Dodatna oprema za igre

Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

toxic sub 6.2.2021 14:26

Ekipa meni je na servisu završio t300rs gt edition.. zbog problema s kocnicom i papucicom gasa.

Javili mi da cekaju jedan dio da se vrati no međutim ponudili mi ako želim i novi g923, što mislite da uzmem novi g923? zapravo si produžejem garanciju dobivam dakle nove 2 godine itd..

ocu li biti zakinut dosta u odnosu na t300rs gt edition?

 

Tnx

nixass sub 6.2.2021 15:30

G923 je mehanicki isti G29.

Imao sam G29 dva tjedna u komadu prije nego sam uzeo T300RS GT i G29 me nije odusevio u bas nicemu osim eventualno pedalama (u odnosu na GT), al to nije dovoljno da nadoknadi ostale nedostatke.

Prva i osnovna stvar je buka i lupkanje koje dolazi iz Logitecha (zupcanici kod G923 vs remen kod T300RS), druga stvar je osjecaj "stepenica" kod vrtnje volana (lagana vrtnja), totalni izostanak FFB-a u centru volana (par stupnjeva u svaku stranu), slabiji FFB generalno.

Ako ti daju da ga probas, odlicno, al ja ne bih radio zamjenu.

Ne kazem da se ne bi zabavio i sa G923 al je downgrade u svakom pogledu.

 

Btw, ja sam prije mjesec dana prodao svoj T300RS GT susjedu, prosla me volja za stalnim stavljanjem i micanjem sa radnog stola. Za godinu i pol koristenja sam dobio svega 30 eura manje nego kaj sam ga platio, fakat je navala na volane sto nove sto rabljene.

Jednom kad cu imati vise prostora uzet cu playseat challenge + CSL Elite i to je to.

toxic sub 6.2.2021 16:10
nixass kaže...

G923 je mehanicki isti G29.

Imao sam G29 dva tjedna u komadu prije nego sam uzeo T300RS GT i G29 me nije odusevio u bas nicemu osim eventualno pedalama (u odnosu na GT), al to nije dovoljno da nadoknadi ostale nedostatke.

Prva i osnovna stvar je buka i lupkanje koje dolazi iz Logitecha (zupcanici kod G923 vs remen kod T300RS), druga stvar je osjecaj "stepenica" kod vrtnje volana (lagana vrtnja), totalni izostanak FFB-a u centru volana (par stupnjeva u svaku stranu), slabiji FFB generalno.

Ako ti daju da ga probas, odlicno, al ja ne bih radio zamjenu.

Ne kazem da se ne bi zabavio i sa G923 al je downgrade u svakom pogledu.

 

Btw, ja sam prije mjesec dana prodao svoj T300RS GT susjedu, prosla me volja za stalnim stavljanjem i micanjem sa radnog stola. Za godinu i pol koristenja sam dobio svega 30 eura manje nego kaj sam ga platio, fakat je navala na volane sto nove sto rabljene.

Jednom kad cu imati vise prostora uzet cu playseat challenge + CSL Elite i to je to.

 znam da je downgrade.. no međutim doci ce novi u kutiji i imat cu tocno godinu dana vise garancije a razmisljam da ga mozda prodam kao takvog u zadnje vrijeme niti ne igram

 

dennocro sub 6.2.2021 18:24

ne isplati se, evo nas desetak igra i manje vise svi sa logia presli na fanatec ili ts300 i kazu puno bolje, ja imam g920 al kolko igram dobar mi je. bolje cekaj taj sa popravka.. kolega je dvoje pedale sam popravio, rastavio ih i sastavio i proradile bila neka greska kolko se sjecam nije bilo dobro spojeno.

toxic ned 8.8.2021 12:04

Ak nekog zanima prodajem t300 ferrari alcantara garancija do 31.08, stavio sam i na njuskalo...

Uz njega dolazi originalni volan te dodatni koji je jedini koristem TM Open Wheel Add-on (ovaj koji je kupljen zasebno ima znakove koristenja).

 

Trazim 2500kn ali se mozemo dogovoriti.

Pozdrav