Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Danny_HR pet 13.11.2009 09:01

Evo već neko vrijeme po raznim temama napišem kada je dobra ponuda za kupnju neke igre.

 

U pravilu je to na steamu, ali ima i po drugim shopovima.

Pa sam po prijedlogu nekog od forumaša otvorio temu gdje ćemo obavještavati ostale, koji možda nisu primjetili, o dobrim ponudama i akcijama.

 

Pa eto da počnem.

 

Ovaj vikend na steamu je akcija 50% off za Crysis i Crysis Warhead. Što znači da svaki možete dobiti za 15 eura.

 

Na game.co.uk je pak deal of the week Sacred 2 collectors edition za 16 funti.

 

Eto, pa ubuduće tu možemo napisati šta smo našli za male novce.

doxy pet 13.11.2009 09:10

super tema, iskreno sam razmisljao o njoj al nisam vidio nekog interesa ljudi ovdje oko toga

pošto si otvoril temu bil bi red pitat te, osim igrica, možemo i akcije hardwarea stavit? (i Pevecove limex tačke na akciji)

Tvrdy pet 27.11.2009 22:18
isu1000 kaže...

reci mi taj directtodrive site ima li ko iskustva s njime dali sve ok priliikom donwlodanja u nasu zemlju???

 

Sve je OK ako naslov nije regionalno ograničen a dosta ih je. Još i sad plačem za Riddickom za 5$ koji nisam imao šanse skinuti. Ne pomažu nikakve makinacije, provjeravaju preko kartice i PayPala da li adresa vlasnika odgovara regiji za koju je igra.

Npr. kod GameStopa provjeravaju samo kod ubacivanja u košaru a kasnije ne. Npr. tako sam kupio GTA vice city - bio je ograničen na US pa sam otišao na site preko proxya, ubacio u košaru i onda normalno preko svog PayPala koji je vezan na moju hrvatsku karticu kupio. Opet me zezao malo kod downloada ali je i to proxy riješio.

Dermentor sub 28.11.2009 19:11

Evo danasnje ponude sa steama:

 

Left 4 Dead: Game of the Year Edition - 75% off
Order of War™ - 75% off
Resident Evil™ 5 - 50% off
Ghostbusters: The Videogame - 50% off
SPORE™ and everything else SPORE™ - 50% off
Trine - 50% off
City of Heroes® Architect Edition - 50% off
Borderlands - 33% off

 

Uzeo RE5 i Trine, a jos se neckam za Borderlands, mozda da pricekam jos malo sigurno ce biti oko Bozica jos na vecem popustu bar 50%... sta vi mislite

Tvrdy ned 29.11.2009 12:51
AlterEgo kaže...

Left4Dead2 30$ - jedino je problem postarina koja iznosi ogromnih 50$ pa ako imate nekoga u USA ovo je super ponuda...

Koja pljačka na poštarini. I nije 50 nego 60$. Iz principa ne treba na takvim mjestima kupovati. Na game.co.uk je 2,5 funte a naručivao sam i iz Indije preko ebay-a za par dolara poštarine. Ne davati novac lopovima, tih 60 zelembaća bi imalo smisla jedino da ti igru osobno dostave tri striptizete.

Pixidar pon 30.11.2009 18:32

Sve mi se cini da je ovo neka vrsta socioloskog eksperimenta. Jer kako da ne uzmem Secret of Monkey Island za 2 eura, pa vise se ne bih mogao smatrati ljubiteljem avantura!

 

Imam osjecaj da ce im akcija bit nesluceni uspjeh (zivo me zanima koliko im se povecao promet) a tko zna, mozda sve skupa potakne i buduce snizavanje cijena igara... Mislim, mozemo se bar nadat :p