Del_Boy97 sri 25.10.2023 17:09
millennial kaže...
Del_Boy97 kaže...

stoposto, popalio i pogasio u obicnom i u private modeu

 

prvi ne radi u oba slučaja, a drugi radi u oba slučaja

 vidiš da je problem na tvojoj strani.

 ha bože moj nigdje ne tvrdim da nije, samo sam postavio temu jer trebam pomoć

Bob Boss sri 25.10.2023 17:22
Del_Boy97 kaže...
millennial kaže...
Del_Boy97 kaže...

stoposto, popalio i pogasio u obicnom i u private modeu

 

prvi ne radi u oba slučaja, a drugi radi u oba slučaja

 vidiš da je problem na tvojoj strani.

 ha bože moj nigdje ne tvrdim da nije, samo sam postavio temu jer trebam pomoć

 Promjeni preglednik, inace u incoginito modu vecina ekstenzija ne radi osim ako nisi izricito ukljucio.

millennial čet 26.10.2023 00:36
Del_Boy97 kaže...
Marko :D kaže...

Otvoriš konzolu, osvježiš stranicu i vidiš koje ti greške izbacuje.

 riješio uz pomoć chat gpta, dao mi savjet da probam i ctrl+f5 koji se nisam sjetio napravit i voila! Sve radi

 znači da nisi obrisao pravilno povijest preglednika, kako ti je kolega savjetovao na početku teme. no dobro, bitno da je sad sve ok.

kunof00 sub 28.10.2023 09:55

Pa..ima u frontendu grešaka koje mogu proraditi uz refresh nevezano uz klijent, kao nedostupna 3rd party skripta sa nth.ch itd. pa nije nužno do korisnika.
Skripte nisu niti solidirane, različitih domena i postoji barem jedan ne-ssl request itd.
Server, barem trenutno, ne koristi nikakvu header kompresiju pa im je i tu neoptimizacija i dodatno usporava sve one inače bitne milisekunde pristupa.
Običan pagespeed (domene www.bug.hr i nor. m.bug.hr/forum) pokaže gro običnih tehničkih propusta koji bi mogli biti dovedeni u red

millennial sub 28.10.2023 20:42

da iskoristim temu, zadnja 2-3 dana web i forum rade jako sporo. forum svaka stranica se učitava 10-12 sek. probao preko moba, tri različita kompa, različite int. veze, isto. čini mi se da DDM pravi probleme, ali nisam imao vremena i volje previše proučavati.