antimadridista pon 28.11.2022 21:27
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...

Imate na gamivu Modern Warfare 2 US key za 40-ak eura. 45 eura ali kad se unese kod za cyber monday popust, ispadne 40-ak. 

Tebi radi US key na Irskom/UK...ne znam koji je.....acountu?

 Na Xboxu se moze aktivirati key sa bilo koje regije ako se koristi VPN

x18x05x uto 29.11.2022 07:40
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...

Imate na gamivu Modern Warfare 2 US key za 40-ak eura. 45 eura ali kad se unese kod za cyber monday popust, ispadne 40-ak. 

Tebi radi US key na Irskom/UK...ne znam koji je.....acountu?

 Na Xboxu se moze aktivirati key sa bilo koje regije ako se koristi VPN

 Samo se je zbunio jer piše u svakoj temi na forumu, onda mala pomutnja.

 

 

Hexfire sri 30.11.2022 13:57
Cri.Lu99 kaže...

Ovi šta uzimaju igre preko Gamiva... Imate li ovu pretplatu? Isplati li se?

 Prerijetko kupujem tamo da bi mi se isplatilo. Drugo da nemam gamepass onda bih uzimao nešto non stop. Odokativno 200kn godišnje. Ne vjerujem da bih toliko uspio uštedjeti na igrama i dobiti na tim giveawayima. 

azzie sri 30.11.2022 15:13
Cri.Lu99 kaže...

Ovi šta uzimaju igre preko Gamiva... Imate li ovu pretplatu? Isplati li se?

 Mislim da ne , ja sam imao pretplatu jedno 2-3 mjeseca i pokupovao "starije" igre za Xbox pa mi se isplatilo ali kasnije vise nema smisla pogotovo ako imas gamepass jer se previse toga nakupi .

Hexfire čet 1.12.2022 09:51

Odigrao novi Plague Tale, 0/10. 

 

Krenuo jučer Immortality. Must play za fanove. Tko je igrao ostalo od Sama Barlowa zna što očekivati. Opet je to na sličnu foru, ali dovoljno drugačije od prethodne dvije igre. Možda malo fali tog detektivskog duha prethodne dvije igre, ali impresivan je način na koji je sve to povezano i kako lako je skakati iz scene u scenu. Glavna ženska uloga je odlična. UI je srećom puno bolji nego u Telling Lies. Očekujem da barem nešto osvoji na Game Awardsima jer stvarno zaslužuje.

Tvpronlem čet 1.12.2022 10:59
Hexfire kaže...

Odigrao novi Plague Tale, 0/10. 

 

Krenuo jučer Immortality. Must play za fanove. Tko je igrao ostalo od Sama Barlowa zna što očekivati. Opet je to na sličnu foru, ali dovoljno drugačije od prethodne dvije igre. Možda malo fali tog detektivskog duha prethodne dvije igre, ali impresivan je način na koji je sve to povezano i kako lako je skakati iz scene u scenu. Glavna ženska uloga je odlična. UI je srećom puno bolji nego u Telling Lies. Očekujem da barem nešto osvoji na Game Awardsima jer stvarno zaslužuje.

 zbog cega 0/10

mene isto nije previse dojmila, al me zanima zasto ti je 0

Nuclear_Phoenix čet 1.12.2022 11:50
hrwoyem kaže...

Jel tko koristi lidlove punjive baterije Tronic 2400 mAh? Izdrže mi nekih 5 dana uz blagu vibraciju, a ako aktivno koristim slušalice to se spušta na 2 dana. Jel bi ikeine baterije bile puno bolje?

 Crne Eneloop, igram sat-dva dnevno, kako kada, znam ih i po 10 dana ne puniti... Bio je komplet 4 baterije + punjač za neke smiješne novce u Linksu, tipa 200tinjak kn.

Arnold Šrafncinger čet 1.12.2022 11:55
Tvpronlem kaže...
Hexfire kaže...

Odigrao novi Plague Tale, 0/10. 

 

Krenuo jučer Immortality. Must play za fanove. Tko je igrao ostalo od Sama Barlowa zna što očekivati. Opet je to na sličnu foru, ali dovoljno drugačije od prethodne dvije igre. Možda malo fali tog detektivskog duha prethodne dvije igre, ali impresivan je način na koji je sve to povezano i kako lako je skakati iz scene u scenu. Glavna ženska uloga je odlična. UI je srećom puno bolji nego u Telling Lies. Očekujem da barem nešto osvoji na Game Awardsima jer stvarno zaslužuje.

 zbog cega 0/10

mene isto nije previse dojmila, al me zanima zasto ti je 0

 Zbog cega 0? Zato kaj covjek nema ukusa i mora bit poseban. Logicno 

Hexfire čet 1.12.2022 12:00
Tvpronlem kaže...

 zbog cega 0/10

mene isto nije previse dojmila, al me zanima zasto ti je 0

 Jer ne valja. Ne samo da je ova igra loša, nego su s ovako debilnom pričom pokvarili i prošlu igru. Napisao sam detaljnije u temi od same igre.

Hexfire čet 1.12.2022 14:00
SaintGriz kaže...
Hexfire kaže...

Odigrao novi Plague Tale, 0/10. 

 0/10, ajd budi realan. Pa koji k si ju odigrao onda? Jesi mazohist neki?

 Pa da vidim dal je kraj jednako loš ko i ostatak igre. Kako bih inače znao da je 0/10?

MEGATAMA čet 1.12.2022 14:11

Hvala dragom bogu da sam ja uzivao u igri i da mi je u ovoj godini u samom vrhu uz Elden,Ragnarok.

Takodjer je vizualno i zvucno spektakularna na XsX.

Ali razumijem,ima hrpa ekipe koja se smatra gamerima a igraju samo FIFU od 1997 naprimjer,tako da me ne cudi da je nekome Plague 0 od 10.

Overflow1984 pet 2.12.2022 08:59

Jel postoji kakva stranica di se "besplatno djeli kakva Xbox igra, s vremena na vrijeme? Znaci, nekaj ko sto imaju Steam, Epic games, Origin itd al da nije za PC nego Xbox?!

 

Znam da je uz "pomoc" Game Passa zbilja puno igara na raspolaganju, al vise me ovo onak zanima ..

 

Recimo, znam da je prije bio onaj Trials serijal od Ubisofta na Game Passu.. Nije igra pre skupa, daleko od tog, al nekako mi bzvz opet kupovat to kad sam origigi za komp kupio taman nešto prije nego sam razmisljao da kupim Xbox (zao mi jedino sto nisam tu konzolu uzeo prije )

azzie pet 2.12.2022 10:33
Overflow1984 kaže...

Jel postoji kakva stranica di se "besplatno djeli kakva Xbox igra, s vremena na vrijeme? Znaci, nekaj ko sto imaju Steam, Epic games, Origin itd al da nije za PC nego Xbox?!

 

Znam da je uz "pomoc" Game Passa zbilja puno igara na raspolaganju, al vise me ovo onak zanima ..

 

Recimo, znam da je prije bio onaj Trials serijal od Ubisofta na Game Passu.. Nije igra pre skupa, daleko od tog, al nekako mi bzvz opet kupovat to kad sam origigi za komp kupio taman nešto prije nego sam razmisljao da kupim Xbox (zao mi jedino sto nisam tu konzolu uzeo prije )

Ne, rijetko se igre besplatno dijele za XBOX eventualno se nešto može naci na linku ispod ali slabo, naravno imaš besplatne 2 GOLD igre svaki mjesec ali time se ne bi zamarao jer su uzasne kvalitete i starije od Krista.

https://www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/new/


Moja preporuka ti je da si kupiš sa Enebe ili Gamiva ARG verziju (VPN aktivacija) jer za par eura možeš dobiti 3-4 odlična stara naslova pogotovo ako nisi ranije imao konzolu.(npr - Murdered: Soul Suspect , Dragon's Dogma: Dark Arisen ,Thief , Metro Redux Bundle..) i to sve dobiješ s 5-6 eura .


https://www.eneba.com/store/xbox?page=1&platforms[]=XBOX&sortBy=PRICE_ASC&types[]=game (isključi gore kvačice sve OSIM Type:Game i Platforms:Xbox Live )

 

 

 

Hexfire pet 2.12.2022 11:14
DeniZg kaže...
Na Gamepass dolazi novi Lego Star Wars.

 E to je već fino. Čuo sam da je iznenađujuće kvalitetan naslov. Dosta bolje od prijašnjih 400 Lego igara koje su sve na isti kalup.

 

A i ovaj Hot Wheels bi trebao biti zabavan.

MEGATAMA pet 2.12.2022 11:17

Hvala dragom bogu da su dali Plague na gamepass,ta igra sama po sebi je opravdala uzaludno placanje passa barem za pola godine.

I ogroomna pohvala Microsoftu za play anywhere,nekome to ne znaci nista ali posto ja gejmam i na kompu meni je to bitno.

 

Legaci znaju ispast iznenadjujuce kvalitetni 🥂

Hexfire pet 2.12.2022 11:24
MEGATAMA kaže...

Hvala dragom bogu da su dali Plague na gamepass,ta igra sama po sebi je opravdala uzaludno placanje passa barem za pola godine.

I ogroomna pohvala Microsoftu za play anywhere,nekome to ne znaci nista ali posto ja gejmam i na kompu meni je to bitno.

 

Legaci znaju ispast iznenadjujuce kvalitetni 🥂

 Hoćeš nas sad barem 6 mjeseci poštedjeti svojih jadikovki da gamepass ne valja?

x18x05x pet 2.12.2022 11:44
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Hvala dragom bogu da su dali Plague na gamepass,ta igra sama po sebi je opravdala uzaludno placanje passa barem za pola godine.

I ogroomna pohvala Microsoftu za play anywhere,nekome to ne znaci nista ali posto ja gejmam i na kompu meni je to bitno.

 

Legaci znaju ispast iznenadjujuce kvalitetni 🥂

 Hoćeš nas sad barem 6 mjeseci poštedjeti svojih jadikovki da gamepass ne valja?

 Vjv ne kuži da se previše hvali sa svim što ima.

No, igrati se može i sa Xbox Gold. Kupiš igru koju hoćeš pa igraš. Čemu napadanje Gamepass?!

MEGATAMA pet 2.12.2022 12:04
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Hvala dragom bogu da su dali Plague na gamepass,ta igra sama po sebi je opravdala uzaludno placanje passa barem za pola godine.

I ogroomna pohvala Microsoftu za play anywhere,nekome to ne znaci nista ali posto ja gejmam i na kompu meni je to bitno.

 

Legaci znaju ispast iznenadjujuce kvalitetni 🥂

 Hoćeš nas sad barem 6 mjeseci poštedjeti svojih jadikovki da gamepass ne valja?

Hoces nas ti postedjet nebuloza poput 0/10 jednoj od najboljih igara ove godine?....

 

Hexfire pet 2.12.2022 12:59
MEGATAMA kaže...

Hoces nas ti postedjet nebuloza poput 0/10 jednoj od najboljih igara ove godine?....

 

Ako je to cijena koju moram platiti za dobrobit foruma, žrtvovati ću se. 

 

Nema ništa loše u tome da ti se sviđaju loše igre. Svaka budala ima svoje veselje. Vidi samo koliko ljudi smatra Žuju najboljom pivom.