Igre - procjene

[Procjena] [Procjena] World of Tanks account

salecar87 sri 16.8.2017 16:35

Bok drugari. Prodao bih svoj wot nalog, pa me interesira može li se dobiti nešto novaca. Ukratko, 1200 WN8, oko 29.000 bitki, te dosta desetki, T57, E5, T92, Patton, Britanac teški, Cent AX, BC, BC arty, 50B, 113, Maus, vjerojatno sam nešto i zaboravio od desetki. Dosta devetki istraženo. Premijum tenkovi: obj 252U (defender), IS6, KV5, T34, Pilot, Super Pershing, M4A1, JG8.8, T-34-3, E25, mali Scorpion, SU-122-44, Panther, HTC, Type 64, T 34 85M, Dicker, još par komada, ne mogu se sjetiti, KV220-2, itd... Ima li neko kakvu ideju koliko tražiti? Hvala.

salecar87 sri 16.8.2017 21:56

Hvala drug. Mislio sam ga ponuditi na našim oglasima, ali sumnjam da bi neko dao toliko love za nalog kod nas... Što se tiče playerauctions.com, bio sam i vidio da se nalozi prodaju tako što kupac plati, playerauctions zadrži novce 72 sata dok se kupac uvjeri je li sve ok, pa onda kad kupac potvrdi da je sve ok, aj dobijam novce. E sad, ja kupcu dajem podatke od naloga, logično, ali ko meni garantuje da taj neće ući u nalog i prodati par premijum tenkova, te se u međuvrijemenu predomisliti i zatražiti novce natrag? Možda sam i paranoičan, i ne kužim kako to fercera.

Kolacic sri 16.8.2017 22:51
salecar87 kaže...

Hvala drug. Mislio sam ga ponuditi na našim oglasima, ali sumnjam da bi neko dao toliko love za nalog kod nas... Što se tiče playerauctions.com, bio sam i vidio da se nalozi prodaju tako što kupac plati, playerauctions zadrži novce 72 sata dok se kupac uvjeri je li sve ok, pa onda kad kupac potvrdi da je sve ok, aj dobijam novce. E sad, ja kupcu dajem podatke od naloga, logično, ali ko meni garantuje da taj neće ući u nalog i prodati par premijum tenkova, te se u međuvrijemenu predomisliti i zatražiti novce natrag? Možda sam i paranoičan, i ne kužim kako to fercera.

 G2a i placanje paypayl-om,najjednostavnije. 

Emirthestroj čet 17.8.2017 10:26

Nije loša zaštita na playerauctions. Koliko sam pregovarao s jednim momkom on je platio 380$ neki nalog a lik nije imao spreman email i vraćene su mu pare. Meni nudio 370 međutim ja sam ga odbio jer je mali kurs dolara a kod mene je na nalogu 57 premium tenkova. Loša stvar na playerauctionsu je što uzimaju 11% + 11$ troškova pa to zajebe kompletnu prodaju.

salecar87 čet 17.8.2017 14:27

Super. Znaci trebao bih maknuti broj mobitela sa accounta i promijeniti email, pošto je nalog vezan za moju primarnu adresu. Znam kad je drugar jedan mijenjao, prvo je maknuo mobitel, pa je mejl mogao tek za 15 dana. Tako da bih  vjerojatno trebao kontra, prvo mejl promijeniti, pa onda skloniti mobitel.