Grafički programi

Photoshop image (galerija slika)

puma1400 čet 6.11.2008 15:48
unknown kaže...
Di si ti bio dok su vodili kampanju. :)
 =)
mislav_01 kaže...

Kakva je to glupost? Nije mi jasno...

 ni meni...
Ducyo kaže...

Pa, mogao si ih malo ljepše izrezati...

 a jebiga..



@f1--- schumi je u izradi!
puma1400 čet 6.11.2008 19:09

kompotko kaže...
 A kaj si točno napravil tu? Stavil neku jadnu vatrenu pozadinu, nafrljil logo od F1 i Ferrarija, stavil sliku od Schumachera i napisao Schumacher. Boje ti uopće nisu pogođene, a kako bode u oči, to je nevjerojatno... Nečitljivo je... Sorry, ali ovo je loše...
 pa, sefe, ako znas bolje,, Pokazi nam.

Jerkenovski čet 6.11.2008 19:29

Za tak nekaj ti treba puuuno truda i vježbe i inspiracije...jer trebaš imati koncept u glavi prije neg počneš s radom...a ako imaš ideju a

 

nemaš znanje opet ništa...ja se bavim photoshopom već duže i morem samo reči da je teško ozbiljno se primiti rada...unatoč masi tutoriala

 

koji su mi dostupni...jednostavno nako nekog vremena postane previše i trebaš malo predaha...a tu je još i srednja i druge obveze i muke.

Ad4pt3r čet 6.11.2008 19:31

Znam ja to i napraviti a več imam koncept.Napravio bih ja to i danas ali u zadnji čas nam dali 60 pitanja za zadaču tak da nisam stigel izrezati pozadinu.Ja učim photoshop top secret ali nejdem na drugi video dok ne naučim prvi.

Jerkenovski čet 6.11.2008 19:33
Ad4pt3r kaže...

Pa je da.Pa ak nisi znal uz to dobiješ i texture.I prije nek kaj veliš pogledaj slike i budeš videl da ima razlika između njegove i moje.

 Molim te nemoj...znam ja sve o tome...pogledaš tutorial jednom-dva puta...zapamtiš postupak i kreneš na svoju ruku...pa radio sam i ja po tome i nije ispalo isto...promijenio poziciju objekata...drugačije podesio boje itd...
Jerkenovski čet 6.11.2008 19:36
Ad4pt3r kaže...

Znam ja to i napraviti a več imam koncept.Napravio bih ja to i danas ali u zadnji čas nam dali 60 pitanja za zadaču tak da nisam stigel izrezati pozadinu.Ja učim photoshop top secret ali nejdem na drugi video dok ne naučim prvi.

 Ajde sretno ti bilo...ja odustao na prvom dvd-u...prošli ljetni praznici i škole opet stegne...jednostavno se moraš potpuno posvetiti da bi uspio...
Jerkenovski čet 6.11.2008 19:39
Ad4pt3r kaže...

Imam vremena vježbati.Nije meni cilj da ispadne isto več da i ja dodam nekaj svojeg na tu sliku a ne samo da kopiram.Ovog slona sam napravil jer sam moral s nečim počet.

 U redu...ali drugi put napomeni da si radio po nekom tutorialu ili drastično promijeni konačan rad...uostalom koje si ti godište?