A1

A1 ponovo poskupljuje

zuper uto 29.11.2022 16:14

To ti je igra na blef. Oni računaju da se korisnicima ne da zafrkavati sa svim postupcima prijelaza na nekog drugog operatera. Što je zapravo istina.
Da im samo pošalješ mail sa upitom postupka otkazivanja i vraćanja opreme, vjeruj da će biti druga pjesma

sinkee uto 29.11.2022 17:41
Zaporožac kaže...
Haf932 kaže...

Katastrofa kolko se A1 pogoršao s cijenama i tarifama

Mogu A1 i telemach mijenjati imena, nuditi "nevjerojatne" usluge/ponude, ali uvijek skakuću iza T-com-a kao psići za mamicom..

 Naravno kad su ratni profiteri 90ih izgradili monopol u infrastrukturi za smiješnu cijenu :)

Svi novi igrači koji hoće uskočit dobrano moraju potegnut u đepove za bi digli nekaj svoje, ili plaćat rentu T-comu :)

 

Tak da, to je jedini razlog zakaj se skakuće za njima.

Nuclear_Phoenix uto 29.11.2022 18:00

Da, za vrijeme 90ih je izgrađena optička infrastruktura, DČovi i dan danas se koristi tada izgrađen backbone.

 

Jel bi bilo vrijeme da završi ta glupa priča koja je držala vodu tamo do cca 2005. godine?

 

disklejmer - ne radim za nijednog od navedenih operatera niti njihove kooperante.

Zaporožac sri 30.11.2022 06:05
sinkee kaže...
Svi novi igrači koji hoće uskočit dobrano moraju potegnut u đepove za bi digli nekaj svoje, ili plaćat rentu T-comu :)

 Postoji tu i sposobnost, iskustvo, ne uvijek lopovluk.

Nije T-com kriv što je vidio dobru priliku i fino ju ugrabio.

 

Ja znam da ne znam voditi kafić, pa ga nisam ni otvorio.

 

Onaj Tele 2 odn Telemach i bNet odn A1 su bili svjesni gdje su došli, u što su se upetljali.

Ne brini se ti za menagment i upravu. Kad pokupe dobru lovu, opet će A1 i Telemach biti prodani nekom željnom dokazivanja.

Logično, popušit će radnici.