nikonja pon 25.3.2024 13:45
Wiz3m4n kaže...

A ti inače grah bacaš šta ti ostane u loncu??!

 Nek rade šta oče samo da padnu cijene, a ja si ljepo ubodem krajem godine polovnu u pola cijene kad krene rasprodaja zbog 5 serije 

nikonja uto 2.4.2024 15:11
lange kaže...

Tako nekako..

Jos mali instalirat cemo ih ko klime na zgradu

 Ako nastave ovim tempom trebat će ti dvije klime, jedna da ohladi 8090 kad čupa 4Kw i jedna da ohladi stan od grijanja 8090, ali zato si zimi car, u kući ugodnih 43 

MasterOfDisaster čet 11.4.2024 23:38
Taraba kaže...

Ne znam jel ovo stvarno ok ali evo link za RTX 4080 na njuški za 400 ojra!

 

Pogledajte mu ostale oglase, kontaktirao sam ga i veli da je imao dućan u Zg koji je sad zatvoren i sve rasprodaje! 

 

p.s. nekako mi to malo sumnjivo, kaj ne?

Lik je scamer samo taki, pa daj pogledaj te cijene robe koju prodaje, van pameti. Sve jasno kao dan.

Wiz3m4n pet 12.4.2024 06:37
Gemmy kaže...

da je gara u nekom normalnom hr ducanu bi razmislio, ali s madarima se igrat radi 50e ustede no way

 Samo ukratko osvrt na tvoju izjavu ide moje iskustvo sa njima....kupljeno od njih valjda preko 5000e info. robe, 3 reklamacije.

Sve 3 odrađene bezbolno i sa njihovim troškom i organizacijom prikupa dok ovim našim lokalnim ciganima moraš sam slati o svom trošku, i još neki ne žele ni poslati natrag ti na adresu o svom trošku nego zahtjevaju prikup u servisu/trgovini. Toliko o upitno profesionalnom poslovanju dotičnih mađara....

Wiz3m4n pet 12.4.2024 06:40
Taraba kaže...

Ne znam jel ovo stvarno ok ali evo link za RTX 4080 na njuški za 400 ojra!

 

Pogledajte mu ostale oglase, kontaktirao sam ga i veli da je imao dućan u Zg koji je sad zatvoren i sve rasprodaje! 

 

p.s. nekako mi to malo sumnjivo, kaj ne?

 Nije valjda da si ozbiljan, pa vidi se na kilometar da je ispravan, pogledaj mu samo broj telefona i lokaciju....ja bi odmah uplatio mu za 2je 

lange pet 12.4.2024 13:21
Wiz3m4n kaže...
Taraba kaže...

Ne znam jel ovo stvarno ok ali evo link za RTX 4080 na njuški za 400 ojra!

 

Pogledajte mu ostale oglase, kontaktirao sam ga i veli da je imao dućan u Zg koji je sad zatvoren i sve rasprodaje! 

 

p.s. nekako mi to malo sumnjivo, kaj ne?

 Nije valjda da si ozbiljan, pa vidi se na kilometar da je ispravan, pogledaj mu samo broj telefona i lokaciju....ja bi odmah uplatio mu za 2je 

 ma netrebas mu nista platiti.samo mu das podatke sa kartice i on tebi uplati.

nikonja pon 15.4.2024 15:54
Wiz3m4n kaže...
Gemmy kaže...

da je gara u nekom normalnom hr ducanu bi razmislio, ali s madarima se igrat radi 50e ustede no way

 Samo ukratko osvrt na tvoju izjavu ide moje iskustvo sa njima....kupljeno od njih valjda preko 5000e info. robe, 3 reklamacije.

Sve 3 odrađene bezbolno i sa njihovim troškom i organizacijom prikupa dok ovim našim lokalnim ciganima moraš sam slati o svom trošku, i još neki ne žele ni poslati natrag ti na adresu o svom trošku nego zahtjevaju prikup u servisu/trgovini. Toliko o upitno profesionalnom poslovanju dotičnih mađara....

Točno tako, najgora iskustva oko garancija sam imao baš kod nas, dok sve drugo kupljeno u drugim državama doslovno NULA komplikacija - i tu definitivno vodi Amazon, njih što se tiče korisničke podrške nitko ne nadjebe - mislim da mi se dva puta dogodilo da je paket kasnio i poslali su drugoga i rekli da ne moram ništa vračat nazad (ispod 50eur vrijednosti)

Uglavnom dok imaju naši ovakav odnos do kupaca, bez imalo grižnje savjesti, dajem svoj novac strancu, pa bilo to samo 5 eur skuplje kod nas, zaboli me.

LogicusMPS sri 17.4.2024 13:12
nikonja kaže...
Wiz3m4n kaže...
Gemmy kaže...

da je gara u nekom normalnom hr ducanu bi razmislio, ali s madarima se igrat radi 50e ustede no way

 Samo ukratko osvrt na tvoju izjavu ide moje iskustvo sa njima....kupljeno od njih valjda preko 5000e info. robe, 3 reklamacije.

Sve 3 odrađene bezbolno i sa njihovim troškom i organizacijom prikupa dok ovim našim lokalnim ciganima moraš sam slati o svom trošku, i još neki ne žele ni poslati natrag ti na adresu o svom trošku nego zahtjevaju prikup u servisu/trgovini. Toliko o upitno profesionalnom poslovanju dotičnih mađara....

Točno tako, najgora iskustva oko garancija sam imao baš kod nas, dok sve drugo kupljeno u drugim državama doslovno NULA komplikacija - i tu definitivno vodi Amazon, njih što se tiče korisničke podrške nitko ne nadjebe - mislim da mi se dva puta dogodilo da je paket kasnio i poslali su drugoga i rekli da ne moram ništa vračat nazad (ispod 50eur vrijednosti)

Uglavnom dok imaju naši ovakav odnos do kupaca, bez imalo grižnje savjesti, dajem svoj novac strancu, pa bilo to samo 5 eur skuplje kod nas, zaboli me.

 Apsolutna istina. Ja sam vraćao preko maila Coolermasterovo V850 Gold napajanje radi cviljenja zavojnica, riješio u 10 dana sve, NZXT-ov X62 Kraken (otišla pumpa), kontakt direktno mailom, samo poslao video kao dokaz da ne radi pumpa, precvikao crijevo, i za 5 dana dobio novi X63. Kod nas sve drka.ina...

Wiz3m4n sub 20.4.2024 07:39

Koliko sam uspio opaziti RTX 4070 ti super je sporija od rtx 4080 za nekih u prosjeku 10% što je po meni čini dobrom kupnjom, no još bolja mi se čini rtx 4070 super za 600e ih ima na Amazonu, uz male ustupke može poslužiti za 4k sasvim solidno

Zizo sub 20.4.2024 08:20
Horned Reaer kaže...
Kakve su grafe 4070ti super u usporedbi sa 4080 super! Za 4k gaming jel velika razlika?
I koliko je ustvari tih 256 bita i veci ram poboljsalo obicnu 4070ti?

 Puno je poboljsala ta veca memorijska propusnost.Da je slucajno izasla u vrijeme kad sam kupoval 4080,sigurno bi uzel jednu 4070ti super.....ali oipet dobil sam predobru ponudu za 4080.Sve se svodi kakvu ponudu omjer ulozenog imas i kakvi su ti zahtjevi ali puno je veca razika u performansama izmedu 4070ti te 4070ti SUPER nego kod 4070ti SUPER te 4080