gamex1423 pon 24.7.2023 19:18
markma kaže...
gamex1423 kaže...

Eno dosta VR igara na akciji. Ja kako sam poceo koristiti turski acc samo kupujem VR igre, tamo dodju 30-50% US store cijene :D

 Kako kupujes igre? Pokusao sam povezati revolut, ali je odbija.

 Malo je procedura jer moras imati virtuelnu tursku karticu, pa onda nju dopunjavati. Tom karticom direktno kupujem na turskom acc. Ak hoces javi se u pp pa ti dam broj da se javis na viber ili whatsapp pa ti objasnim.

gamex1423 sri 26.7.2023 08:54
markma kaže...
Danas sam sve namjestio. Idem preko Ininala i sve radi zasad. Oldubil ne vidim da se nesto isplati.

 Kako dopunjavas ininal? Oldubil se ubezobraznili, svi njih koriste pa digli proviziju na uplate vec ba 9.3%. Za ininal jos nisam nasao nacin da dopunjavam, a imam i njega.

markma sri 26.7.2023 12:46

Revolut - Transferi - Novo - Kartica primatelja i tu ukucas svoju virtualnu karticu sa Ininala (uzmu nesto sitno, manje od 1% i to samo revolut)
Tu ininal karticu povezes sa psn tr. I kupujes direktno igre. Preko nadopune lira na racun nije htjelo. Ali igru kad kupis odmah skine sa kartice.

Ako treba jos detaljnije pisi.

gamex1423 pet 28.7.2023 13:03
markma kaže...
Revolut - Transferi - Novo - Kartica primatelja i tu ukucas svoju virtualnu karticu sa Ininala (uzmu nesto sitno, manje od 1% i to samo revolut)
Tu ininal karticu povezes sa psn tr. I kupujes direktno igre. Preko nadopune lira na racun nije htjelo. Ali igru kad kupis odmah skine sa kartice.

Ako treba jos detaljnije pisi.

 Hvala ti za info. Sranje sto sam ja iz BiH a iz BiH skoro nista nije podrzano ni moguce, kao npr. ni revolut. Ali ako je tako potrudit cu se da nekog od poznanika zamolim da napravimo i verifikujemo revolut acc.... Trenutno mi ode 15-20% dok dobijem pare na turskoj kartici zbog okolnog puta.....

MEGATAMA pet 25.8.2023 16:53

Ekipa pada u nesvijest na novi izgled No Mans Sky,kazu da je od kompletnog blura skocilo na razinu bistrine Red Matter 2.

Uveli su foveated rendering u igru,taj tech je ispao znacajniji za VR nego sto se predvidjalo.

Hrpa hrpa toga se desava sa PSVR2 ali pored Diablo 4 nemam vremena za nista drugo.

Chronosus pet 25.8.2023 18:41

Prevruce je za VR.😏

A no man's sky sam taman deinstalirao. Igrao sam toliko da se dignem s planeta jer sam mislio da će to imati wow efekt, al jednostavno nije moj đir. Baš ću reinstalirati čisto da vidim jel fakat izgleda toliko bolje.

Btw, vidim da ljudi nisu baš oduševljeni firewallom.

gamex1423 pon 28.8.2023 03:26
MEGATAMA kaže...

Ekipa pada u nesvijest na novi izgled No Mans Sky,kazu da je od kompletnog blura skocilo na razinu bistrine Red Matter 2.

Uveli su foveated rendering u igru,taj tech je ispao znacajniji za VR nego sto se predvidjalo.

Hrpa hrpa toga se desava sa PSVR2 ali pored Diablo 4 nemam vremena za nista drugo.

 Citao sam koliko svi hvale update i opet se nisam nadao tolikom WOW efektu u promjenama :O

Chronosus ned 1.10.2023 18:19
MEGATAMA kaže...

Da vidio sam za Red Matter prije neki dan i razmisljam tko je tu lud,prvo nam daju najstavak pa onda prvi dio.A prica povezana....

 

Navodno nije direktno povezana, samo ti daje neki kontekst.

Meni ima nekog smisla, stavili su dvojku koja je vjerojatno bolja u svim aspektima pa da vide kako ide. Očito se dovoljno dobro prodala da se isplati i jedinicu portati na PSVR2.
Sramota da Ubisoft sa svojim resursima stavlja Assassins Creed VR samo na Quest.

MEGATAMA ned 1.10.2023 18:29
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Da vidio sam za Red Matter prije neki dan i razmisljam tko je tu lud,prvo nam daju najstavak pa onda prvi dio.A prica povezana....

 

Navodno nije direktno povezana, samo ti daje neki kontekst.

Meni ima nekog smisla, stavili su dvojku koja je vjerojatno bolja u svim aspektima pa da vide kako ide. Očito se dovoljno dobro prodala da se isplati i jedinicu portati na PSVR2.
Sramota da Ubisoft sa svojim resursima stavlja Assassins Creed VR samo na Quest.

Pa po prici u dvojci ja sam zakljucio da je direktni nastavak na prvi dio.

 

Sto se tice AC to je ocito financirala META kao svoju ekskluzivu.

 

 

Moram rec da sam ovaj zadnji dio ljeta proveo bez VR2 je bi mi se celo pocelo znojit nakon par minuta igre,katastrofa.

Sony je stavio najgore moguce materijale na ta kontaktna mjesta sa nasom kozom.

Guma na sve strane,nisam 100% siguran ali mislim da sam osjetio strujanje zraka u Pico 4 kad sam ga koristio zadnji put,takodjer je bio vruc dan i nije mi se celo uopce znojilo.Ogromna steta da ne mogu koristit VR2 kada je jako toplo.

Bitanga pon 2.10.2023 07:23
MEGATAMA kaže...

 

 

Moram rec da sam ovaj zadnji dio ljeta proveo bez VR2 je bi mi se celo pocelo znojit nakon par minuta igre,katastrofa.

Sony je stavio najgore moguce materijale na ta kontaktna mjesta sa nasom kozom.

Guma na sve strane,nisam 100% siguran ali mislim da sam osjetio strujanje zraka u Pico 4 kad sam ga koristio zadnji put,takodjer je bio vruc dan i nije mi se celo uopce znojilo.Ogromna steta da ne mogu koristit VR2 kada je jako toplo.

 

Da, meni je to glavna boljka VRova.

 

Ne vjerujem čak ni da je do materijala na kontaktnim mjestima. Da nije guma nego spužva kao na questu2 bilo bi ti isto, samo bi se spužva nakon nekog vremena natopila znojem :)

MEGATAMA pon 2.10.2023 08:57
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

 

 

Moram rec da sam ovaj zadnji dio ljeta proveo bez VR2 je bi mi se celo pocelo znojit nakon par minuta igre,katastrofa.

Sony je stavio najgore moguce materijale na ta kontaktna mjesta sa nasom kozom.

Guma na sve strane,nisam 100% siguran ali mislim da sam osjetio strujanje zraka u Pico 4 kad sam ga koristio zadnji put,takodjer je bio vruc dan i nije mi se celo uopce znojilo.Ogromna steta da ne mogu koristit VR2 kada je jako toplo.

 

Da, meni je to glavna boljka VRova.

 

Ne vjerujem čak ni da je do materijala na kontaktnim mjestima. Da nije guma nego spužva kao na questu2 bilo bi ti isto, samo bi se spužva nakon nekog vremena natopila znojem :)

To se u vecoj mjeri moze rijesit aktivnim hladjenjem,VR2 ga ima tojest ima vent ali ja to ne osjetim,kod Pico 4 bas se osjeti strujanje zraka na celu.

 

Mislim da je tu Apple posvetio ogromnu pozornost i bas me zanima kako je nosit Vision Pro po vrucinama.

Bigscreen Beyond je velicine naocala ali opet se kompletno pripija uz kozu tako da pretpostavljam da onda znoj curi na oci...ako ga ima posto su nam doslovno prekrivene samo oci i rubovi oko ociju.

 

 

Bitanga pon 2.10.2023 09:26
MEGATAMA kaže...

To se u vecoj mjeri moze rijesit aktivnim hladjenjem,VR2 ga ima tojest ima vent ali ja to ne osjetim,kod Pico 4 bas se osjeti strujanje zraka na celu.

 

Mislim da je tu Apple posvetio ogromnu pozornost i bas me zanima kako je nosit Vision Pro po vrucinama.

Bigscreen Beyond je velicine naocala ali opet se kompletno pripija uz kozu tako da pretpostavljam da onda znoj curi na oci...ako ga ima posto su nam doslovno prekrivene samo oci i rubovi oko ociju.

  

 

Da, ventilacija će riješiti magljenje, ali neće i znojenje. Jer ti se cijelo tijelo znoji radi toga što se krećeš, šamaraš, nabijaš...

A onda se svuda znojiš, pa tako i ispod guma, spužvica i sl. gdje ventilatori ne dopiru.

Chronosus pon 2.10.2023 11:53
MEGATAMA kaže...

To se u vecoj mjeri moze rijesit aktivnim hladjenjem,VR2 ga ima tojest ima vent ali ja to ne osjetim,kod Pico 4 bas se osjeti strujanje zraka na celu.

 

Mislim da je tu Apple posvetio ogromnu pozornost i bas me zanima kako je nosit Vision Pro po vrucinama.

Bigscreen Beyond je velicine naocala ali opet se kompletno pripija uz kozu tako da pretpostavljam da onda znoj curi na oci...ako ga ima posto su nam doslovno prekrivene samo oci i rubovi oko ociju.

 

 

 

 

VR2 ima vent koji izvlači toplinu, ne puše prema čelu. To primarno pomaže za spriječavanje magljenja, al pretpostavljam da malo pomaže i kod znojenja.

Ali nema ti tu pomoći čim je na licu.Kako je već neko rekao, ja sam prije VR2 koristio samo Vive na duže pruge, on ima spužvice i mokar si za čas jednako kao i na VR2. Samo je dodatan problem što su onda te spužvice odvratne i natopljene, VR2 bar lagano prebrišeš.

MEGATAMA pon 11.12.2023 15:36

Probao demo Rezija 4,ovo izgleda jos bolje nego Rezi 8 u VRu.

Rezi 4 mi je bio medju najdrazim Playstation 2 igrama(nazalost nisam imao Gamecube) i igrat ga ovako u VRu sa ovakvom grafikom i atmosferom...da,to je to 🥂

MEGATAMA pet 15.12.2023 13:03

Ne stignem puno igrat ali dosao sam malo dalje u Rezzi 4 i ovo je sve bolje,tehnicki,vizualno te bistrinom prikaza je bolje od Village.Detaljnost svega je fantasticna....opcenito je izuzetno atmosfericno zahvaljujuci vizualima i ambijentalnim zvukovima.Sto se tice naprezanja ociju,osjecaja mucnine itd i po tom pitanju je sve odlicno 🥂

TonyTheB sri 20.12.2023 13:18

Ako netko zna...gdje u Slavoniji (Sl. Brod/Osijek....) kupiti igre za PS5 za VR2?

Htio je kupiti za Bozic (u Santa D.), ali izgleda da nema nista za VR2.

Neki savjet, ideja....

 

Hvala T.

 

 

P.S. Pitam za frenda (nemam PS), kupio je necacima PS5 i VR2 (bez igre) i sad ima "problem"....kaze da ne moze naci!

MEGATAMA sri 20.12.2023 15:05
TonyTheB kaže...

Ako netko zna...gdje u Slavoniji (Sl. Brod/Osijek....) kupiti igre za PS5 za VR2?

Htio je kupiti za Bozic (u Santa D.), ali izgleda da nema nista za VR2.

Neki savjet, ideja....

 

Hvala T.

 

 

P.S. Pitam za frenda (nemam PS), kupio je necacima PS5 i VR2 (bez igre) i sad ima "problem"....kaze da ne moze naci!

To su manje i jeftinije igre i vecina je digitalna,izuzevsi Resident Evile isl.