Audio i video alati

Windows 10 jednostavni media player

Tvkreten sub 4.12.2021 16:20

Pozdrav, dugi niz godina sam koristio BS.player i nakon zadnje nadogradnje mi je Windows prestao prikazivati ga iako je instaliran blabla ukratko umjesto da riješim problem odlučio sam probati nešto drugo. Skinuo sam VLC media player jer ga online svi preporučuju no shvatio sam da je možda overkill jer mi sve te funkcije ne trebaju i još važniji razlog je ima 10 puta manje titlova nego BS.player. Media player ću koristiti jedino za gledanje filmova u 1080p na laptopu od 4500 kn haha. Ništa opasno mi ne treba jedino da ima ugrađen okej izbor titlova (BS.player bi na svaki film izbacio bar 10 hrv i 30 eng titlova) i da je donekle oku ugodan UI. Unaprijed hvala svima na preporukama :)

Tvkreten sub 4.12.2021 22:50
Uran 11 kaže...

Vrati se na Windowse koji podržavaju BS Player.

Neda ti se sam potražiti titlove?, pa koliko lijen moraš biti.

A niti ti se neda sam potražiti player s kojim lako nađeš titlove.

 

 neda mi se sam skidati titl i tražiti ga, već bi želio media player koji to ima integrirano - ne vidim problem u tome što si želim olakšati jedinu aktivnost vezanu za video produkciju na svom laptopu?
uz ovoliki izbor također ne znam gdje bi prije gledao i što odabrao, samim time što svi spominju svakojake formate online i u to se ne razumijem, te sam radi toga započeo ovu temu na forumu vezanom za to, ne vidim ni problem ovdje? ako te toliko smeta, zašto si uopće komentirao?

Uran 11 ned 5.12.2021 11:49

Vidiš da ti nitko neće pomoći s takvim zahtijevom.

Evo ja ću ti dati prijedlog, Pot Player- https://potplayer.daum.net/

32 bitna verzija će ti raditi bez obzira koje Windowse imaš.

Na kraju instalacije će te pitati želiš li instalirati codece, klikneš YES.

 

Player ti neće sam ponuditi titlove, nego moraš ovako kao na slici.

Klikneš "Download Subtitles".

Odabereš titl, ideš na "save checked ones" i odmah nakon toga "add checked ones"

Tvkreten ned 5.12.2021 16:22

ma nene, mislio sam da unutar media playera mogu sam odabrati titlove - jasno mi je da se nece sam automatski prikazati haha jer sam prije bs.playera morao downloadati sa stranice s titlovima pa onda ih prenijeti u isti folder itd

okej probati cu oba prijedloga pa vidjeti, ekipa hvala na preporukama! 

kishobran pon 6.12.2021 14:10
Tvkreten kaže...

 i nakon zadnje nadogradnje mi je Windows prestao prikazivati ga iako je instaliran blabla 

Gdje ti ga je Win prestao prikazivati?

Ne radi "open with...."?

Inače BS player je najbolji sa izborom titlova.