AmonZero sub 6.4.2024 12:38
AmonZero kaže...
cvaja997 kaže...

Uhh, pocelo je. Prva epizoda Solo leveling animea. Animira studio A1, intro i outro song je ok, bit ce sezona u 2 djela, vjerojatno dva puta po 12 epizoda. Meni osobno je u skladu s ocekivanjima, srecom je ok. Mashle S2 je takoder prva epizoda. Jos vidim hrpu potencijalno dobrih, potpuno novih animea. Njusim dobru sezonu, s obzirom da je jesen bila ko sahara za mene.

Pogledao ove prve dvije epizode Solo leveling i full mi se svidja.

Scene brutalne. Sama radnja i kako svijet funkcionira jako cool.

Cini se da ce se ovo pratit iz tjedna u tjedan, al vidit cemo kak ce bit nakon malo vise epizoda.

Da se nadovezem na ovo.

Prosli tjedan zadnja epizoda prve sezone.

Zadnje dvije epizode fantasticne.

 

Animacija i glazba su na vrhunskoj razini.

Naravno nije mi vrag dao mira da cekam 2. sezonu koju su najavili i krenio sam odma citat Manhwa (korejska verzija mange).

Sto rec neg da sam stuko pola chaptera od svega releasano 

Meni je ovo pun pogodatk za moj ukus. Scene koje slijede u iducim sezonama (kontam da ce bit vise sezona zbog prijema prve) ce bit fantasticne.

Cak sam se iznenadio kad sam vidio da je ova verzija "mange" cak i colorana. Jednostavno art je fantastican, a ovima koji ce to animirat, sretno.

 

Od mene velika preporuka ak volite fantasy zanr.

 

Frieren: Beyond Journey's End isto zavrsila prva sezona i isto same pohvale za ovaj anime. 

Od fantasticnih combat scena, mene su prakticki najvise odusevile ove epizode gdje nema previse "mlacenja" nego vise dijaloga i price izmjedju likova za koje mislim da su vrhunski napisane.

 

Prijasnji vikendi su bili gledanje novih epizoda ova 2 anime-a. 

MasterG pet 3.5.2024 22:44

izašlo par solidnih animea

 

Lv2 kara Cheat datta Moto Yuusha Kouho no Mattari Isekai Life (2024)

ReMonster (2024)

Tensei Shitara Dai Nana Ouji Datta no de, Kimamani Majutsu o Kiwamemasu (2024)

Unnamed Memory (2024)

 

 

MasterG sub 4.5.2024 22:26
cvaja997 kaže...

Ide i Slime dalje.  Ja još gledam Bartender: Glass of God, Wind Breaker, Tsukimichi -Moonlit Fantasy- S2. 

 slažem se..slime i tsukimichi su sad već nastavci koje pratim...ove koje sam naveo su baš novi-novi :)

AmonZero ned 5.5.2024 09:43

Ja sam prije koji tjedan krenio gledat Kaiju no8 i zasad jako dobro.

Ima elemente One Punch Mana kad se gleda radnja i doza humora.

Likovi su full zanimljivi, animacija isto super. Sad je izaslo neke 3-4 epizode, nova dode svaku nedjelju.

Od mene preporuka.
Bio mi je frend pricao da cita to prije koji mjesec i onda kad sam vidio da je izaso anime reko ajd idemo vidit o cem je i nije razocaro.

Alfredo nr.2 pon 6.5.2024 13:36

Pogledao sam Code Geass, anima me oduševila. Kakav scenarij, podsjetila me na Breaking Bad po kvaliteti scenarija. Imate kakvu preporuka za Animeu slične kvalitete i dužine? Neda mi se gledati stotine epizodea.

Zna li netko neku stranicu gdje se mogu skidati Anime na talijanskom?

Hvala