Archy pet 8.7.2022 13:25

Pozdrav, jucer uzeo ps plus 3 mjeseca sa g2a stranice, gdje sam uvijek uzimao pretplate. Dobio kod sve regularno, odem na plejku da upisem kod, sve oke prihvatio , dosao do kraja da stisnem jos da prihvatam i to je to. Medjutim nigdje ne stoji da sam pretplacen, pogledao na soniju, pa na mobilnoj aplikaciji pa preko web stranice, nista. Ajd reko opet cu pokusati unijeti kod, prodje kod opet, hajd reko sad ce proraditi, ono opet nista. Treci put da unesem kod, kad izbaci da je kod iakoristen. Javio se na g2a prodavacu koji me odbrusi da se javim oficialnom supportu da mi kazu kad je aktiviran kod i da mu posaljem sliku. Satrao se trazeci neki live chat, nezz jel sto sam iz Bosne pa ne daju nam nista hah. Uglavnom njemacki je racun, uzeo njemacku pretplatu, kod prosao, ali nisam pretplacen. Kontam da nije problem zbog novog plusa sto je nedavno doslo, ili je do koda nesto. Cisto da vidim je li imao ko susret sa ovim problemom ako ne da halalim pare i pokusa na wallet staviti pa direktno uzeti plus. Hvala