Internet

Facebook registriran na net.hr domeni - problem

warhed čet 24.2.2022 07:21

Imam problem prilikom prijavljivanja  facebooka na novi uređaj.

 

Facebook je registriran na @net.hr emailu. Zaboravio sam lozinku e-maila, i lozinku facebooka.

 

Ne mogu obnoviti lozinku @net.hr maila, jer mi novu lozinku pošalje ponovno na isti email.

 

Ne mogu povezati gmail s facebookom, jer mi traži lozinku facebooka.

 

Broj mobitela mi je povezan s facebookom, ali mi FB ne šalje 6-znamenkasti kod. Pokušao sam s ovlastima aplikacije, pokušao s formatima broja +385.. i prepozna račun, ali mi SMS ne dolazi. Pokušao sam slati onaj On sms na 32665, pokušao više puta u nekoliko dana, pokušao gasiti paliti mobilne podatke/ruter... Napominjem da sam uključio SMS obavijesti na FB

 

Poslao ticket negdje na 'Help', ali nema odgovora.

 

Lozinka nije nigdje zapamćena, niti na chromu, niti na google acc.

 

Facebook je jedino prijavljen na starom mobitelu. Pokušao i sa samsung Smart Switch sve sinkronizirati na novi uređaj, ali na novom uređaju se ponovno treba prijaviti.

 

Ima li netko rješenje 

 

- kako obnoviti email registriran na @net.hr ? - nema sigurnosnih pitanja, nema povezanog uređaja ILI 
- kako zaprimiti SMS od Facebooka ? ako netko ima novu ideju jer sam probao gotovo sve

 

HowYesN0 čet 24.2.2022 08:34

ako se ne varam net.hr ti obriše email ako se ne ulogiraš nakon 130 dana ili tako nešto. nakon toga može napraviti isti email.

probao davno i radi.

i onda samo na fejsu resetiraš lozinku i na taj email ti dolazi link za reset.

facebook ti ne šalje sms kod za reset lozinke? možda mu treba više vremena.

warhed čet 24.2.2022 09:30

Uspio obnoviti email. Hvala !

 

Sad je problem što mi više ne nudi slanje koda na email, nego samo na mobitel.

 

Također ne nudi ni kod prijavljivanja na kompu, niti kad idem promjeniti lozinku dok sam prijavljen na mobitelu, već samo SMS.

 

Nevjerovatno, prije je nudilo slanje koda na e-mail, sad kad je adresa oživljena, više ne nudi 

bgm256 ned 4.12.2022 00:53

isti problem imam,

ulogiran sam na mobu ali ne znam šifru,

isto net mail kojem ne znam šifru i koji se nisam logirao godinama ali i dalje je aktivan jer ne mogu otovriti novi pod istim nazivom, 

 

kako si uspio dobiti da ti pošalje sms i u kojem formatu si broj napisao?

i kako si napravio novi mail isti?

jel ima veeze ako je sim kartica broja na koji treba stići u drugom mobu, kako on to može znati?

htio sam probati i ono preko osobne da mi verificiraju ali taman mi riknuo mob kad sam došao do tog koraka i sad više ne mogu ponoviti isto, a i otežava mi rikavajući mob

koja je ovo fora sa 32665 sms ?

bgm256 ned 4.12.2022 23:26

zajebo sam,

 danas mi stigao sms za potvrdu broja i ja umjesto da prvo idem na promjenu šifre, odem na ono dvostruka autentifikacija preko broja moba,

i sad kad sam dodao taj broj za 2FA ne mogu koristiti isti broj za promjenu šifre "radi moje sigurnost" kako kaže facopalmbook 

 

a naravno ne da mi dodati niti drugi broj jer ne mogu prečesto to raditi,

nadam se da će mi nakon 24 h vremena dozvoliti da dodam drugi broj  s kojim ću moći promijeniti šifru