Bicikli i električni romobili

Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

jocommb čet 27.1.2022 12:39

Otkad nisam vidio ss od lidl kataloga da nije neka aku busilica ili tako nesta 🤣🤣

I preporuka za stalak... Odlican je, imam i super cvrst... Jedino sam izrezao gume i stavio gore u celjusti da bolji grip ima s manjim zatezanjem...

greysaint0 pon 31.1.2022 14:54
rambox kaže...

Tek sam sad primjetil, poznati Bizmark bic servis zatvorio je biznis ili svoje poslovanje.Kolko vidim njihovu zadnju fejs objavu, radili su do 24.12 prošle godine i to je to.

 

https://www.facebook.com/Bizmark-bike-servis-132913843443228/

 

http://www.bizmark.hr/hr/naslovna/

 

Pričao sam sa njima u nekoliko navrata prošle godine i bili su mi spomenuli takvu mogućnost. Jedan od najvećih problema je bio taj što im je bilo gotovo nemoguće nabaviti rezervne dijelove za bicikle, pokazivali su mi da su neke stvari čekali po godinu dana. Situacija u svijetu bicikala je  teško sranje, baš kao i sa autima i tehnikom.

 

Šteta, bili su vrhunski servis, meni osobno najbolji.

simeparanoja sub 5.2.2022 09:35

Ekiap,ima li igdje kod nas uzeti focus mtb hardtail?

Gledam po shopovima al svi su fully....

Imam njihov black forrest, nekih 10godina, full xt, rs recon... Ali je sa 26" kotacima i sad bih htio uzeti sa 29

Njihova geometrija mi odgovara,imao sam i proslosti failova sa drugima,pa zato ih preferiram....

Ako imate neku drugu preporuku,cca 1000€ kod nas molim vas napisite.

 

E i gdje u hr servisirati recon vilicu, da se moze poslsti,u Splitu nisam nasao...

 

Hvala

 

simeparanoja sub 5.2.2022 11:38
kiwi_91 kaže...

Slovenci (link) imaju nekoliko Focus modela (onaj Whistler 3.9 za 999 € se čini zanimljiv izbor), a dostava u HR je navodno 10 €. Imaju i na Njuskalu oglas.

 hvala za link
oprema je stvarno super ali izgleda da imaju samo S ili L a po mjerama (178cm visine) meni treba M :S

BlueMax sub 5.2.2022 18:37
kiwi_91 kaže...

Slovenci (link) imaju nekoliko Focus modela (onaj Whistler 3.9 za 999 € se čini zanimljiv izbor), a dostava u HR je navodno 10 €. Imaju i na Njuskalu oglas.

 Ovo je iznenađujuče dobra cijena (iako je okvir zastarjele geometrije i non tapered tube što ja ne bi kupio). Danas sam malo gledao ponudu bicikala i pao na guzicu.

Vidi ovo: https://keindl-sport.hr/giant-talon-3-ge-crna-proizvod-45279/

Taj isti sam sinu prije godinu dana kupio za 3500kn.

 

BlueMax pon 7.2.2022 11:38
Karlek_19 kaže...

Možda im se nešto zbrikalo. Meni također je 119. Šteta, jer baš tražim karbonski volan 

 Nije im se zbrkalo nego nismo bili dovoljno brzi. Bila je na mydealz.de ponuda za cca 40€ ali to su ponude ograničene vremenom i količinom i očito se sve razgrabilo.

jocommb pon 7.2.2022 22:34
BlueMax kaže...
jocommb kaže...

 Piše 119,95? Meni volan stiže danas ali za 35€ bi kupio i ovoga, imam gdje s njim.

 

Karlek_19 kaže...

Možda im se nešto zbrikalo. Meni također je 119. Šteta, jer baš tražim karbonski volan 

 

BlueMax kaže...
Karlek_19 kaže...

Možda im se nešto zbrikalo. Meni također je 119. Šteta, jer baš tražim karbonski volan 

 Nije im se zbrkalo nego nismo bili dovoljno brzi. Bila je na mydealz.de ponuda za cca 40€ ali to su ponude ograničene vremenom i količinom i očito se sve razgrabilo.

 Sory mozda sam malo zakasnio jer je jos bio 35 kad sam ja gledao.... nisam par dana bio na mydealz...da jesam mozda bi i stigli uhvatit....

malina22 čet 10.2.2022 14:25
greysaint0 kaže...
Extrime kaže...

Taman stigla, pripreme u toku... 

 

Imam tu vilicu, fantastična je. Daleko bolja nego što bi njena cijena upućivala.

 Ne nego je fox i rs daleko precjenjeniji nego što su kvalitetniji :D

greysaint0 čet 10.2.2022 15:51
malina22 kaže...
greysaint0 kaže...
Extrime kaže...

Taman stigla, pripreme u toku... 

 

Imam tu vilicu, fantastična je. Daleko bolja nego što bi njena cijena upućivala.

 Ne nego je fox i rs daleko precjenjeniji nego što su kvalitetniji :D

 

Ajde dobro možemo i tako 

BlueMax pet 11.2.2022 15:42
malina22 kaže...
greysaint0 kaže...
Extrime kaže...

Taman stigla, pripreme u toku... 

 

Imam tu vilicu, fantastična je. Daleko bolja nego što bi njena cijena upućivala.

 Ne nego je fox i rs daleko precjenjeniji nego što su kvalitetniji :D

 Kod sportske opreme je uvijek tako. 10% bolje košta 100% više. Kad se približiš vrhu ponude onda 2% bolje košta 300% više. Ime stvaraš na vrhu ponude a naplaćuješ ga na dnu.