Huawei

Huawei Mate 20 Lite (problemi, tips & tricks...)

aco77 uto 22.10.2019 21:23
djigibao kaže...

Vise je prema desnoj kaneri (slika s bijolm lampicom na punjaču)

A na ovoj slici se jasno vidi da ima led dioda blize ljjevoj kameri, i ja sam je uocio na svom telefonu, ali ona izgleda nicemu ne sluzi, u svakom slucaju kod mene ne svijetli niti jedna,moguce da je pregorila... 

xfire975 uto 22.10.2019 23:19

U desnom dijelu zvucnika na notchu, medutim poslije update 9.1.0.245, dosta slabije svijetli, upravo sad provjerio na par poziva i poruka. Prije je uredno svijetlila. Ne znam sta ce ti zastitno staklo, ja mob koristim vec dugo, i nema nista na ekranu, ima dobru zastitu. Najbolje ces je vidjet kad spojis mob na punjenje, svijetli bijelo, takode sad probo.

aco77 sri 23.10.2019 12:35
xfire975 kaže...
U desnom dijelu zvucnika na notchu, medutim poslije update 9.1.0.245, dosta slabije svijetli, upravo sad provjerio na par poziva i poruka. Prije je uredno svijetlila. Ne znam sta ce ti zastitno staklo, ja mob koristim vec dugo, i nema nista na ekranu, ima dobru zastitu. Najbolje ces je vidjet kad spojis mob na punjenje, svijetli bijelo, takode sad probo.

Kad nocu sva svjetla pogasim bukvalno da bude mrkli mrak,i kada ga spojim na punjac,vidi se jedva neka bijela lampica,al to je jako tesko primjetiti,danju ili ako ima bilo kakve svjetlosti nema sanse da uocis,izgleda da je to teski promasaj same led diode koja je neupotrebljiva skroz,samim tim iako mi je telefon ok,prelaskom sa s9 na ovaj,ovo je jedan ogroman minus.. 

DrAvA pet 20.12.2019 00:46

Gospodo, upravo sam dobio update na emui 10

 

Išao sam preko HiCare aplikacije,  pod "Brzim uslugama" imate oznaku "Više ". Nakon toga se otvara mnogo toga. Pritisnite "Ažuriraj". Dobit ćete mali update, oko 10MB... Nakon toga ponovno pritisnite na istom mjestu "Ažuriraj"...Meni je trebalo oko 5 puta za redom... I eto.... "Desetka" se skida... 

 

Za kraj screenshot sa Dark modom!!! 

DrAvA uto 24.12.2019 12:17

Update:

Prilikom korištenja Mate 20 lite (SNE-LX1) na Pie, učestalo sam dobivao obavijesti da imam grešku na memorijskoj kartici (micro sd 64GB, klasa 10).

No, nakon updejta na emui 10 (aka Q), nema više takve greške kako god koristio uređaj. Normalno se prebacuju fileovi sa interne memorije telefona na micro sd karticu, nema popup-ova o greški, čak je moguće da je sama brzina "prebacivanja" malo brža (moja procjena), ali možda se varam. 

 

Sve u svemu, emui 10 = 😉 👌 👍

DrAvA uto 24.12.2019 14:09

Nije bio samo kod mene. Ovaj mob je kupljen u 1. mjesecu 2019. godine i učestalo sam nalazio na raznim forumima baš ovaj problem. Vjerojatno zato što je ovo bila prva serija izrade ovog moba... Ali eto, sada je problem riješen softverskim putem

djigibao ned 5.1.2020 10:19
DrAvA kaže...

Gospodo, upravo sam dobio update na emui 10

 

Išao sam preko HiCare aplikacije,  pod "Brzim uslugama" imate oznaku "Više ". Nakon toga se otvara mnogo toga. Pritisnite "Ažuriraj". Dobit ćete mali update, oko 10MB... Nakon toga ponovno pritisnite na istom mjestu "Ažuriraj"...Meni je trebalo oko 5 puta za redom... I eto.... "Desetka" se skida... 

 

Za kraj screenshot sa Dark modom!!! 

 

Ima jos netko da je dobio EMUI 10 na ovaj ili neki drugi nacin?

Aksy pet 7.8.2020 18:54

Pozdrav... Ja imam p20 lite i uzeo sam preko neta preklopivu futrolu s tim da se mozes javljati na prednjem dijelu futrole, ne moras otvarati je. Ja sam nasao prvu za nekih 120kn a preko neta ista za 35kn i mogu ti reci da mi odlicna

ivanakoki ned 8.11.2020 21:02

Imam ogroman problem i molim pomoc. Nime sin mi poklonio svoj Huevei mate 20 lite samo neka promjenim staklo. Pomjenim ga i pokusam upalit kad ono 6 znamenki lozinka. Naravno malac nema pojma koji su to brojevi. Pokusam ga resetirati i vratit na tvorničke(gledala preko youtubea) ali kad treba ukucati yes za reset meni neda tipkati kao njima u videu. Ok idem ga probat locirati za to mi treba google acaunt i ajmo js malo srece frajer nezna koji je google acaunt i nista od lociranja mobiela. Da ,da sve ovo bi probala i da je ukraden ali evo nije vec samo bedasto djete. Sve sto imam je kutija od njega i imei na njoj ali gdje god googlam nemogu sa imei-om nista to samo policija ga locira. Otisla bi ja da oni lociraju sta to vrjedi nemogu mi ga otkljucat. Sta da radim dali netko zna??