greysaint0 pet 24.3.2023 19:09

Microsoft je na domak odobrenja kupnje Activision Blizzard. Britanski CMA koji je najveca prepreka je zakljucio da nece doci do relevantnog umanjenja konkurencije ako se pripajanje odobri:

https://www.purexbox.com/news/2023/03/xbox-takes-major-step-towards-activision-blizzard-approval-in-uk

Blizu smo Diablo 4 na Gamepassu!

Za EU se vec vidi da ce odobriti, Kinezi isto nemaju nista protiv, CMA se priprema za odobrenje, a FTC u Americi nema zakonsku osnovu blokirati sve i da tuze Microsoft.

MEGATAMA pon 27.3.2023 11:16

Dali ima netko od vas problema sa XsX nakon zadnjeg updatea?

Do tada je konzola radila normalno a sad sin mora svako malo drzat tipku za paljenje da bi se konzola uopce htjela ugasit.

Pokrene naprimjer COD ili Fortnite i samo dodje black screen nakon loadinga a na konzoli normalno svijetli power on tojest radi.Rekao je da mu se to desilo i na GTA5.....igra samo vikendima radi skole pa nije da je konzola bas nesto koristena.

x18x05x uto 28.3.2023 08:49
matekws kaže...

Kupio sam xbox series s i razmišljam o vanjskom ssd-u. Vjerojatno neću ići na expansion card zbog previsoke cijene , već na neki 1tb tipa Sandisk ili Samsung t7 u nastavku.

 

Zamolio bih za preporuku, da li se isplati ili ne za šaltanje next gen igara i za igranje ex gen igri.

 

Sandisk 1tb

Samsung 1tb

 

 Koji god, svjedeno. 

MEGATAMA uto 28.3.2023 08:56
matekws kaže...

Kupio sam xbox series s i razmišljam o vanjskom ssd-u. Vjerojatno neću ići na expansion card zbog previsoke cijene , već na neki 1tb tipa Sandisk ili Samsung t7 u nastavku.

 

Zamolio bih za preporuku, da li se isplati ili ne za šaltanje next gen igara i za igranje ex gen igri.

 

Sandisk 1tb

Samsung 1tb

 

Klasicni vanjski od par terabajta je sasvim ok,realno ti ne treba ssd za lastgen igre.

x18x05x čet 30.3.2023 12:20
matekws kaže...

Pozdrav, kupio sam gold na 2 godine  i sad kad pokusavam prebacit na ultimate, javlja mi sljedecu poruku. 

Kupujem preko prijateljevog paypala, a neznam u cemu je problem da mi ne dopusta.

 

 

 

 

 Gdje si kupio Gold, tamo kupi i Ultimate od jednog mjeseca. Bude ti sve prebacilo u Ultimate.

Gemmy čet 30.3.2023 12:46
matekws kaže...

Pozdrav, kupio sam gold na 2 godine  i sad kad pokusavam prebacit na ultimate, javlja mi sljedecu poruku. 

Kupujem preko prijateljevog paypala, a neznam u cemu je problem da mi ne dopusta.

 

 

 

 

 jel si prebacio regiju na eng ili de? iskopcan vpn

nece proc na sve kartice inace

matekws čet 30.3.2023 12:54
Gemmy kaže... 

  jel si prebacio regiju na eng ili de? iskopcan vpn

nece proc na sve kartice inace

 

Iskopčan VPN , stavljeno na eng sve , provjeren url da je na GB također , ali i dalje neda preko pay pala..

 

Mogu li samo kupiti mjesec dana ultimate na cdkeys i redeem code bez vpna , tj. dal će mi se onda preslikati gold u ultimate?
Ili da kupim turski ultimate mjesec dana  i redeemam sa vpn-om opet..

Pardon svima na pitanjima , ali skroz sam zbunjen nakon 20 godina playstationa.

 

 

antimadridista čet 30.3.2023 15:45

Uživam u Xboxu što se tiče emulatora i emuliranja starijeg hardvera. Baš ima brdo opcija i to je ono što fali Playstationu. Recimo na Xboxu se može igrati cijeli katalog Playstation igara iz doba PS1 i PS2 u 4k rezoluciji, dok na samom PS5 hardveru je nemoguće igrati većinu igara iz Playstation kataloga. Na Xboxu je PS2 emulator tako savršen da je to milina. Čak ima i opcije poput retroachievementsa za gotovo sve starije igre itd. Istina nije to plug & play nego je potrebno malo "znanja" i čačkanja, ali je bar moguće.

MadDogMattis pet 31.3.2023 18:18
antimadridista kaže...

Uživam u Xboxu što se tiče emulatora i emuliranja starijeg hardvera. Baš ima brdo opcija i to je ono što fali Playstationu. Recimo na Xboxu se može igrati cijeli katalog Playstation igara iz doba PS1 i PS2 u 4k rezoluciji, dok na samom PS5 hardveru je nemoguće igrati većinu igara iz Playstation kataloga. Na Xboxu je PS2 emulator tako savršen da je to milina. Čak ima i opcije poput retroachievementsa za gotovo sve starije igre itd. Istina nije to plug & play nego je potrebno malo "znanja" i čačkanja, ali je bar moguće.

 a možeš li pobrati ban jer koristis emulator ?

Santana pet 31.3.2023 18:29
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...

Uživam u Xboxu što se tiče emulatora i emuliranja starijeg hardvera. Baš ima brdo opcija i to je ono što fali Playstationu. Recimo na Xboxu se može igrati cijeli katalog Playstation igara iz doba PS1 i PS2 u 4k rezoluciji, dok na samom PS5 hardveru je nemoguće igrati većinu igara iz Playstation kataloga. Na Xboxu je PS2 emulator tako savršen da je to milina. Čak ima i opcije poput retroachievementsa za gotovo sve starije igre itd. Istina nije to plug & play nego je potrebno malo "znanja" i čačkanja, ali je bar moguće.

 a možeš li pobrati ban jer koristis emulator ?

 Nitko ga jos nije dobio, a ekipa koristi razne emulatore od samog pocetka 

antimadridista sub 1.4.2023 01:42

Ne kužim zašto bi uopće banali. Pa korištenje emulatora samo po sebi nije nelegalno. Teoretski je moguće da za svaku igru koju igram na emulatoru da sam zapravo samo napravio backup original igre koju posjedujem na disku i tako ju igram na emulatoru.

Tvpronlem pon 3.4.2023 07:34
antimadridista kaže...
Ne kužim zašto bi uopće banali. Pa korištenje emulatora samo po sebi nije nelegalno. Teoretski je moguće da za svaku igru koju igram na emulatoru da sam zapravo samo napravio backup original igre koju posjedujem na disku i tako ju igram na emulatoru.

 daj pls napisi emulatore za PS, bas mi se igra crash bandicoot ili ako imas neki link na step by step proces

i da li postoji isto za nintendo, posto izlazi super mario crtic, sad su mi na pameti ti naslovi

antimadridista pon 3.4.2023 12:38
Tvpronlem kaže...
antimadridista kaže...
Ne kužim zašto bi uopće banali. Pa korištenje emulatora samo po sebi nije nelegalno. Teoretski je moguće da za svaku igru koju igram na emulatoru da sam zapravo samo napravio backup original igre koju posjedujem na disku i tako ju igram na emulatoru.

 daj pls napisi emulatore za PS, bas mi se igra crash bandicoot ili ako imas neki link na step by step proces

i da li postoji isto za nintendo, posto izlazi super mario crtic, sad su mi na pameti ti naslovi

 AetherSX2 je PS2 emulator. Za Nintendo naslove sam koristio retroarch. Imaš na YouTubeu tutorial za sve, nije teško za namjestiti.

Tvpronlem pon 3.4.2023 14:02
antimadridista kaže...
Tvpronlem kaže...
antimadridista kaže...
Ne kužim zašto bi uopće banali. Pa korištenje emulatora samo po sebi nije nelegalno. Teoretski je moguće da za svaku igru koju igram na emulatoru da sam zapravo samo napravio backup original igre koju posjedujem na disku i tako ju igram na emulatoru.

 daj pls napisi emulatore za PS, bas mi se igra crash bandicoot ili ako imas neki link na step by step proces

i da li postoji isto za nintendo, posto izlazi super mario crtic, sad su mi na pameti ti naslovi

 AetherSX2 je PS2 emulator. Za Nintendo naslove sam koristio retroarch. Imaš na YouTubeu tutorial za sve, nije teško za namjestiti.

 Ne mogu nigdi nac da li emulira switch dobro
uglavnom na yt prikazuju starije naslove

antimadridista pon 3.4.2023 15:10
Tvpronlem kaže...
antimadridista kaže...
Tvpronlem kaže...
antimadridista kaže...
Ne kužim zašto bi uopće banali. Pa korištenje emulatora samo po sebi nije nelegalno. Teoretski je moguće da za svaku igru koju igram na emulatoru da sam zapravo samo napravio backup original igre koju posjedujem na disku i tako ju igram na emulatoru.

 daj pls napisi emulatore za PS, bas mi se igra crash bandicoot ili ako imas neki link na step by step proces

i da li postoji isto za nintendo, posto izlazi super mario crtic, sad su mi na pameti ti naslovi

 AetherSX2 je PS2 emulator. Za Nintendo naslove sam koristio retroarch. Imaš na YouTubeu tutorial za sve, nije teško za namjestiti.

 Ne mogu nigdi nac da li emulira switch dobro
uglavnom na yt prikazuju starije naslove

 Mislim da nema Switch emulatora za Xbox. Ja sam igrao SNES, Wii, Gamecube i radilo je dobro. Možeš naravno i Gameboy i DS.