DadoZG pet 11.6.2010 20:30
Denis Ivankovic kaže...

Da, ali nije fora stavit rad koj si prije radio, već modelirat novi :)

Tako bi mogao ja ako je tema robot stavit termiantora i pobjedit :D jer sam njega radio par mjeseci a netko bi moro nekog sredit u 5 dana koliko već natjecanje traje!

 

Čestitam na pobjedi :)

Hvala :)

Zekida kaže...
a možda i neki imamo projekte koje moramo radit pa nemamo vremena za natjecanja(kao ja),ali mislim da bi mogao sudjelovat u nečem jednostavnom.

Baš tako, radim nove modele svaki tjedan, čak i po dva, radim to, ne stignem ja modelirat samo za natjecanje iako bi bilo ok, slažem se,

 

jednostavno ne stignem..

Daniman123 sub 12.6.2010 08:50

Onda neka tin napravi natjecanje u kojem se ocjenuje bilo koji model... Ali da se racuna sve (teksture rend itd.) i tako na kraju bodove prikupljamo i koje naj bolji on je pobjednik. I da odredimo dan ocjenjivanja naprimjer 21.6.2010 svi koji su sudjejelovali imaju pravo dati glas za neku od rubrika.

Tinx pon 14.6.2010 17:04
Daniman123 kaže...
Onda neka tin napravi natjecanje u kojem se ocjenuje bilo koji model... Ali da se racuna sve (teksture rend itd.) i tako na kraju bodove prikupljamo i koje naj bolji on je pobjednik. I da odredimo dan ocjenjivanja naprimjer 21.6.2010 svi koji su sudjejelovali imaju pravo dati glas za neku od rubrika.

 

Ne razumijem potpuno što želiš reći...

Dati ocjenu za neku od rubrika kao model, teksture, svijetlo ili?

 

Evo, ustvari, ajd pa krenemo pa će se to valjd ustaliti...

 

 

Natjecanje #6

Trajanje: 14. lipanj - 28. lipanj 2010.

Ocjenjivanje: 29.-30. lipanj

Tema: perpetuum mobile Smijeh

 

Objašnjenje: mislim da svi znate za slavni stroj Da Vincija koji se trebao vječno pokretati bez ikakvog izvora energije. Bit je upotrijebiti maštu i izmisliti svoj vlastiti "vječno pokretni" stroj. Završni rad ne mora biti animacija!

 

Primjeri:


http://www.youtube.com/watch?v=_sR4ogv3gco

http://www.youtube.com/watch?v=4pG0iQyCuqo&feature=related

 

Rabenbal ned 11.7.2010 00:33

znate kako se jednom davno radilo na deviant artu?

 

evo primjer:

 

1. odabere se tema (recimo modeliranje vozila na cetiri tocka iz igre po izboru, znaci kad postate rad stavljate i sliku vozila i navedete iz koje je vozilo igre, naravno potrebno je vozilo izmodelirati u High poly-u)

2. kontest traje maximalno 2 tjedna (jer ponekad ljudi su zatrpani svojim obavezama pa se uvijek stavi tjedan vise da svi stignu)

3. svaki sudionik stavlja referencu, clay model+wire te teksturirani model sa teksturom

4. zadnji dan u nedjelju ujutro se zbrajaju glasovi i proglasava pobjednika te pobjednik doabire sljedecu temu

 

 

tako vam se radilo na deviant artu nekoc davno i bilo je brdo odlicnih radova :D

naravno nije nuzno da referenca bude iz igre, moze biti iz bilo cega, ovisi kako se tema zada.