mark385 pon 6.2.2023 22:43

Bio sam uze prije godinu i nešto turski key, aktiviro i prebacio u ultimate. Uzeo sam dve godine.
Za 10 mjeseci mi istiće pretplata. Da li već sada mogu nekako produžiti si pretplatu na 3 godine?

Čitam da će se možda tokom ove godine ukinuti Gold pa ova konverzija možda neće više biti moguća...

Hvala unaprijed!

 

Alex Mercer pon 6.2.2023 22:49
mark385 kaže...

Bio sam uze prije godinu i nešto turski key, aktiviro i prebacio u ultimate. Uzeo sam dve godine.
Za 10 mjeseci mi istiće pretplata. Da li već sada mogu nekako produžiti si pretplatu na 3 godine?

Čitam da će se možda tokom ove godine ukinuti Gold pa ova konverzija možda neće više biti moguća...

Hvala unaprijed!

 

Možeš produžiti, ali ti u tom slučaju konverzija nije 1:1 nego pretvara samo pola ili četvrtinu (nisam siguran točno) golda u gpu. Ne isplati se nikako. 

MarioArt uto 7.2.2023 09:42
Alex Mercer kaže...
mark385 kaže...

Bio sam uze prije godinu i nešto turski key, aktiviro i prebacio u ultimate. Uzeo sam dve godine.
Za 10 mjeseci mi istiće pretplata. Da li već sada mogu nekako produžiti si pretplatu na 3 godine?

Čitam da će se možda tokom ove godine ukinuti Gold pa ova konverzija možda neće više biti moguća...

Hvala unaprijed!

 

Možeš produžiti, ali ti u tom slučaju konverzija nije 1:1 nego pretvara samo pola ili četvrtinu (nisam siguran točno) golda u gpu. Ne isplati se nikako. 

 trecinu ;)

mark385 uto 7.2.2023 09:51
Alex Mercer kaže...
mark385 kaže...

Bio sam uze prije godinu i nešto turski key, aktiviro i prebacio u ultimate. Uzeo sam dve godine.
Za 10 mjeseci mi istiće pretplata. Da li već sada mogu nekako produžiti si pretplatu na 3 godine?

Čitam da će se možda tokom ove godine ukinuti Gold pa ova konverzija možda neće više biti moguća...

Hvala unaprijed!

 

Možeš produžiti, ali ti u tom slučaju konverzija nije 1:1 nego pretvara samo pola ili četvrtinu (nisam siguran točno) golda u gpu. Ne isplati se nikako. 

Što je onda najbolje otvoriti novi account i uzeti na 3 godine?

MarioArt uto 7.2.2023 10:06
mark385 kaže...
Alex Mercer kaže...
mark385 kaže...

Bio sam uze prije godinu i nešto turski key, aktiviro i prebacio u ultimate. Uzeo sam dve godine.
Za 10 mjeseci mi istiće pretplata. Da li već sada mogu nekako produžiti si pretplatu na 3 godine?

Čitam da će se možda tokom ove godine ukinuti Gold pa ova konverzija možda neće više biti moguća...

Hvala unaprijed!

 

Možeš produžiti, ali ti u tom slučaju konverzija nije 1:1 nego pretvara samo pola ili četvrtinu (nisam siguran točno) golda u gpu. Ne isplati se nikako. 

Što je onda najbolje otvoriti novi account i uzeti na 3 godine?

 

stalno se prica da ce ukinuti, ali vec godinama nisu...

 

ako se bojis, otvori novi ;)

assassin.st uto 7.2.2023 10:31
mark385 kaže...
Alex Mercer kaže...
mark385 kaže...

Bio sam uze prije godinu i nešto turski key, aktiviro i prebacio u ultimate. Uzeo sam dve godine.
Za 10 mjeseci mi istiće pretplata. Da li već sada mogu nekako produžiti si pretplatu na 3 godine?

Čitam da će se možda tokom ove godine ukinuti Gold pa ova konverzija možda neće više biti moguća...

Hvala unaprijed!

 

Možeš produžiti, ali ti u tom slučaju konverzija nije 1:1 nego pretvara samo pola ili četvrtinu (nisam siguran točno) golda u gpu. Ne isplati se nikako. 

Što je onda najbolje otvoriti novi account i uzeti na 3 godine?

 Ne nego pričekati da ti istekne i onda to napraviti. Ja sam recimo to prvi put napravio 2019 i evo pretkraj godine još jednom. 

greysaint0 uto 7.2.2023 11:04

Znam da sam jako late to the party, ali nakon što sam završio Halo Infinite (koji me na početku nije impresionirao ali sam do kraja igre promijenio mišljenje i sa guštom završio igru do kraja), instalirao sam Forza Horizon 5.

 

Znači, koja perverzija, najljepša next gen igra koju sam vidio. Inače nisam osobiti fan trkačih igara ali Forza 5 mi je spustila čeljust na pod sa svime - savršena grafika, gameplay, ogroman otvoreni svijet koji se može istraživati. 

 

Još kad vidim da će Forza Motorsport se vrtiti u 4K@60FPS sa ray tracingom, koja perverzija...

goodye uto 7.2.2023 15:25

Jel itko probao Game Pass Family? Moze li to na 5 racuna? Kao netflix racuni, ono svi po 5€...

 

I jel netko igrao HiFi Rush? Ja odigrao preko vikenda, odlicna igra, prede se za par sati, ali od prvog dana dostupna na pass.

goodye sri 8.2.2023 08:52

Imam xbox koji koristim na racunalu, i na njemu imam 2 mjeseca game pass koji sam dobio kao poklon, prije toga nisam imao gamepass.

Jel moguce na taj isti racun ona fora sa gold 36 mjeseci na ultimate? ili se mora praviti novi racun?

azzie sri 8.2.2023 17:12

 

XBOX GAME PASS TITLES FOR FEBRUARY 2023

Madden NFL 23 (Console and PC) EA Play – February 9

Madden NFL 23 is coming soon to PC Game Pass & Ultimate via EA Play! Give your Ultimate Team a boost and show you’re here to win.

EA Play and Ultimate members can score a Supercharge Pack by logging into Madden Ultimate Team between February 9 and March 9, 2023.

SD Gundam Battle Alliance (Cloud, Console, and PC) – February 9

Strange phenomena are twisting legendary moments from Gundam history, and you’re in charge of fixing them.

SD Gundam Battle Alliance is a multiplayer Gundam action RPG where you can smash foes solo or with friends in thrilling mechanized combat.

Acquire new mobile suits, power them up, and take them into battle in various missions!

Mount & Blade II: Bannerlord (Cloud, Console, and PC) – February 14

Set forth on an epic adventure in a fictional Dark Ages sandbox that combines strategy and action-RPG gameplay.

Carve out your own kingdom or champion another’s cause as you explore the vast, reimagined continent of Calradia in this prequel to the critically acclaimed, Mount & Blade: Warband.

Cities: Skylines – Remastered (Cloud and XBOX X/S) – February 15

Cities: Skylines is an award-winning, best-selling management game, now remastered for Xbox Series X|S with all of its robust city-simulation gameplay and unique charm along for the ride.

Design, build, and manage the city of your dreams, from public services to civic policies, and challenge yourself to grow from a simple town to a bustling metropolitan hub.

Shadow Warrior 3: Definitive Edition (Cloud, Console, and PC) – February 16

Trek across a mythic Asian land infused with the magic and technology of ancient samurai, now overrun by the demonic yokai from Japanese folklore.

Experience the Definitive Edition of Shadow Warrior 3 with tons of new features and modes with fast-paced gunplay, razor-sharp melee combat, and a spectacular free-running movement system.

Atomic Heart (Cloud, Console, and PC) – February 21

Available on day one with Game Pass: In a mad and sublime utopian world, take part in explosive encounters.

Adapt your fighting style to each opponent, use your environment and upgrade your equipment to fulfill your mission.

If you want to reach the truth, you’ll have to pay in blood.

Tvpronlem pet 10.2.2023 09:42

uzeo sam nedavno Venom vs2881 punjac+dvije baterije.
ok to izgleda, nista posebno, klasicni komad plastike.
medutim oba kontrolora mi pokazuju da su napunjeni cca 75% (nakon cijele noci punjenja)....ima li netko drugi takvo iskustvo? 

Hexfire pet 10.2.2023 10:04
Tvpronlem kaže...

uzeo sam nedavno Venom vs2881 punjac+dvije baterije.
ok to izgleda, nista posebno, klasicni komad plastike.
medutim oba kontrolora mi pokazuju da su napunjeni cca 75% (nakon cijele noci punjenja)....ima li netko drugi takvo iskustvo? 

 Iskreno, nisam obraćao pažnju. Imam onaj model na koji stanu dva kontrolera i više manje su stalno na njemu.

Hexfire pet 10.2.2023 11:17
Tvpronlem kaže...

a koliko vam drze bateriju?
ako mogu napuniti pristojnu satnicu, onda me nije briga 

 A gle, jako teško mi je reći pošto imam 2 komada. Kad se jedan slučajno i isprazni uvijek imam drugi skroz pun. Ali u pravilu ih sa punjača skidam i na punjač vraćam. Imao sam prije original xbox bateriju unutra i onako od oka ne mogu reći da vidim neku razliku. Ako ćeš i ti svojeg stalno vraćati na punjač, ne vidim zašto se opterećivati s time. 

nike098 pon 13.2.2023 22:14

Ja sam uzeo duracell 2500 mah, punim je cca 12 h, takoder mi pokazuje cca 75 posto napunjenosti, ali dosta dugo traju, kad se isprazni stavim ih punit cca12h uzimam druge dvi napunjene i nastavljam peglat.