dery uto 27.9.2022 13:28

Dok ne dojde raptor mužnja je u zamahu, ubrzo stiže B650 pa 3D. Imaju manevarskog prostora za kontinuiranu mužnju.Amd je korak ispred.

Otišli smo radi tebe u offtopic. RDNA3 ako nudi jednako u sirovim performansama veča efikasnost uz nižu cjenu također korak ispred izbor je jasan.

Bero_ng95 uto 27.9.2022 14:50

Izbor je jasan, srednjak novim stvarima.

Jer u cilju im je porješavat sve staro i onda spustit 10 posto cijene čime je amd s procesorima down čim raptor dođe radi velike razlike u cijeni cijelog komba.

Događa se ista stvar zato spominjem cpu

AMD ciganski spušta cijene kartica tek sad samo radi nove serije zelenih srednjak za jedne i druge, prosla era rudarenja i sad ganjate tek akcije.

Nove kartice će vjerojatno tj. sigurno koštat papreno samo upitne performanse.

S obzirom da još uvijek nisu ispolirali svoj softver u vezi raytracinga, najvjerojatnije i neće opet će sirova snaga gurat 90 posto...Ova mining era je jednostavno pokazala koliki smo mi ovisnici i da nije bitna cijena novo se kupovat mora.

 

DarthMarkus pet 14.10.2022 17:18
Bero_ng95 kaže...

Izbor je jasan, srednjak novim stvarima.

Jer u cilju im je porješavat sve staro i onda spustit 10 posto cijene čime je amd s procesorima down čim raptor dođe radi velike razlike u cijeni cijelog komba.

Događa se ista stvar zato spominjem cpu

AMD ciganski spušta cijene kartica tek sad samo radi nove serije zelenih srednjak za jedne i druge, prosla era rudarenja i sad ganjate tek akcije.

Nove kartice će vjerojatno tj. sigurno koštat papreno samo upitne performanse.

S obzirom da još uvijek nisu ispolirali svoj softver u vezi raytracinga, najvjerojatnije i neće opet će sirova snaga gurat 90 posto...Ova mining era je jednostavno pokazala koliki smo mi ovisnici i da nije bitna cijena novo se kupovat mora.

 

 Stvar je jednostavna. Ne moraju biti brži od Nvidije.

 

Neka ponude 80 - 90% od 4090 perfomansi za ispod keka eura i prvi ću promjenit tabor.

 

Sve će im bit u cijeni. Meni osobno ne znači njihov (pa makar i brži) proizvod po ovim bolesnim cijenama ništa.

 

 

Zwer54 sri 2.11.2022 11:20

Hahaha evo i tog AMD čudaka Škota aka "zen 2 5GHz" aka "on treba dobiti posao u AMD"  nakon dugo vremena zatišja, bas sam ga spominjal nedugo na CPU temama...

 

Frajer ima iritantniji glas od generičkog prevoditelja

 

Bome ga je fino izduvetal Frame Chasers, i sve njegove dumbsterfire bisere. Pa da vidimo sutra tko je bio u pravu 

 

Klik

rambox sri 2.11.2022 14:36
Zwer54 kaže...

Hahaha evo i tog AMD čudaka Škota aka "zen 2 5GHz" aka "on treba dobiti posao u AMD"  nakon dugo vremena zatišja, bas sam ga spominjal nedugo na CPU temama...

 

Frajer ima iritantniji glas od generičkog prevoditelja

 

Bome ga je fino izduvetal Frame Chasers, i sve njegove dumbsterfire bisere. Pa da vidimo sutra tko je bio u pravu 

 

Klik

 Dok ti shvatiš sve informacije,a fino sam rekel ako dobro razumiješ engleski ili njegov škotski itd.

 

- škotonja nije izvor informacija za RDNA3, a taj izvor kojeg on komentira je vrlo pouzdan

 

- škotonja samo komentira več odavno poznate prednosti AMD chiplet dizajna, pogleč Intel danas i kaj ih je snašlo fučkaj ga sad

 

Vezano za ovog Jubitu šmrkavca, čim vidiš da netko kaže da recimo Zen 2 nevalja odma ti je sve jasno.Več sam ranije komentiral njegove objave(i opet danas), i to tamo gdje on ne može obrisat komentar pa svi vide realnu situaciju njegovih gluposti.Tip je običan klikbejter, i vjerojatno če pošizit kad vidi da negdje ne može obrisat komentare na njegove budalaštine. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-7000-zen-4-cpu/282858.aspx?page=13&jumpto=6546365&sort=asc&view=flat

 

dery sri 2.11.2022 14:45
DarthMarkus kaže...

 Stvar je jednostavna. Ne moraju biti brži od Nvidije.

 

Neka ponude 80 - 90% od 4090 perfomansi za ispod keka eura i prvi ću promjenit tabor.

 

Sve će im bit u cijeni. Meni osobno ne znači njihov (pa makar i brži) proizvod po ovim bolesnim cijenama ništa.

 

 

 

Zwer54 kaže...

 

 Kolega markus ti je lijepo rekao, izgledno da će tako i biti osim onog:"ispod keka eura".

Zwer54 sri 2.11.2022 14:51
rambox kaže...
Zwer54 kaže...

Hahaha evo i tog AMD čudaka Škota aka "zen 2 5GHz" aka "on treba dobiti posao u AMD"  nakon dugo vremena zatišja, bas sam ga spominjal nedugo na CPU temama...

 

Frajer ima iritantniji glas od generičkog prevoditelja

 

Bome ga je fino izduvetal Frame Chasers, i sve njegove dumbsterfire bisere. Pa da vidimo sutra tko je bio u pravu 

 

Klik

 Dok ti shvatiš sve informacije,a fino sam rekel ako dobro razumiješ engleski ili njegov škotski itd.

 

- škotonja nije izvor informacija za RDNA3, a taj izvor kojeg on komentira je vrlo pouzdan

 

- škotonja samo komentira več odavno poznate prednosti AMD chiplet dizajna, pogleč Intel danas i kaj ih je snašlo fučkaj ga sad

 

Vezano za ovog Jubitu šmrkavca, čim vidiš da netko kaže da recimo Zen 2 nevalja odma ti je sve jasno.Več sam ranije komentiral njegove objave(i opet danas), i to tamo gdje on ne može obrisat komentar pa svi vide realnu situaciju njegovih gluposti.Tip je običan klikbejter, i vjerojatno če pošizit kad vidi da negdje ne može obrisat komentare na njegove budalaštine. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-7000-zen-4-cpu/282858.aspx?page=13&jumpto=6546365&sort=asc&view=flat

 

 Tog Adoreda je cijela zajednica popljuvala pamse ugasio i nesto na jako dugo vremena i svojih predviđanja koje su za stand up comedy, nisi ni ti za nista drugo pa kuzim da lijepis takvu maskotu.

 

Kaj se tice ovog frane chasersa lik ima u rukama day one sav novi hardver za razliku od tih lajavaca u prazno. Isto tak je i 2 mjeseca unaprijed predvidil da bide zen 4 sranje i razbio lažnu AMD presicu i namjestanje rezultata na komade. Isto tak je i pogodio par mjeseci unaorijed i cijelu paletu rtx 40 serije u postotku oerformansi koje ce donseti.

 

Shodno svemu tome i tvojim djecjim upisima i tome kaj nema jeftinu ddr4 opciju i ploče kak je reko se ZEN4 ni ne prodaje, a ti pricaj svoju propagandu i obrnutu relanost nekom drugom.

 

Zen2 je drek za gaming, dokazano miljon i jedan put, tog lika produktivnost i te stvari ne intereiraju kao ni 95% mainstream tržista.

 

AMD do zen3 nije imao konkurentan gaming cpu, pa cak ni sa zen3 ako gledamo low fps i dropove u E Sports naslovima.

 

 

Zwer54 čet 3.11.2022 13:22

Da pogodim paletu igara za danasnju predstavu tete Lise i cherry pick namjestaljki i trikova u po slici i prilici prezentacije zen4 fijaska...

 

Biti ce neki ZEN4 model uz obavezan SAM koji AMD hardveru daje dodatan boost spram rebara i igre koje narocito profitiraju od istog i FSR2 u kombinaciji.

 

Slutim na ovako nesto:

1. novi COD

2. AC Valhalla

3. Rise of the Tomb Rider

4. Horizon

5. F1

6. Microsoft Flight Simulator

7. FC6

8. RE Village

9. CSGO

10. F1 2022

dax-lax čet 3.11.2022 16:46
Zwer54 kaže...

Da pogodim paletu igara za danasnju predstavu tete Lise i cherry pick namjestaljki i trikova u po slici i prilici prezentacije zen4 fijaska...

 

Biti ce neki ZEN4 model uz obavezan SAM koji AMD hardveru daje dodatan boost spram rebara i igre koje narocito profitiraju od istog i FSR2 u kombinaciji.

 

Slutim na ovako nesto:

1. novi COD

2. AC Valhalla

3. Rise of the Tomb Rider

4. Horizon

5. F1

6. Microsoft Flight Simulator

7. FC6

8. RE Village

9. CSGO

10. F1 2022

 Koji je tvoj cilj u svemu ovome? Nađi mi jednog konglomerata koji ne kombinira marketing po željama i mogućnostima proizvoda. Nikad uža borba među hardver proizvođačima a tebe pere jer amd nije bolji. Kolko ti imaš godina sinek? 

Zwer54 čet 3.11.2022 16:48

Pa AMD ni nije bolji nema me kaj prat. Ja samo dajem prognozu kako ce sve ispasti na kraju od suludih ocekivanja pojedinaca i opcenito AMD publike. 

 

 Objasnio sam sve odavno i na temelju cega temeljim svoju prognozu, ne pucam kao grom iz vedra neba kako to rade inace botovi

 

Majušan je to die, nema od toga konkurencije za 4090 kako sam predvidio vec

AMD NAVI 31 GPU has been pictured