa facebookom i krenuh brisati stavke. Naravno, opcije su takve da je moguće brisati samo opciju po opciju nakon čega FB resetira stranicu i isponova krene učitavati svaku stavku.

Sve u svemu, bio sam se snašao i počeo stavke učitavati u nove tabove i od tamo ih serijski brisati, što je ful ubrzalo proces. NO, nakon puno brisanja, FB me zblokira s porukom:

Izgleda da ste zloupotrebljavali ovu funkciju: išli ste prebrzo. Privremeno smo vam blokirali pristup.
Smatrate li da ovo ne krši naše Standarde zajednice, javite nam.

 

Znači brisanje stavki s vlastitog profila je zloupotreba. GG Facebook

domac5 ned 13.2.2022 22:11

Trebao bih pomoc. Netko je mojoj curi provalio u facebook i zamjenio njenu e-mail adresu za prijavu sa nekom drugom koja zavrsava na .ru..

Buduci da je instagram vezan za facebook account oba profila su preimenovana u neko englesko ime.

Nije se mogao poslati kod za reset lozinke jer salje kod na drugu e-mail adresu umjesto na njenu i jedva sam uspio napraviti da dobije kod na svoj e-mail no kad ga prepisem onda baci gresku da je previse krivih kodova upisano i nejde dalje.. Preko broja mobitela isto nista nece

 

Jel uopce moguce vratiti taj profil ili da zaboravi? Ne znam gdje da se obratim za pomoc vise 

markic444 čet 24.2.2022 11:44

Jedno pitanje. Na mobitelu imam vidljive sve grupe, stranice, sve mi je posloženo kako sam organizirao, a kad idem na PC nemam niti jednu grupu ni stranicu vidljivu. Ako mi može netko malo pojasnit. Bitniji mi je Facebook na PC, na mobitelu rijetko koristim.

Tomina sri 6.4.2022 08:45

Facebook aplikacije se sve više prilagođava za masu (čitaj - neuke) kojoj je facebook očito prvi kontakt sa tehnologijom.

 

Jer aplikacija je svakim updateom sve gluplja i gluplja, sa sve više bugova, nelogičnih stvari itd.

 

Nekad prije si otišao u postavke i po redu prošao svako postavku, sve pronašao...

Danas je to toliko zakomplicirano, čak u neku ruku namjerno napravljeno samo da ljudi što manje mogu kontrolirati samu aplikaciju.

 

Tipa uđi ovdje, pa klikni ondje, pa tri točke u kutu, pa opet klikni ovdje ako ti je ono ondje i tako.

 

Marketplace odlična stvar za pronači jeftinu tehniku, međutim nikako da poslože filtracije itd.

 

Također ako gledamo upotrebu fejsa preko mobitela - javiš se nekome za oglas preko marketplacea, fejs automatski kreira kao "grupu" za tvoj upit, međutim kad uđeš u poruke od tog oglasa - apsolutno nigdje nema opcije da odeš na taj oglas da ga još jednom provjeriš.

Jadno, mutavo, tipično američki.

 

Na desktopu uredno možeš...