doky01akablava uto 3.10.2023 16:29
Hexfire kaže...
Najbolje uzeti Ea pretplatu za 15 eura, ako ti je mjesec dana dovoljno da odigraš.

Jer samo key ionako ne možeš prodati, nego moraš cijeli account što automatski smanjuje broj zainteresiranih

 Mislim da ce tako biti,znaci ima ga na EA pretplati za odigrati ?

Hexfire uto 3.10.2023 16:51

Morao bi biti, ali naravno provjeri za svaki slučaj. Samo pazi da uzmeš tu skuplju verziju jer postoje 2 tiera.

Ja planiram kad ulovim vremena isto uzeti na mjesec dana pa odigrati to i Dead Space remake.

Ajd ako ćeš igrati javi kakve su performanse na PC-u.

doky01akablava uto 3.10.2023 17:49
Hexfire kaže...
Morao bi biti, ali naravno provjeri za svaki slučaj. Samo pazi da uzmeš tu skuplju verziju jer postoje 2 tiera.

Ja planiram kad ulovim vremena isto uzeti na mjesec dana pa odigrati to i Dead Space remake.

Ajd ako ćeš igrati javi kakve su performanse na PC-u.

 Ima,gledao sam.
Mali offtopic,jel se isplati kemijati sa VPN-om i turskim EA passom ?

Sto se tice igranja,cekam da uzmem malo jaci CPU da nema bottlenecka pa cu onda uzeti,koliko vidim 6600 vrti 60fps high postavke 1080p,budemo vidjeli 

Azmo sri 11.10.2023 23:43

Isprobavam malo novi GPU pa trebam pomoć oko novih điđa.

 

Kad upalim Ray tracing, to ubije FPS za 50% (očekivano).

 

Međutim, kad upalim DLSS ne događa se apslotuno ništa. To me već izluđuje. Da li nešto krivo radim? Trebam li podesiti negdje nešto dodatno osim u igri?

BeLLicus sri 18.10.2023 13:45

Kupio na popustu na plejki sada, radi odlicno 60fpsa lock, vrr full podrška i sad sa tehničke strane je to dobro, nije idealno ali je dobro nakon onog horora na realisu. Igra kao igra je maestralna i ovo kandidira za goty sigurno. Nevjeorvatno koliko detalja i koliko je napredovala od prvog dijela. Sve preporuke.

Crocopzmaj12 ned 12.11.2023 23:09

pitanje:

u igri se vide zamućeni skillovi, nadao sam de da će u ng+ biti otključani?! međutim nisu.... 

 

jeli se isti na 3 prolazu otključavaju ili ne, negdje sam našao da u 3 prolazu ima dosta drugih "otkrića"? 

 

pa me zanima jeli istina?

doky01akablava pon 20.11.2023 23:03

Zavrsio igru i mogu reci da mi nije zao 15 eura,dao bi duplo koliko je imerzivna igra bila,sto pricom,gameplayom i graficki iako je bilo trzavica na Kobohu i par mjesta.
Odlicna prica,vizualni stil,plot twistovi,jedva cekam treci dio.

Eto tko razmislja da odigra i plati,nema sta razmisljati 

lion002 uto 12.3.2024 19:18

...fix za "optimizing game files" ako vam uvijek prilikom svakog pokretanja radi shader compilation koji traje dugo....ovaj put odradi samo jednom i to je to...nakon intro videa ste odmah u igri... 

 

Copy and Paste into explorer address: %localappdata%\SwGame\Saved\Config\WindowsNoEditor
Open GameUserSettings.ini
Look for:
[ShaderPipelineCache.CacheFile]
LastOpened=SwGame

Change LastOpened=SwGame to LastOpened=Test
SAVE
Right Click the file, Properties. Check Read Only, Apply.

Copy and Paste into explorer address: %localappdata%\SwGame\Saved\Config\WindowsNoEditor
Same location as above.
Open Notepad.
Copy and Paste:
[ShaderPipelineCache.CacheFile]
LastOpened=Test
[ScalabilityGroups]
r.ShaderPipelineCache.LogPSO=1

File- Save As. At the bottom change the type from 'Text' to 'All Documents'. Name it "Engine.ini" (no quotes). Save it to above path. If you can't, save it to your desktop and copy and paste it instead. Right Click the file, Properties. Check Read Only, Apply.