Grafički programi

Tražim grafičkog dizajnera (Nogometni klub)

Ivan1223 sri 26.8.2020 09:25

Sam naslov govori sve..

Ukratko radi se o nogometnom klubu, vođenje fejs,web i instagram stranice i izrada videa za youtube.

 

Osoba bi trebala:

-imati odlično znanje u photoshopu

-imati određene ideje, da postojeću grafiku dignemo na nivo više (po uzoru na velike klubove)

 

 

Uglavnom volio bih da mi se netko javi, pa da se čujemo preko mobitela, ili ovdje preko pp.

Naravno plaćanje po dogovoru.

 

 

Moderatori nov sam tu, pa ako sam fulao temu ili rubriku, molio bi Vas da me uputite na pravu temu.

Timo sri 26.8.2020 09:41

Malo ti je neozbiljan/neprofesionalan oglas, to jest ne znas sta trazis/trebas

 

Trazis grafickog dizajnera, a u biti trebas 3 osobe

 

grafickog dizajnera koji ce ti dizajnirati/raditi vizualni indetitet (ilustrator, in dizajn, photoshop)

 

digital marketing covjeka koji ce ti vodit /promovirati klub na drustvenim mrezama (ad sense, facebook, IG oglasi, pismenost itd.)

 

video kreatora sadrzaja (premier, davinci, kamera, svjetlo, mikrofon itd. )

 

ovo me podsjeca na tipicne hrvatske oglase gdje traze jednu osobu za jedan posao, a onda u opisu posla koje treba obavljati system admin, webmaster, php programer, kuhat kavu, spremat rucak, cistit ured i jos sta poslodavcu treba i to sve za 4000kn 

Ivan1223 sri 26.8.2020 10:08

Tražim jednu osobu, ne tri.

 

Ovo što si napisao :

 

grafickog dizajnera koji ce ti dizajnirati/raditi vizualni indetitet (ilustrator, in dizajn, photoshop) 

 

 

A ovo ostalo:

 


digital marketing covjeka koji ce ti vodit /promovirati klub na drustvenim mrezama (ad sense, facebook, IG oglasi, pismenost itd.)

 

video kreatora sadrzaja (premier, davinci, kamera, svjetlo, mikrofon itd. )

 

Ne treba ništa od toga, ja vodim fejs, ne treba ništa oglašavat itd... Što se tiče video kreator sadržaja, tu su u planu sažeci utakmica koje bi ja izvadio sve, a on možda samo ubacio koji grafički dizajn, sliku prije i na kraju sažetka.