PaoloDP čet 1.9.2022 10:37
Encrypted_Reality kaže...

Slažem se, treba oživit ovu temu. U međuvremenu sam dobio odobrenje i izdao novi proizvod na UE Marketplace, pod imenom Diverse Prop Pack Ultimate: https://www.unrealengine.com/marketplace/en-US/product/diverse-prop-pack-ultimate (slike u prilogu).

P.s. nadam se da nije problem ako nastavim objavljivat, ako ima nekakav problem s time molim da me se obavijesti tako da "usporim" ili stanem na neko vrijeme. Kako je sad imam naviku proslijedit nove radove vezane za 3D dizajn kako ih izdajem.

 a jesi zaradio što od toga? U čemu modeliraš?

Mladen uto 13.6.2023 01:46

Pogled iza rešetaka može biti i drugačiji :)

 

Model prostorne rešetkaste konstrukcije kupole rampe za podzemnu garažu, Cinema4D R19 + Corona.

 

Dosta dugotrajan proces za ručno modeliranje pa ga je trebalo nekako ubrzati posebno ako se neki čvor mora pomaknuti. Uz malo Python i Xpresso skriptiranja, sad se šipke generiraju/ažuriraju automatski (duljina i vezanje na susjedne čvorove).

I fasadni moduli nadzemnih etaža (u pozadini) su također posloženi Python skriptom po zadanoj krivulji pa se relativno brzo može napraviti puno varijanti fasada.

Dobar test i za Coronu jer stakleni kružni plašt generira puno refleksija. (za FullHD, 6:40 na R9 5950X).