Dodatna oprema za igre

Molim pomoc oko postavki za logitech g920

Matija6114 čet 7.11.2019 20:24

Pozdrav svima jucer sam kupio g920 i ni jedna igra ne funkcionira kako bi trebala, ako neko ima iskustva sa volanom neka mi objasni, radi se za sada o forzi horizon 4 (problem oko pretvrde kocnice, i neznam ni jedan nacin da joj povecam osjetljivost, znaci cijelim svojim tjelom upirem u kocnicu ona dode do 85-90% nema stvarno smisla...
sad sam instalirao euro truck simulator 2 i volan leti, ne igrivo....
iskreno jako sam razocaran....
puknuo 2400 a sve u kjurcu
....da ne zaboravim, tu je i shifter :D
al su mi ga metnuli :D
kaj cu ženi reć?
rekao sam da još nije konfiguriran :P
aj pomagajte ljudi


evo ne kuzim i u spintires mud runner i u euro truck simulator 2 ista stvar cim malo trznem volanom punog ga smota

hahhaajaads pon 11.11.2019 22:16
Matija6114 kaže...

Pozdrav svima jucer sam kupio g920 i ni jedna igra ne funkcionira kako bi trebala, ako neko ima iskustva sa volanom neka mi objasni, radi se za sada o forzi horizon 4 (problem oko pretvrde kocnice, i neznam ni jedan nacin da joj povecam osjetljivost, znaci cijelim svojim tjelom upirem u kocnicu ona dode do 85-90% nema stvarno smisla...
sad sam instalirao euro truck simulator 2 i volan leti, ne igrivo....
iskreno jako sam razocaran....
puknuo 2400 a sve u kjurcu
....da ne zaboravim, tu je i shifter :D
al su mi ga metnuli :D
kaj cu ženi reć?
rekao sam da još nije konfiguriran :P
aj pomagajte ljudi


evo ne kuzim i u spintires mud runner i u euro truck simulator 2 ista stvar cim malo trznem volanom punog ga smota

 Malko kasnim, ali da li si instalirao logitech hub ? Kocnica je tvrda od pocetka, no nije toliko tvrda da nemre doc do 100% pogotovo u ETS2 (u forzi nisam nit isprobavao jer nit ne kocim cesto do kraja). Znaci instaliraj Logitech Hub prvo i osnovno, te nakon svakog stavljanja volana ga moras pokretat da ti uopce ucita driver. Kad to napravis javi se u poruku i budem ti rekao postavke za Horizon 4 i ETS2. Ja imam G29 i Shifter, ali G29 i G920 je isto govno, G29 ima vise gumbica i to je to...