systemize pon 28.5.2018 22:09

Taman kad je istekla garancija glavna kamera je prestala da radi, ustvari fokus je prestao da radi, nista ne moze da fokusira. Probao sam reset postavki kamere ali nije pomoglo. Da li je netko imao slicno iskustvo?

zoharbizo sri 5.9.2018 21:06

Honor 8 je trebao ostati na Nougatu ali će dobiti nove značajke EMUI-a, zato imaš taj update a kasnije i Oreo.

Smiješno je da takav HW koji uopće nije slab, pogotovo CPU i RAM plus flashka umalo ne dobije Oreo update, kao i P9 i ostali.

Zato sam ga i prodao, idući put ću pametnije.

evang sri 5.9.2018 21:22

Pa koliko čitam po forum.hr-u i redditu Honor8 je dobio Oreo.

Naletio sam na ovo  ,ukratko ako imate FRD-L09xxxx verziju ,updejtat morate ručno ,odite na Ažuriranje sustava>kliknite na 3 točkice u gornjem desnom kutu > prva stavka (preuzmi najnoviji cijeli paket) i sa time dobivate taj EMUI 5.0.3. (to je taj patch od 2,5 gigi) nakon toga bi se trebalo preko HiSuitea moć updejtat na Oreo.

Nisam isprobao jer nisam doma ,pišem šta sam našao na netu.

 

Nije Oreo ziher,još uvijek stoji Android 7.0 Emui 5.0.3

ajeto007 sri 5.9.2018 22:44
evang kaže...

Pa koliko čitam po forum.hr-u i redditu Honor8 je dobio Oreo.

Naletio sam na ovo  ,ukratko ako imate FRD-L09xxxx verziju ,updejtat morate ručno ,odite na Ažuriranje sustava>kliknite na 3 točkice u gornjem desnom kutu > prva stavka (preuzmi najnoviji cijeli paket) i sa time dobivate taj EMUI 5.0.3. (to je taj patch od 2,5 gigi) nakon toga bi se trebalo preko HiSuitea moć updejtat na Oreo.

Nisam isprobao jer nisam doma ,pišem šta sam našao na netu.

 

Nije Oreo ziher,još uvijek stoji Android 7.0 Emui 5.0.3

Nešto si pobrkao, ja vrtim 8.0 i to na taj način kako si postao. Znači prvo sam na mob. pod postavke u gornjem desnom kutu izabrao preuzmi najnoviji cijeli paket (oko 2,5 gb ako me pamet služi-naziv updatea je bio B407), nakon toga skinuo zadnju verziju HiSuite (za one koji ne znaju to je računalo :)- verzija 8.0.1.300 OVE, pokrenuo, upiknuo mob u komp i stisnuo update, počeo automatski skidati i sad na mobu imam EMUI verziju 8.0.0 i Android ver. 8.0.0.521. Model moba je FRD-L09.

evang čet 6.9.2018 00:28
ajeto007 kaže...
evang kaže...

Pa koliko čitam po forum.hr-u i redditu Honor8 je dobio Oreo.

Naletio sam na ovo  ,ukratko ako imate FRD-L09xxxx verziju ,updejtat morate ručno ,odite na Ažuriranje sustava>kliknite na 3 točkice u gornjem desnom kutu > prva stavka (preuzmi najnoviji cijeli paket) i sa time dobivate taj EMUI 5.0.3. (to je taj patch od 2,5 gigi) nakon toga bi se trebalo preko HiSuitea moć updejtat na Oreo.

Nisam isprobao jer nisam doma ,pišem šta sam našao na netu.

 

Nije Oreo ziher,još uvijek stoji Android 7.0 Emui 5.0.3

Nešto si pobrkao, ja vrtim 8.0 i to na taj način kako si postao. Znači prvo sam na mob. pod postavke u gornjem desnom kutu izabrao preuzmi najnoviji cijeli paket (oko 2,5 gb ako me pamet služi-naziv updatea je bio B407), nakon toga skinuo zadnju verziju HiSuite (za one koji ne znaju to je računalo :)- verzija 8.0.1.300 OVE, pokrenuo, upiknuo mob u komp i stisnuo update, počeo automatski skidati i sad na mobu imam EMUI verziju 8.0.0 i Android ver. 8.0.0.521. Model moba je FRD-L09.

Ma ovo sam napisao za ljude poput mene koji nisu skužili da treba ručno skinut taj 5.0.3 emui jer su mi svi updejtovi do sada dolazili normalno pod ažuriranje.

A i taj HiSuite sam koristio možda 2 puta do sada.

itomic009 pet 1.2.2019 14:23

 Bok ekipa. Pao mi je mob i dosta mi je onako napuklo prednje staklo tako da moram mijenjati. Poslao bio upit jednom servisu i traži me 650kn šti mislim da je previše. Vidim na Ebay da imam zaslon (čitavi prednji) za oko 20 eura i još bi nekom platio nešt da mi zamjeni. Ima li tko kakva iskustva s tim i slično pa da mi da koji savjet??