Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

protest431 pet 11.10.2019 16:00

Je tko na ovom zadnjem official global ROMu? 

Još sam na 10.2.1.0 pa bi bilo vrijeme update napraviti ,ali mi je sve savršeno postavljeno pa mislim da možda nema kakvih kritičnih bugova i da ne moram hard reset raditi. 

fromcelltohell pet 11.10.2019 19:51
protest431 kaže...

Je tko na ovom zadnjem official global ROMu? 

Još sam na 10.2.1.0 pa bi bilo vrijeme update napraviti ,ali mi je sve savršeno postavljeno pa mislim da možda nema kakvih kritičnih bugova i da ne moram hard reset raditi. 

 

Ja sam na 10.3.2.0. Stable buildu i nema apsolutno nikakvih problema s mobitelom, sve radi stabilno i fluidno.

fromcelltohell sri 16.10.2019 16:28
Arci5 kaže...

zasto kad hocu pokrenuti themes app pise nije podrzano za ovu regiju?

 Zato što teme i nisu podržane u našoj regiji. Jbg, to je tako. Ali, postoji riješenje.

Prebaciš regiju na Švicarsku (ja tako napravim kad mijenjam temu), izabereš temu, postaviš ju i onda vratiš regiju na Hr ili od kud si već.

Tema aplicirana, radi sve uredno a ne gnjave te recimo s reklamama što je super.

mali.ivica87 čet 31.10.2019 09:45

Evo da pitam, jel imate kakvih hardverskih problema s mobom (Redmi Note 5)?

Moj je unutar mjesec dana već drugi put na servisu. Ne želi se puniti.

Prvi put se želio puniti samo ugašen, sada nikako. Promjenili su USB port, a sada ćemo vidjeti što dalje.

Neuk pon 4.11.2019 14:50
Zločko kaže...

Ima tko problema sa viberom da kada uđeš u njega i klikneš na chat jednostavno ga ne otvori, tek kada malo skrolaš onda ga otvori... Vidio sam da se to dešava i na Redmi note 7

 Da. Isto

Igzy20 pon 4.11.2019 20:27

Ista stvar unazad nekih tjedan dana. Ne otvara chat koliko god klikao, nego moram zatvorit i ponovno otvorit i tek onda otvori. Ali ne događa mi se stalno, nego random, nisam primjetio neko pravilo kad i u kojim uvjetima ne radi.