error_666 pon 16.10.2023 18:09

instalirao neki dan i proveo cijeli vikend , baš mi je leglaaa , a mislio sam da  nisam ljubitelj racing simulacija ni sekunde  . Igram na PC spojen na veliki TV i baš guštam , pogotovo jer  xboxov controller na ovoj igri ima feedback na triggerima , dosta dodaje osjećaj realističnosti jer možeš `malo ` prikočiti ili po potrebi i jače a radnju prati osjetan otpor na triggeru  kao na` pravoj `kočnici ili gasu , odlična stvar .

 

imam jedno pitanje ako zna neko , kako dobiti opcije kao kad prvi put pokreneš igru ili onemogućit dynamic optimization  (tj da mogu odabrati low. medium . high itd )?

greškom uključio ono s.anje od dynamic optimizationa na samom početku  i sad za sve opcije  imam samo auto ili low opciju, od 12 GB vram-a koristi samo 4 GB  wtfffff ? cak sam radio i uninstall i skidao ponovo 130GB , al sve isto ??? Hvala

x18x05x pon 16.10.2023 20:12
error_666 kaže...

instalirao neki dan i proveo cijeli vikend , baš mi je leglaaa , a mislio sam da  nisam ljubitelj racing simulacija ni sekunde  . Igram na PC spojen na veliki TV i baš guštam , pogotovo jer  xboxov controller na ovoj igri ima feedback na triggerima , dosta dodaje osjećaj realističnosti jer možeš `malo ` prikočiti ili po potrebi i jače a radnju prati osjetan otpor na triggeru  kao na` pravoj `kočnici ili gasu , odlična stvar .

 

imam jedno pitanje ako zna neko , kako dobiti opcije kao kad prvi put pokreneš igru ili onemogućit dynamic optimization  (tj da mogu odabrati low. medium . high itd )?

greškom uključio ono s.anje od dynamic optimizationa na samom početku  i sad za sve opcije  imam samo auto ili low opciju, od 12 GB vram-a koristi samo 4 GB  wtfffff ? cak sam radio i uninstall i skidao ponovo 130GB , al sve isto ??? Hvala

 Pod Basic I Advanced imaš sve. Tj mora biti. 

x18x05x sub 11.11.2023 13:33

Prešao igru, bacio se na Online dio. Uh, umjesto da naprave utrke da bude jedna za drugom oni to razduljili. Onaj Practice traje i traje za svaku utrku. U početku je ok dok ne naučiš stazu, kasnije nema smisla. Samo čekaš da vrijeme prođe. I onda kada krene utrka ili te izbaci van iz igre ili te iznabijaju likovi koji misle da je to demolition derby. 

Armor pon 29.1.2024 21:34

Drugi mjesec u sklopu February updatea dolazi Green Hell ilitiga Nordschleife!
Još dosta toga popravljaju, stanje nije bajno ali barem se radi na tome..

Evo dvije friške, Ferrari Roma na Suzuki
i Daytoni:

x18x05x uto 30.1.2024 23:36

Puno truda treba da bi bio barem na 4500. Ako odradiš kvalifikacije i budeš među prvima, neki taliban napavi dive bomb i sjebe te.

Posebna priča je ako startaš predzadnji ili zadnji. Ko preživi pričat će. Sve u svemu fora je utrkivanje.

error_666 uto 23.4.2024 17:39

Pozdrav... kako vam igra radi u posljednje vrijeme? Igrao do neki dan, sve bilo super i vrtila se baš glatko na mom kompu ( 2k, High render i detalji,DLSS quality, rtao low , 60 70 fps), al od neki dan puno slabije ide na istim postavkama, ima dosta stuttera, oscilacije i padovi fps-a , i to ako je uopće uspijem i pokrenuti.. često ne može uopće proći crni screen iza turn10 loga , samo tu zakuje. Probao vecinu fixeva s neta , smanjivao postavke, reinstalirao , radio reset uwp i da ne nabrajam dalje, užasno radi i baš je teško pokrenuti ,a baš mi se igra jbt
Kako kod vas radi, što bih još mogao pokušat eventualno? Hvala

x18x05x uto 23.4.2024 21:58
error_666 kaže...
Pozdrav... kako vam igra radi u posljednje vrijeme? Igrao do neki dan, sve bilo super i vrtila se baš glatko na mom kompu ( 2k, High render i detalji,DLSS quality, rtao low , 60 70 fps), al od neki dan puno slabije ide na istim postavkama, ima dosta stuttera, oscilacije i padovi fps-a , i to ako je uopće uspijem i pokrenuti.. često ne može uopće proći crni screen iza turn10 loga , samo tu zakuje. Probao vecinu fixeva s neta , smanjivao postavke, reinstalirao , radio reset uwp i da ne nabrajam dalje, užasno radi i baš je teško pokrenuti ,a baš mi se igra jbt
Kako kod vas radi, što bih još mogao pokušat eventualno? Hvala

 Kod mene sve radi, samo na play i radi. 

error_666 sri 24.4.2024 18:36

Hahah jesu,primjetio sam , ali eto nekako od zadnjeg updatea mi i ne radi kako je radila. Btw uspio sam je dozvat , vise nema problema pri pokretanju,
malo je bolje, al još imam one fps dropove i stutter povremeni.. Dođe mi da nabavim xbox i odigram ko čovjek, jer baš treba dobar komp za ovu forzu.. horizon 5 leti , al ova je dosta zahtjevnija..

Pitanje za one što igraju na kompu, jel vam vsync uključen u opcijama igre?