Marca59 čet 6.10.2022 20:55

Pozdrav,

 

Recite mi kada bih otvorio proizvodnju dodataka za volane i pravio simulatore za npr. euro truck simulator, assetto corsa i takve slicne igre jel bi kupovali. Napravio sam anketu sa 3 proizvoda i ako se voljni odgovoriti na nju. Uz ta 3 proizvoda koje sam stavio u anketu pravili bi i modove za volane da ne nabrajam sad sve. Došao sam na tu ideju jel kod nas uopce nema tržišta za takve stvari a narucivanje izvana je preskupo, ne sami proizvodi koliko je dostava skupa.

 

 

Anketa

igofanatic pon 19.12.2022 13:23

stalak za volan - možeš biti malo precizniji, odnosno dali bi izgledao kao uzorak sa slike, kakve cijene se očekuju sa sjedalom ili bez?

 

kako ide anketa i dali misliš pokrenuti proizvodnju?

 

interesa bi trebalo biti u RH i mislim da je pametno bacit se odmah i na izvoz, jer ta roba je zadnjih 1-2 godine doživjela ekspanziju.

kruskar uto 20.12.2022 16:27
Marca59 kaže...

Pozdrav,

 

Recite mi kada bih otvorio proizvodnju dodataka za volane i pravio simulatore za npr. euro truck simulator, assetto corsa i takve slicne igre jel bi kupovali. Napravio sam anketu sa 3 proizvoda i ako se voljni odgovoriti na nju. Uz ta 3 proizvoda koje sam stavio u anketu pravili bi i modove za volane da ne nabrajam sad sve. Došao sam na tu ideju jel kod nas uopce nema tržišta za takve stvari a narucivanje izvana je preskupo, ne sami proizvodi koliko je dostava skupa.

 

 

Anketa

 Također sam se bacio u takav biznis, za sada za sebe i ekipu koja pegla AC SRP. Iskreno Od kako je Shutoko Revival Project postao dostupan javnosti Assetto Corsa se prokleto probudila i ekipa pomahnitalo uzima opremu! Na najobičniju palicu od geniusa za helikopter koja je naravno prerađena u ručnu(par sitnica) sam dobio dosta upita.

Tako da ukoliko već kreneš ozbiljnije se baviti s tim pridruži nam se na discordu, imamo 2200 članova koji Aktivno voze! Dosta ljudi baš putem našeg servera na DC-u kupuje takve stvari. 

https://discord.gg/balkanracing