Huawei

Huawei P20/P20 PRO

Kurvenrojber pon 19.10.2020 12:20
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

MEGATAMA pon 19.10.2020 12:56
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

Kurvenrojber pon 19.10.2020 13:14
MEGATAMA kaže...
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

 Pitam iz razloga jer S20+ Fan edition ima Snapdragon 865+ i naravno baterija je puno bolja nego na S20+. 

MEGATAMA pon 19.10.2020 13:20
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

 Pitam iz razloga jer S20+ Fan edition ima Snapdragon 865+ i naravno baterija je puno bolja nego na S20+. 

 Ja imam obican.

thebatman uto 10.11.2020 15:15
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

 Pitam iz razloga jer S20+ Fan edition ima Snapdragon 865+ i naravno baterija je puno bolja nego na S20+. 

 Ne postoji s20+fe, postoji samo s20fe i u hr dolaze sa exynosom. s20fe5g dolazi sa SD865, ali u nas ga nema nitko nego par "divljih" webshopova (koji uvoze iz eu mimo samsung hrvatska) ala neutrino. 

AmonZero pet 20.11.2020 22:24

Ja bas neki dan gledam svog i mislim si jbt s kojim mobitelom cu ovog zamijenit.

Meni je ovo najbolji mobitel kojeg sam imao dosad.

 

Prvo sam imao poslovni nekih god dana i onda sam kupio sebi privatno isti kojeg imam sad godinu i po skoro.

 

AmonZero ned 11.4.2021 11:30

Pitanjece

 

Jucer mi je kad sam izlazio iz auta ispao mob na beton. I ako je imao onu silikonsku masku, pao je bas na rub pa se u gornjem desnom kutu od straznjeg dijela napravila pukotina. Ne izgleda strasno, a i cijelo vrijeme nosim masku pa se slabije vidi, al zanima me dal je netko bio mijenjat taj straznji dio maske i koliko ga je kostalo ?

 

Na aliju taj straznji dio dode 4-5$, zamjena ne izgleda komplicirano, al nemam onaj pistolj za topli zrak da otopim ljepilo sa originalne maske (ne znam dal zelim isprobavat sa fenom) i da ga skinem pa me to sprjecava da ga sam zamijenim.

atiHD ned 16.5.2021 15:23

P20 imam zadnjih 2 godine. Telefon je bomba i ne mogu rec izdržao je moje korištenje, a ja telefon baš i ne štedim. Uglavnom prije 10 dana je pao s prvog kata, skršio se cijeli tj zadnja strana je skršena bila i savio se doslovno u bananu, ali fora je u tome da ekran radi kao i prvi dan bez ijedne ogrebotine. Dao kolegama u servisu da ga preslože u novo kućište i idemo dalje još 2 godine haha

SimeKZ ned 31.10.2021 10:39
Gigimon kaže...
Dosao dan kada p20 pro odlazi u mirovinu. Zamjenjen sa s20 5g.

Ja isto nakon 3g sluzbe ga sljedeci tjedan dajem jednom clanu obitelji. Mobitel je vrhunski, Huawei P20 Pro, ali nisam mogao odbiti 1500kn popusta, slusalice i bezicni punjac uz S21. 

FiTop pet 12.11.2021 16:12

Cura ima P20 Pro i strgala je kabel za punjenje, gledam malo i problem je naći 5A kabel da podrzava super charge. Gledao anker nema, baseus samo neki glupi s ledicama.. 

 

Ima netko da je kupio i radi super charge? :D

Apocalypso722 pet 7.1.2022 16:03

Zanima me dobivaju li i kolege sve manja i rjeđa ažuriranja raznih aplikacija? Evo danas vidio ažuriranje Chroma i Google preza, no to je prvo nakon možda i 3 tjedna ničeg. Dolazile su do prije mjesec dana barem svaka 2 dana po nešto, već me strah bilo da smo ostali bez podrške (čitaj: već sam se ponadao da imam izliku da upgradeam heh ćorak).

Kurvenrojber ned 12.3.2023 12:01

Ne mogu se prijaviti u Huawei ID pa ni u app gallery ni ništa. Aplikacija zastarjela, jel ju mogu ažurirati preko huawei websitea il gdje mi nudi install now ili će doć do problema? Android 8.1. se jos vrti i neću ga updatat.