Marko :D pet 31.12.2021 16:00

Da li još nekome teme u kojima sudjelujem ne baca zadnje teme na vrh nego ih ostavlja gdje su bile? Zadnja aktivna tema mi je jedna u kojoj sam poruku poslao jučer, dok je ona u kojoj sam nedavno poslao poruku, predzadnja na listi.

Miro uto 11.1.2022 21:34
playjob kaže...
Niti jedan članak ne mogu otvorit ako iz foruma uđem u komentiranje članaka pa otamo kliknem na članak…

 

Pero Dinamit kaže...
To sam i ja vec prijavio nekoliko puta, vjerojatno imaju prioritetnije bugove za rjesavati.
I to je samo na mobilnoj verziji.

 Ovo sada radi kako treba.

 

Ispričavamo se što je malo potrajalo dok se to riješilo.

Marko :D ned 23.1.2022 14:11
EXIMO kaže...
Friday kaže...

Samo da se ogradim od ovih problema - moj crawl je zavrsio nocas pred 4

 Gdje su rezultati?? Friday se nije logirao na forum mjesec dana

Neslužbene informacije govore da mu je žena zabranila pristup forumu. 

Visak ned 23.1.2022 14:20
EXIMO kaže...
Friday kaže...

Samo da se ogradim od ovih problema - moj crawl je zavrsio nocas pred 4

 Gdje su rezultati?? Friday se nije logirao na forum mjesec dana

 Rezultati su još gori nego oni od popisa građana, pa redakcija vijeća treba li ih objaviti i tko to fetu po fetu uništava bug forum.

Miro uto 1.2.2022 21:15
jopis kaže...

Jel samo meni ne radi upload na forum. Probao sam pretvorit iz png u jpg, u editu posta se vidi slika, u objavljenom postu ne. Editirao sam već 5x, brisao sliku, stavljao jpg, opet isto

 Test

Damir22 pet 10.6.2022 21:02

S obzirom da se na zadnji prijavljeni problem nitko nije ocitovao, ne nadam se ni sada....

Dakle, forum ima nenormalan lag... Skrolas - zapinje. Kliknes na temu, otvori onu tri linije ispred, jer se ekran jos nije skrolao.

Pises nesto, stisnes 10 slova, a onda gledas slideshow kako se pojavljuje jedno po jedno na ekranu....

Mobilna verzija.....

Boris grozni pet 10.6.2022 21:08
Damir22 kaže...
S obzirom da se na zadnji prijavljeni problem nitko nije ocitovao, ne nadam se ni sada....

Dakle, forum ima nenormalan lag... Skrolas - zapinje. Kliknes na temu, otvori onu tri linije ispred, jer se ekran jos nije skrolao.

Pises nesto, stisnes 10 slova, a onda gledas slideshow kako se pojavljuje jedno po jedno na ekranu....

Mobilna verzija.....

 Tako je i meni bilo jedno vrijeme, sad radi sve super!

Vavoom sub 3.6.2023 23:48

Vidim da je ova tema sada već mrtva, pa ju dižem ponovo zbog jednog "felera" koji mi ide na živce 

 

 

Znači, meni svaki put u kutu gdje su one opcije za profil, poruke i sl. se pojavljuje kako imam novu notifikaciju, iako sam već otvorio i pogledao ju  Da li se ikome to dogodilo ili samo meni? Ako je, isprike ako je neko već piso o ovome 

 

Evo i slika ispod da vidite o čemu govorim 

Vavoom ned 4.6.2023 12:18
Marko :D kaže...

Taj bug je prisutan otkad su uvedene obavijesti. 😂

Evo jedan ogromni TD za modove zbog ovoga 

 

Veoma gl*po od njih šta su to napravili, ovo me jako nervira iako sam pročitao glavnu notifikaciju, brzo to treba ispraviti...

 

Edit: kolega Pero Dinamit je u pravu, imao sam jednu nepročitanu obavijest koju sam pročito i više mi se to ne pojavljuje  Ovo vrijedi i za ostale kolege, ako vas ovo šta sam naveo (obavijest o novoj notifikaciji i dalje stoji iako ste pročitali zadnju) jako nervira, pogledajte imate li koju nepročitanu obavijest, samo je otvorite (ne morate je čak i čitati, ali možete ako želite malo provježbat pamet ) i više vam se neće dizat kosa na glavi. Meni je pomoglo, nadam se da će i ostalima.

djigibao ned 4.6.2023 18:28

Ja bih imao jedan prijedlog/molbu, a vezano je za Arhivu poruka.

Ako je moguce dodati opciju odabira vise poruka pa da se mogu odjednom obrisati, jer ovako treba ici otvoriti svaku poruku i brisati jednu po jednu ili da se omoguci veci broj arhiviranih poruka.

Moja arhiva je puna, pa ako zelim sada nesto novo dodati u arhivu prvo trebam obrisati nesto staro.

 

 

ZAHVALJUJEM  

fromcelltohell sri 14.2.2024 13:21

Miro

 

Pozdrav. Zanima me jedna stvar, ako je profil korisnika Tomo53nja trajno uklonjen, kako onda može biti trenutno na forumu!?

Očito imate bug neki u sustavu. I nije to samo sad nego od kad mu je profil ugašen, uvijek stoji da je online a ne može biti.