Igre za mobitele

Igre na mobitelima dosadno ili ne

HCSC pet 15.8.2008 00:51

Shady kaže...
ja trenutno ne znam ni sam zašto, igram tetris
probao jednom i navuklo me
ČUDNO!
 čovječe, ja ga non-stop igram, zarazno je ali i OK. Ma iskreno govoreći igrice sam prerasao, one na PC, ajde ponekad mi se zalomi.

Jedino kao što kažem tetris zalomim, a i potaplanje brodova znam.

The Geek sub 1.11.2008 20:29

Moje omiljena vrsta igra za mobitele su one inspirirane igrama sa PC-a ili sa konzola. Moje omljene su: Assasin's creed, Spore: origins, The Witcher i slične. Sve ih besplatno nabavljam na Mobile9 stranici, i trenutačno sam najveći ''nosač zabave'' u mom razredu i imam ih više od stotinjak. Inače Spore se može igrati tjednima a da ne dosade jer uvijek možeš napravit drugačije biće, pa si tako i na neki način i mjenjaš težinu igre pa možeš igrati igru i 5 sati zaredom i uvijek napravit nešto novo, kao i na Assasin's creedu, uvijek ima i ''drugačiji način od ovog''.Imam sony ericsson W350i rezolucije 176X220, a igre za tu rezoluciju izgledaju super. :-) P.S.  Što vi mislite o ovakvim igrama

SOS sub 1.11.2008 20:51
The Geek kaže...

Moje omiljena vrsta igra za mobitele su one inspirirane igrama sa PC-a ili sa konzola. Moje omljene su: Assasin's creed, Spore: origins, The Witcher i slične. Sve ih besplatno nabavljam na Mobile9 stranici, i trenutačno sam najveći ''nosač zabave'' u mom razredu i imam ih više od stotinjak. Inače Spore se može igrati tjednima a da ne dosade jer uvijek možeš napravit drugačije biće, pa si tako i na neki način i mjenjaš težinu igre pa možeš igrati igru i 5 sati zaredom i uvijek napravit nešto novo, kao i na Assasin's creedu, uvijek ima i ''drugačiji način od ovog''.Imam sony ericsson W350i rezolucije 176X220, a igre za tu rezoluciju izgledaju super. :-) P.S.  Što vi mislite o ovakvim igrama

U potpunosti se slažem, ali bi dodao npr. Civ 3 za mobitel jer je u stvarnosti jako dobra verzija za mobitel. Moj prijatelj prodaje igre, šalje ih prek' bluetooth-a sa moba, a skine ih s neta.
Zippo uto 19.5.2009 13:49
Prebrzi kaže...
Zippo kaže...

Ja imam K800i i volim igre za mob,al neda mi se placat 30-ak kuna za svaku

 Pa skkini je na kompu besplatno pa prenesi na mob
 Sad to znam,ali nisam to znao prije godinu dana kad sam napiso ovaj post :-)
Pudge sri 20.5.2009 17:36

Ja igram NFS: Undercover na Windows Mobile na Omniji i igra je zesca samo sto je career kratka. Uglavnom preporuka svima koji imaju WinMo 5 ili 6. Alternativa je Asphalt4 koji koristi AM za skretanje.

Jasmina66 uto 8.12.2020 13:54

Najviše volim sportske igre, najčešće igram Basketball, tu sam ostvarila i zavidan rejting..... ...., a inače obožavam i šah i igram ga online. Verzija koju imam na mobitelu ima odličnih igrača, ali većina je ispod razine, tako da sam tu negdje na sredini.

fanaticni gejmer sri 27.1.2021 19:04

Po meni cod mobile daleko najbolja igra u ponudi. Imas obican multiplayer i battle royale. Grafika super, kontrole su ok, jos mozes podesit sve kako ti odgovara. Imao sam priliku igrat na tabletu i doslovno se uzivis u igru.

Ja osobno nisam igrao bolji cod jos od mw1.

 

pqweasdyxc čet 28.1.2021 11:19

Cod je jedina mobilna igra koju sam igrao više od 5 minuta u zadnjih nekoliko godina. Po meni je zlatno doba bilo tamo negdje 2010-2014. Real Racing 3, Minecraft, NFS: MW 2012, GTA: SA, Modern Combat i sl. I grafika i gameplay su bili puno bolji.