Grafički programi

Photoshop image (galerija slika)

Vugla sri 2.4.2014 00:09

Pozdrav,treba mi pomoć. laik sam za photoshop i na tom polju mi treba pomoć. naime,tekst i logo za print na majicu. Ttreba bit pretvoren u krivulje i pretvoren u EPS file. ukoliko je itko voljan pomoći,bio bih mu zahvalan

Noxer sri 2.4.2014 13:47
Vugla kaže...

Pozdrav,treba mi pomoć. laik sam za photoshop i na tom polju mi treba pomoć. naime,tekst i logo za print na majicu. Ttreba bit pretvoren u krivulje i pretvoren u EPS file. ukoliko je itko voljan pomoći,bio bih mu zahvalan

pošalji mi detalje na PM , pa ćemo riješit nešta {#} 

 

...ali ubuduće takve stvari možeš riješit u ovoj temi  , ova je za postavljanje vlastitih gotovih radova koje želiš pokazat {#}

Denon94 čet 5.6.2014 00:28
anonymous_Zg pet 15.5.2015 20:00

ekipica moze pomoc, koristim photoshop dosta vremena, al sam skuzio da nisam bas neki profi, znam ono snovno

ugl. jel ima neko ko ima volje i slobodnog vremena pomoc mi napravit album cover za pjesme

mislio sam da popricamo malo na skajpu pa da se dog, ako zeli netko 

res03pem ned 28.6.2015 00:43

Što mislite o logu?

znaci nisam imao nikakve uvjete niti ista,sve sam mogao po masti..

Jel mozda malo isprazno djeluje i ako da sto biste dodali?!

ja volim simple & clean.. Jedino sto mozda fali je neki simbol radio stanice,neka antena ili slicno..

da cujem misljenja :P

hvala

Berko sri 1.6.2016 23:19

Neke moje stare photoshop montaže i zafrkancije; dosta ih je vezano za neke dnevno-političke teme iz vremena kad su slike nastale, tako da ih dosta nije aktualno... ali eto... da ne stoje bezveze :D