Virty sub 19.7.2014 08:56
Stolnik kaže...
Jel ima kakva lista igara za Vitu? Ili skoro sve igre koje idu na PS3 se mogu igrat i na Viti? btw jel ima GTA SA i GTA IV za Vitu il je i to fake kao i ona finta s GTA V? Hvala :)

A ono, google ti je prijatelj :)

Evo na brzaka: Wikipedia

Možeš bacit oko i na playstation store KLIK

Stolnik sub 19.7.2014 09:20
Virty kaže...
Stolnik kaže...
Jel ima kakva lista igara za Vitu? Ili skoro sve igre koje idu na PS3 se mogu igrat i na Viti? btw jel ima GTA SA i GTA IV za Vitu il je i to fake kao i ona finta s GTA V? Hvala :)

A ono, google ti je prijatelj :)

Evo na brzaka: Wikipedia

Možeš bacit oko i na playstation store KLIK

 

Hvala, ovo na Wikipediji sam prije nasao ali nisam znao koliko je to pouzdano tj kad je zadnji put update-ana lista. A u Store-u ima samo 80 igara :O btw preko Remote Desktop-a mogu igrat bilo koju igru s PC-a ili samo one koje to podrzavaju? Hvala :)
Virty sub 19.7.2014 16:33

Remote ti služi za igranje PS4 igara, nisam siguran da to radi sa PC-em.

PC u globalu zaboravi, postoji neka konekcija sa Vitom, ali nema veze sa igranjem....možda gledanje videa/slika/muzike....

bruno03 sub 19.7.2014 19:50
Virty kaže...
bruno03 kaže...

Ima li Vita video player i koje formate podržava? podržava li titlove i mkv, h264 datoteke?

MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer 3), MP4 (MPEG-4 AAC), and WAVE (Linear PCM).

Video formats supported include: MPEG-4 Simple Profile (AAC) and H.264/MPEG-4 AVC High/Main/Baseline Profile (AAC).

Image and photo formats supported include JPEG, TIFF, BMP, GIF, and PNG.

 

 

Možda su dodali još koji format u zadnjim firmwareima, nisam provjerava.

Ima li kakva aplikacija na Playstation Storeu tipa VLC koja podržava sve moguće formate i titlove?

Virty sub 19.7.2014 21:56
Flore kaže...

Je li PS Vita jailbreakana?

Je li PS Vita 2 jailbreakana?

Kada je izasla ova nova, pocetkom godine?

U biti nema Vite 2, to je ista konzola, samo sa malim preinakama (vrsta ekrana, težina, memorija...)

Koliko znam postoje 2 serije; PCH-1000 series i PCH-2000 series (Vita slim).

Glede jailbreaka, ekipa su to radila, ali kako me to ne zanima, nisam se dublje upušta u tu tematiku :(

 

Virty sub 19.7.2014 22:00
bruno03 kaže...
Virty kaže...
bruno03 kaže...

Ima li Vita video player i koje formate podržava? podržava li titlove i mkv, h264 datoteke?

MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer 3), MP4 (MPEG-4 AAC), and WAVE (Linear PCM).

Video formats supported include: MPEG-4 Simple Profile (AAC) and H.264/MPEG-4 AVC High/Main/Baseline Profile (AAC).

Image and photo formats supported include JPEG, TIFF, BMP, GIF, and PNG.

 

 

Možda su dodali još koji format u zadnjim firmwareima, nisam provjerava.

Ima li kakva aplikacija na Playstation Storeu tipa VLC koja podržava sve moguće formate i titlove?

Nebih znao, možda netko sa ovog topica to koristi, pa nek napiše.

Jbg, orjentiram sam samo na igranje :)

Zura ned 20.7.2014 11:12

Može li neko preporučiti kakvu igru za vitu? Igrao sam teraway, uncharted-golden abyss, wipeout, lego-LOTR, rayman legend. Uglavnom mi najviše leže platformeri i akcijsko/avanturističke poput unchartera.

Stolnik čet 24.7.2014 20:20

Nabavio Vitu, ali mi je nekaj cudno na ekranu. Prvi put se susrecem s OLED ekranom pa ne znam dal je to normalno, al kad je bas crna pozadina onda se po noci primjeti da su po ekranu kao neke tockice. Jel tak i kod vas?

Probao sam poslikati po noci crnu pozadinu al kamera ne vidi tockice, pa sam poslikao jednu na Lock Screen-u koja se jedva vidi, a i jedva ju je kamera zabiljezila. Pa me zanima jel to normalno tj jel tak i kod vas ili je to neka greska s ekranom?

 

Hvala :)

DeniZg čet 24.7.2014 21:35
Stolnik kaže...

Nabavio Vitu, ali mi je nekaj cudno na ekranu. Prvi put se susrecem s OLED ekranom pa ne znam dal je to normalno, al kad je bas crna pozadina onda se po noci primjeti da su po ekranu kao neke tockice. Jel tak i kod vas?

Probao sam poslikati po noci crnu pozadinu al kamera ne vidi tockice, pa sam poslikao jednu na Lock Screen-u koja se jedva vidi, a i jedva ju je kamera zabiljezila. Pa me zanima jel to normalno tj jel tak i kod vas ili je to neka greska s ekranom?

 

Hvala :)

To ti je normalno sa svim OLED ekranima. Meni je tako i na Viti i na Samsung Galaxyu S3.

Stolnik čet 24.7.2014 21:57
DeniZg kaže...
Stolnik kaže...

Nabavio Vitu, ali mi je nekaj cudno na ekranu. Prvi put se susrecem s OLED ekranom pa ne znam dal je to normalno, al kad je bas crna pozadina onda se po noci primjeti da su po ekranu kao neke tockice. Jel tak i kod vas?

Probao sam poslikati po noci crnu pozadinu al kamera ne vidi tockice, pa sam poslikao jednu na Lock Screen-u koja se jedva vidi, a i jedva ju je kamera zabiljezila. Pa me zanima jel to normalno tj jel tak i kod vas ili je to neka greska s ekranom?

 

Hvala :)

To ti je normalno sa svim OLED ekranima. Meni je tako i na Viti i na Samsung Galaxyu S3.

 

Aha, puno hvala, ja sam mislio da sam dobio ekran s greskom :P
_itsmoriarty pet 26.4.2024 15:28
Mirkopoter kaže...
_itsmoriarty kaže...
Pozdrav, neka procjena koliko mogu dobiti za modanu ps vitu s preko 2k igara. ( nes, snes, gba, sega ) ? Imam i torbicu takodjer i 3 fizicke igre.

Hvala!

 Koliko mSD? OLED ili Slim?

 PCH-1004 ne znam jel to oled ili slim, ne razumijem se bas u PS Vite i ima 16GB SD Karticu

dax-lax sub 27.4.2024 08:11

Prije 2-3 god sam svoju stavio na njušku za 200 i dobio ponudu 250€, ali nisam pristao i ipak je ostavio.
1000-oled, Henkaku enso, adrenaline, retroarch, 4gb pscard, 128GB sd2vita.
Mislim da bi se 200 dalo i sad dobiti, pogotovo ako je baterija kolko-tolko ok.

Sad mi je zapelo za oko da nabavim kit (PSPi) sa rpi cm4 pa da gore roknem retropie s hrpom platformi ali traže malo previše za to.